fbpx
facebook google plus

Platforma edukacyjna / E-learning i zajęcia online z lektorem

Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu (platforma edukacyjna) i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w wirtualnej szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

Platforma edukacyjna, Zajęcia na odległość – połączenie e-learningu i zajęć online prowadzonych przez lektora. Zapraszamy do naszej wirtualnej klasy w wirtualnej szkole językowej o niemal 30–letniej tradycji, w której uczyło się już ponad 100 000 Słuchaczy – pracowników firm, instytucji państwowych, uczelni, słuchaczy indywidualnych.

Szkoła językowa Cambridge School of English stworzyła własne narzędzie do skutecznej i wygodnej nauki języków obcych online - Wirtualną Klasę. Dzięki naszej platformie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach angielskiego a także uczyć się innych języków obcych.

Wirtualna Klasa to forma lekcji online (platforma edukacyjna) – od dziś możesz uczyć się języków obcych w elastycznych godzinach dopasowanych do Twojego planu dnia, a co najważniejsze bez wychodzenia z domu. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przy tym możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które zostały zaprojektowane tak, by nauka języka obcego nie była monotonna.

W ofercie mamy zajęcia indywidualne, grupowe oraz formułę blended learning, która cieszy się coraz większą popularnością. Grupy zajęciowe są niewielkie, liczą od 3 do maksymalnie 8 osób. Dzięki temu każdy z Kursantów może brać czynny udział w zajęciach i szybko zauważa postępy.

Zajęcia online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, dla których jakość nauczania oraz atrakcyjność merytoryczna zajęć idą w parze.

Nasi lektorzy prowadzą lekcje z uwzględnieniem wszystkich aspektów językowych, dlatego na zajęciach rozwijane są wszystkie kluczowe kompetencje oraz umiejętności: słownictwo, gramatyka, wymowa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Dzięki zajęciom na naszej platformie online (platforma edukacyjna) szybko zauważysz przyrost wiedzy.

Dlaczego warto wybrać platformę online Cambridge School of English?

  • Lekcje bez wychodzenia z domu
  • Kurs dopasowany do Twoich potrzeb pod względem harmonogramu oraz programu
  • Możliwość rozmowy z Twoim lektorem online
  • Wiele dostępnych funkcji i udogodnień (połączenie wideo, możliwość udostępniania ekranu oraz plików/prezentacji i wiele innych)
  • Nauka indywidualna lub w małych grupach
  • Profesjonalna i wykwalifikowana kadra lektorska
  • Różne profile kursów do wyboru np. język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny (np. medyczny, prawniczy), przygotowanie do egzaminów
  • Przystępna cena - już od 44 zł za 25 min

Więcej informacji możesz otrzymać wysyłając e-mail lub kontaktując się telefonicznie:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 601 920 293
Tel.: 534 322 497

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji