fbpx
facebook google plus

Certyfikat TEFL online - Dlaczego warto wybrać kurs TEFL online lub w formie stacjonarnej?

Charakterystyka kursu TEFL

TEFLTeaching English as a Foreign Language to wyjątkowe szkolenie z zakresu metodologii nauczania przygotowane przez doświadczonych nauczycieli, metodyków i native speakerów Cambridge School of English. Kurs TEFL przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną nabyć nowe kwalifikacje zawodowe i rozpocząć pracę lektora języka obcego.

Certyfikat TEFL - Dlaczego warto wybrać kurs TEFL online lub stacjonarny?

Nasz certyfikat TEFL umożliwia rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału kariery. Daje możliwość pracy w charakterze nauczyciela języka obcego we własnym kraju lub wyjazdu zagranicznego i podjęcia pracy online w krajach, w których istnieją niedobory wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Wielu młodych absolwentów marzy o możliwości wyjazdu i pracy w egzotycznym kraju, poznaniu zupełnie odmiennej kultury, nie tylko podczas kilkutygodniowej podróży. Praca w charakterze lektora angielskiego online daje możliwość kontaktu z osobami z całego świata, poznanie ciekawych kultur oraz dużo wolności i autonomii w planowaniu procesu dydaktycznego oraz ustalaniu grafiku pracy. Kurs TEFL storzony przez naszych specjalistów świetnie przygotowuje do podjęcia takiej pracy– zyskasz praktyczną i teoretyczną wiedzę, a twoje lekcje będą odpowiednio przygotowane i ustrukturyzowane.

Jeśli dalekie podróże Cię nie interesują, nie chcesz zostawiać rodziny i psa na dłuższy okres, nasz kurs TEFL Online może pomóc Ci zdobyć kwalifikacje nauczyciela online. Możesz uczyć kursantów z całego świata nie wychodząc z domu, a dzięki solidnemu przygotowaniu metodycznemu zdobytemu podczas kursu TEFL twoje lekcje będą odpowiednio przygotowane i ustrukturyzowane.

Jaką formułę ma kurs TEFL?

Kurs TEFL przygotowany przez Cambridge School of English dostępny jest w dwóch wariantach:

 • w formie szkolenia online na platformie dydaktycznej - teflonline.uk.com. Kurs TEFL na platformie online Cambridge School of English zapewnia uczestnikowi optymalną elastyczność. Wiedzę można przyswajać, pogłębiać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
 • w formie tradycyjnego szkolenia stacjonarnego w siedzibie Cambridge School of English

Z jakich treści dydaktycznych składa się kurs TEFL?

Szkolenie TEFL w formie kursu stacjonarnego oraz online - na autorskiej platformie dydaktycznej Cambridge School of English obejmuje 10 modułówz zakresu metodyki nauczania:

 • Kluczowe umiejętności: nauczanie sprawności mówienia w języku angielskim
 • Kluczowe umiejętności: nauczanie sprawności czytania w języku angielskim
 • Kluczowe umiejętności: nauczanie sprawności pisania w języku angielskim
 • Kluczowe umiejętności: nauczanie sprawności słuchania ze zrozumieniem
 • Planowanie poszczególnych etapów zajęć dydaktycznych
 • Motywowanie uczniów i kreatywne metody nauczania
 • Nauczanie struktur gramatycznych
 • Nauczanie słownictwa
 • Język specjalistyczny oraz biznesowy
 • Zasoby dydaktyczne wykorzystywane w codziennej pracy

Czy kurs TEFT to tylko wiedza teoretyczna?

Kurs TEFL zaprojektowany został w przejrzysty i intuicyjny sposób. Każdy z modułów zawiera nie tylko wiedzę teoretyczną, ale w ogromnej mierze koncentruje się na aspektach praktycznych. Poszczególne sekcje kursu zawierają:

 • interaktywne ćwiczenia;
 • materiały audio;
 • materiały video.

Co więcej, uczestnik szkolenia otrzymuje do dyspozycji gotowe plany lekcji do pobrania, a materiał utrwala się za pomocą ćwiczeń sprawdzających. Kurs zakończony jest testem sprawdzającym opanowanie przekazanej wiedzy. Na zakończenie kursu wydaje się certyfikat TEFL.

Kurs TEFL na platformie online Cambridge School of English zapewnia uczestnikowi optymalną elastyczność. Wiedzę można przyswajać, pogłębiać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Czy kurs TEFL to tylko skarbnica wiedzy dydaktycznej?

Celem kursu TEFL jest nie tylko nabycie wiedzy z zakresu metodologii nauczania języka angielskiego, ale również wielu kompetencji miękkich, które są niezbędne w codziennej pracy zawodowej w międzynarodowym środowisku.

Uczestnik kursu zyskuje umiejętność:

 • skutecznego zarządzania czasem
 • optymalnego planowania zadań
 • autoprezentacji
 • efektywnego przekazywania informacji
 • elastyczności w pracy
 • pracy w zespole
 • rozwiązywania stresujących sytuacji
 • koordynowania pracy grupy i weryfikowania rezultatów

Do kogo jeszcze skierowany jest nasz kurs TEFL online (teflonline.uk.com)?

 • Nasza oferta skierowana jest do korepetytorów i nauczycieli, którzy nie posiadają formalnego przygotowania pedagogicznegoKurs TEFL online pozwoli im na zdobycie podstaw teoretycznych oraz porównanie stosowanych praktyk i technik nauczania z zaleceniami metodycznymi. Umiejętności zdobyte podczas kursu korzystnie przełożą się na codzienną pracę korepetytorów i nauczycieli udzielających prywatnych lekcji. 
 • Do zapisów zapraszamy także osoby powyżej 16 roku życia, które chcą zdobyć praktyczne kwalifikacje i umiejętności umożliwiające pracę w konkretnym zawodzie.
 • Z kursu skorzystać mogą osoby, które planują dłuższą podróż dookoła świata i chcą w jej trakcie uzupełnić swój budżet, udzielając prywatnych lekcji albo zatrudniając się w miejscowych placówkach edukacyjnych (Work & Travel). Z zawartych w kursie TEFL wskazówek z pewnością skorzystają też rodzice dzieci, którzy chcą nauczać swoje pociechy prywatnie, w zaciszu domowym.

Work & Travel

 • Jeśli jesteś zmęczony dotychczasowym przebiegiem swej kariery i marzysz o pracy lektora języka angielskiego online, która daje rzeczywiste poczucie satysfakcji, wybierz zawód nauczyciela angielskiego! W sytuacji, w której otrzymasz ofertę pracy, a nie czujesz się jeszcze na siłach pracować w nowym zawodzie – nasz kurs TEFL online jest stworzony specjalnie dla Ciebie. W krótkim czasie możesz zdobyć kwalifikacje potrzebne do rozpoczęcia nowej pracy.

work skills

 • Z wiedzy zawartej w naszym kursie z pewnością skorzystają również nauczyciele praktykujący. W tym zawodzie łatwo o wypalenie zawodowe, rutynę i utratę zapału do prowadzenia lekcji w kreatywny sposób. Nasz kurs TEFL sprawi, że ujrzysz swoją pracę w nowym świetle, odświeżysz zapomnianą wiedzę, nauczysz się nowych technik i dowiesz się o najnowszych trendach w nauczaniu oraz o tym, jak można skutecznie wykorzystać technologię na lekcjach i jednocześnie utrzymać wysoki poziom zainteresowania uczniów.

W jaki sposób korzystać z platformy TEFL?

Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na naszej platformie TEFL (teflonline.uk.com) i uzyskać czternastodniowy dostęp do wersji próbnej, która zawiera pierwszy moduł kursu.

Uczniowie, którzy wykupią cały kurs uzyskują dostęp do całości kursu i mogą ukończyć go w ciągu 12 miesięcy. Po zakończeniu tego okresu dostęp wygasa.

Naukę ukończyć można w okresie krótszym niż 12 miesięcy i uzyskać nasz certyfikat przed upływem roku. Jeśli kursant posiada już pewną wiedzę praktyczną bądź teoretyczną z zakresu nauczania, może też przejść do modułów testowych i próbować zdać je od razu.

Dodatkowe informacje

Jeśli kursant przed rozpoczęciem zajęć TEFL online lub w trakcie ich trwania dojdzie do wniosku, że jego lub jej poziom znajomości języka jest zbyt niski, Cambridge School of English oferuje dodatkowe lekcje indywidualne stacjonarne, przez Internet albo w systemie blended – learning (połączenie lekcji stacjonarnych z zajęciami przez Internet). Osoby, które wykupiły dostęp do platformy TEFL online mogą uzyskać u nas rabat na dodatkowe zajęcia prowadzone w naszych placówkach lub online (np. wirtualna klasa, Skype, itd.).

Po ukończeniu zajęć na platformie TEFL i uzyskaniu certyfikatu kursanci mogą skorzystać z usługi polegającej na obserwacji prowadzonych przez nich lekcji przez metodyków. Za zgodą uczestników można nagrać prowadzone przez siebie lekcje i wysłać je do nas, a nasz zespół doświadczonych praktyków oceni jakość nauczania zgodnie z wytycznymi zawartymi w kursie.

Zarejestruj się już dziś na naszej platformie TEFLonline.uk.com i zdobądź nowe, niezwykle przydatne kwalifikacje!

lub

Kup Online z Rabatem :) u nas!

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji