fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Kurs Polski dla obcokrajowców, szybka nauka język Polski, kursy językowe i języka polskiego (Cambridge School of English Warszawa)

kursy języka polskiego, szkoła języków obcych, nauka językowe Warszawa

 „Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu”. Antoni Czechow

Kurs Polski dla obcokrajowców, szybka nauka język Polski, języka polskiego Warszawa

W naszej szkole możecie Państwo nabyć umiejętność posługiwania się językiem polskim  (Polish for Foreigners - Polski dla obcokrajowców) i :

* dołączyć do grupy na każdym poziomie zaawansowania zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) lub,
* zamówić indywidualne lekcje polskiego, całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb, celów, możliwości lingwistycznych i czasowych. Lekcje indywidualne polskiego mogą odbywać się w Państwa firmie lub domu albo w profesjonalnie przygotowanych do tego celu salach wykładowych w naszych szkołach językowych w  Warszawie w następujących lokalizacjach:

- Centrum, ul. Widok 10/1
- Centrum, ul. Marszałkowska 8/17

Kurs Polski dla obcokrajowców

Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu polskiego jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji. W naszej szkole językowej nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.

Gwarantujemy ponadprzeciętną zdawalność egzaminów i profesjonalne podejście naszej kadry lektorskiej oraz dobór metod i technik nauczania, które uwzględnią Państwa dotychczasowe doświadczenia językowe i pozwolą na bardzo szybki rozwój najbardziej pożądanych przez Państwa umiejętności.

Kadra nauczycielska Akademii Cambridge i Cambridge School of English to wyłącznie wykwalifikowani lektorzy, posiadający nie tylko odpowiednie wykształcenie filologiczne i/bądź lingwistyczne oraz bogate doświadczenie zawodowe, lecz także wyróżniający się wyjątkowymi cechami osobowości takimi jak życzliwość, entuzjastyczne podejście do nauczania, otwartość na nowe metody. Większość naszych lektorów, oprócz kompetencji językowych, jest wyposażona w bardzo szeroki kontekst kulturowy, w którym język polski jest osadzony.

Akademia Cambridge i Cambridge School of English oferuję  kursy języka polskiego z dojazdem lektora do domu lub do Państwa firmy w całej Polsce. Bez względu na to, czy nauka języka polskiego ma służyć rozwojowi Państwa kariery zawodowej, rozpoczęciu studiów w Polsce, pogłębianiu wiedzy ogólnej czy też poznawaniu kultury naszego kraju poprzez język, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wszystkich uczących się osób.

Nasze kursy językowe nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić naszym Słuchaczom maksymalną efektywność. Na każdych zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie). Podręcznik kursowy traktujemy jako bazę, którą uzupełniamy: artykułami z prasy, fragmentami filmów, seriali, programów publicystycznych, wiadomości telewizyjnych i radiowych, twórczo wykorzystywanymi zasobami internetowymi i programami multimedialnymi. Dopasowujemy sposób prowadzenia zajęć do Słuchacza wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny psychologii nauczania. Stosujemy symulacje, wizualizacje, psychozabawy, odgrywanie ról, mnogość dialogów, zgadywanki, dyskusje w parach lub grupach. Chodzi nam przede wszystkim o nabycie przez naszych Słuchaczy umiejętności uzyskiwania i przekazywania informacji w języku polskim.

Wszystkie stosowane przez nas metody i techniki nauczania, dobór materiałów szkoleniowych, materiałów dodatkowych i uzupełniających, system oceny postępu językowego, system kontroli procesu dydaktycznego oraz współpraca administracyjno – biurowa ze Słuchaczami, mają przede wszystkim na celu ciągłe motywowanie osób uczących się oraz dostarczanie informacji na temat umiejętności językowych Słuchaczy ich pracodawcom, rodzicom, szkołom, nauczycielom i samym uczącym się. Każdy Słuchacz otrzymuje co semestr raport ze szczegółową informacją na temat postępów w nauce. Nasza szkoła językowy posiada uprawnienia do wystawiania świadectw na drukach MEN.

W ramach naszej grupy szkół językowych funkcjonujących na rynku polskim od 1991 powstał podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego: „WITAMY W POLSCE!”

Książka została napisana na podstawie wieloletnich doświadczeń w nauczaniu języka polskiego osób i ich rodzin, które przybyły do Polski w celach zawodowych lub prywatnych. Najistotniejszym powodem powstania tej ksiązki była chęć przybliżenia obcokrajowcom współczesnego języka polskiego w realnych sytuacjach i w zwięzłej formie.

Autorka książki zakłada opanowanie najważniejszych zagadnień gramatycznych z zastosowaniem kontekstu, słownictwa i zwrotów używanych w codziennych sytuacjach w życiu prywatnym i zawodowym. Materiał książki porusza ogólne zagadnienia biznesowe, z którymi słuchacz pracujący w Polsce na pewno spotyka się w biurze.

Propozycja książki jest pierwszym etapem kończącym kurs dla początkujących przygotowującym do samodzielnej komunikacji w języku polskim.

Treść i wiele tematów nasuwały się podczas lekcji i konsultacji z obcokrajowcami, którzy najczęściej przyjeżdżali do Polski bez znajomości języka polskiego i tutejszych realiów.

Kurs szybka nauka język Polski, kursy językowe i  nauka języka polskiego "Polski dla obcokrajowców":  Ceny ->

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji