fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Warsztaty językowe Cambridge School of English & M1 Warszawa Marki - DLA RODZICÓW ZAKUPY, A DLA DZIECI ANGIELSKI

Warsztaty językowe M1 Warszawa MarkiCentrum Handlowe M1 w Markach we współpracy ze Szkołą Językową Cambridge School of English od 10 kwietnia b.r. rozpoczyna cykl 8 warsztatów z języka angielskiego dla dzieci. Podczas gdy rodzice będą spokojnie robić zakupy, ich pociechy pod okiem doświadczonych lektorów poznawać będą język angielski bawiąc się i grając w gry językowe.

Dzieci posiadają wrodzoną ciekawość oraz łatwość w przyswajaniu języków obcych. Wykorzystując te predyspozycje, CH M1 razem z Cambridge School of English opracowało unikatowy program warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 3 – 5  oraz 6 – 7 lat. Warsztaty odbywać się będą we wtorki między 15:00 a 18:00 w siedzibie centrum handlowego. Prowadzone będą przez dwóch lektorów jednocześnie, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort uczestników. Spotkania pokażą dzieciom jak przyjemne i efektywne może być poznawanie i posługiwanie się językiem angielskim. Przełoży się to w długoterminowej perspektywie na zaszczepienie zainteresowania językiem angielskim, oraz zbuduje pozytywny stosunek do dalszej nauki. Rodzice natomiast, zyskają czas na spokojne zakupy oraz pewność, że ich dzieci spędzają czas w bezpieczny sposób i rozwijają swój potencjał.

Kontakt:

Cambridge School of English
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 622 30 19
601 920 293

Warsztaty językowe M1 Warszawa Marki

Najmłodsi uczniowie są  zazwyczaj bardzo żywiołowi i chętnie przyswajają wiedzę, dlatego lekcje języka obcego prowadzone są z wykorzystaniem muzyki, ruchu i zabawy – zgodnie ze skuteczną i cenioną metodą o nazwie Total Physical Response (TPR). W praktyce oznacza to, że dzieci uczą się języka „reagując całym ciałem”, co sprawia, że proces zapamiętywania jest bardziej efektywny. W przyjemnej atmosferze uczeń osłuchuje się z dźwiękami języka obcego i stara się je naśladować, śpiewając piosenki, deklamując rymowanki, rysując, odgrywając scenki, ale przede wszystkim wykonując i wydając rozmaite polecenia. Dziecko czerpie dużo radości z nauki mówienia oraz rozumienia słów i zwrotów w języku obcym.
Lektorzy Cambridge School of English przygotowali wiele atrakcyjnych gier i zabaw językowych, kolorowych pomocy wizualnych, wesołych, wpadających w ucho piosenek i krótkich zabawnych filmików.

Podczas siedmiu spotkań uczestnicy warsztatów językowych przeżyją kilka przygód językowych i poznają nowe słownictwo i zwroty z dziedzin takich jak m.in.:

  • Colours and Shapes
  • Weather and Clothes
  • Face and Body
  • Toys and Furniture
  • Animals and Food
  • Party Time and Friends
  • Free time activities

angielski dla dzieci centrum handlowe

warsztaty językowe dla dzieci, shopping centre


M1 darmowy angielski dla dzieci za darmoZajęcia zostały zaplanowane na 7 tygodni. Każde spotkanie odbywa się od godziny 15.00 do 18.00 według następującego harmonogramu:


15.00 - 15. 45  zajęcia językowe
15.50 - 16.00 przerwa
16.00 – 16. 45 zajęcia językowe
16.45- 17.00 przerwa
17.00- 18.00 zajęcia językowe

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji