fbpx
facebook google plus

E-korepetycje czyli e-lekcje języka angielskiego i innych języków obcych online w naszej Wirtualnej Klasie

E-korepetycje (E-Korki) czyli e-lekcje i nauka języka angielskiego i innych języków obcych online w naszej Wirtualnej Klasie

Każdy z nas doskonale wie, że znajomość języka obcego we współczesnych czasach otwiera nam wiele nowych możliwości. Znajomość języka obcego nie tylko daje nam szanse na lepszą pracę, ale także daje nam możliwość nawiązywania kontaktów z ludźmi z całego świata, co z pewnością poszerza nasze horyzonty.

E-Lekcje i E-Korki - Nauka języków obcych online

Cambridge School of English proponuje naukę wielu języków obcych online. Bez wychodzenia z domu można uczestniczyć w pełnowartościowej lekcji języka obcego. Nasi uczniowie bardzo chętnie korzystają z zajęć online, zarówno Zajęcia opierają się na interakcji z nauczycielem i innymi uczestnikami zajęć. Odległość, czy napięty grafik nie stanowi teraz przeszkody. Wystarczy jedynie mieć urządzenie z dostępem do Internetu oraz trochę motywacji do nauki.

Skuteczność zajęć online potwierdzają nasi uczniowie:

Piotr

Szkoła językowa przyjazna dla uczniów. Wykładowcy bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i zaangażowani w misję nauczania. Naprawdę im zależy. Obecnie w dobie koronawirusa nasza grupa sprawnie przeszła na nauczanie on-line. jesteśmy w domu, a czujemy się tak ja na lekcji stacjonarnej. A oszczędność czasu wielka :)

Wirtualna klasa Cambridge School of English

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Cambridge School of English umożliwia kursantom naukę języka obcego online w wirtualnej klasie, czyli naszej platformie, która korzysta z własnego serwera. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć problemów technicznych związanych z nadmiernym obciążeniem.

E-lekcje, czyli szkolenia i kursy języka angielskiego i innych języków obcych online odbywają się z kursantami na żywo dzięki transmisji internetowej, znanej także jako live streaming. Każda zainteresowana osoba może zalogować się do systemu Cambridge School of English wirtualna klasa i po zapoznaniu się z profilami lektorów, którzy są dostępni, zdecydować z którym z nich chciałaby odbywać zajęcia. Jedną z ciekawszych alternatyw jest możliwość odbycia 25 minutowej lekcji języka obcego. Taka krótka forma zajęć pozwoli Słuchaczowi na żywy kontakt z językiem oraz naukę wieloma technikami proponowanymi przez różnych lektorów.

Nauka języków obcych online

Korzystanie z wirtualnej klasy Cambridge School of English niesie za sobą liczne korzyści. Do największych zalet należą m.in.:

 1. wykorzystanie nowoczesnej technologii do nauki języka obcego
 2. skuteczna nauka w komfortowych warunkach
 3. nauka dopasowana do Twojego planu dnia w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie
 4. ćwiczenie wszystkich sprawności językowych
 5. program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów
 6. sprawdzone metody nauczania
 7. profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska
 8. różnorodność materiałów
 9. możliwość nauki z różnymi lektorami
 10. intuicyjna platforma z szybkim łączem zamiast przeciążonych komunikatorów

W związku z nieustannie rosnącym zapotrzebowaniem na naukę języka angielskiego i innych języków obcych w formie online, Cambridge School of English oferuje swoim klientom najwyższej jakości narzędzia dostępne na rynku szkoleniowym. Dbamy o kwalifikacje lektorów prowadzących zajęcia, dlatego biorą oni udział w odpowiednich szkoleniach umożliwiających im zapoznanie się ze wszystkimi dostępnymi funkcjami wirtualnej klasy Cambridge School of English. Dzięki temu lektorzy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji platformy, tym samym są w stanie urozmaicić zajęcia efektywnymi technikami. Prowadzi to do tego, że każde zajęcia online prowadzone są w sposób profesjonalny, a kursanci nieustannie zwiększają swoje kompetencje językowe.

Aby uzyskać więcej informacji na temat:

 • E-Korki, e-korepetycji z języka angielskiego i innych języków obcych,
 • 25 minutowych lekcji i nauka języka angielskiego online dla firm lub/ i słuchaczy indywidualnych 
 • zajęć, e-korki i szkoleń z języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zadzwoń lub napisz:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 601 920 293
Tel.: 534 322 497

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji