fbpx
facebook google plus

Platforma edukacyjna / E-learning i zajęcia online z lektorem

Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu (platforma edukacyjna) i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w wirtualnej szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

Platforma edukacyjna, Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w wirtualnej szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

Szkoła językowa Cambridge School of English stworzyła własne narzędzie do skutecznej i wygodnej nauki języków obcych online - Wirtualną Klasę. Dzięki naszej platformie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach angielskiego a także uczyć się innych języków obcych.

Wirtualna Klasa to forma lekcji online (platforma edukacyjna) – od dziś możesz uczyć się języków obcych w elastycznych godzinach dopasowanych do Twojego planu dnia, a co najważniejsze bez wychodzenia z domu. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przy tym możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które zostały zaprojektowane tak, by nauka języka obcego nie była monotonna.

W ofercie mamy zajęcia indywidualne, grupowe oraz formułę blended learning, która cieszy się coraz większą popularnością. Grupy zajęciowe są niewielkie, liczą od 3 do maksymalnie 8 osób. Dzięki temu każdy z Kursantów może brać czynny udział w zajęciach i szybko zauważa postępy.

Zajęcia online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, dla których jakość nauczania oraz atrakcyjność merytoryczna zajęć idą w parze.

Nasi lektorzy prowadzą lekcje z uwzględnieniem wszystkich aspektów językowych, dlatego na zajęciach rozwijane są wszystkie kluczowe kompetencje oraz umiejętności: słownictwo, gramatyka, wymowa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Dzięki zajęciom na naszej platformie online (platforma edukacyjna) szybko zauważysz przyrost wiedzy.

Dlaczego warto wybrać platformę online Cambridge School of English?

  • Lekcje bez wychodzenia z domu
  • Kurs dopasowany do Twoich potrzeb pod względem harmonogramu oraz programu
  • Możliwość rozmowy z Twoim lektorem online
  • Wiele dostępnych funkcji i udogodnień (połączenie wideo, możliwość udostępniania ekranu oraz plików/prezentacji i wiele innych)
  • Nauka indywidualna lub w małych grupach
  • Profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska
  • Różne profile kursów do wyboru np. język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny (np. medyczny, prawniczy), przygotowanie do egzaminów
  • Przystępna cena - już od 44 zł za 25 min

Więcej informacji możesz otrzymać wysyłając e-mail lub kontaktując się telefonicznie:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 601 920 293
Tel.: 534 322 497

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji