fbpx
facebook google plus

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu CAE online

Chcesz zdać test Cambridge CAEaby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

Cambridge CAE to jeden z najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Uzyskany certyfikat potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim, używanym na co dzień, niezbędnym w pracy i nauce, na poziomie C1. Honorowany jest przez wiele uniwersytetów oraz instytucji edukacyjnych, a także pracodawców w Polsce i na całym świecie.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik Cambridge CAE!

Zdaj test Cambridge CAE wykorzystując: 

 • przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 60 godzin szkoleniowych i 1500 poprawionych pytań
 • testy Cambridge CAE Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 3 próbne ćwiczenia
 • arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy
 • spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom
 • rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu

Nasz kurs online przygotowujący do egzaminu Cambridge CAE oferuje:

3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • śledzenie postępu
 • 216 przykładowych ćwiczeń
 • 60 godzin szkoleniowych
 • 3 testów praktycznych
 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej.  Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs Cambridge FCE online (B2 First online)

Kurs Cambridge CAE online (C1 Certificate in Advanced English)

CAE to jeden z najpopularniejszych certyfikatów, potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Jest on uznawany przez ponad 6000 instytucji oraz firm na całym świecie. Uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu CAE jest dowodem na to, że znasz język angielski wystarczająco dobrze, aby pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Nasz kurs CAE online ma za zadanie przygotować uczestników do tego rodzaju egzaminu i przedstawić wymagania z nim związane.

CAE potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie C1, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Certyfikat uzyskiwany po zdaniu takiego egzaminu zaświadcza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień, praktycznym językiem angielskim, potrzebnym tak bardzo w pracy i podczas nauki. Do egzaminu przystępują osoby chcące zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, gdyż certyfikat ten należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, a także studenci ubiegający się o przyjęcie na wymarzone studia. CAE znajduje się również na liście certyfikatów językowych MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej), które uprawniają do zwolnienia z egzaminów końcowych z języka angielskiego na uczelniach wyższych oraz umożliwiają udział w programach wymiany międzynarodowej czy międzyuczelnianej, a także potwierdza kwalifikacje językowe wymagane od osób, które chcą przekwalifikować się na nauczycieli języka angielskiego. Ponadto CAE jest uznawany przez MEN jako udokumentowanie znajomości języka wymaganej od przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Honoruje go również MSZ jako potwierdzenie kwalifikacji językowych niezbędnych do nadania stopnia dyplomatycznego.

CAE potwierdza, że potrafisz:

 • prowadzić rozmowy w języku angielskim na poziomie zaawansowanym, wyrażać swoje opinie, argumentować i dyskutować z innymi w naturalny sposób
 • pracować w środowisku angielskojęzycznym
 • brać udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich, przeprowadzanych w języku angielskim
 • pisać eseje, śledzić wiadomości, a także czytać artykuły poruszające tematy naukowe lub eksperckie.

Dlaczego warto zdecydować się na egzamin CAE:

 • jest on uznawany przez uczelnie wyższe oraz instytucje rządowe i biznesowe na całym świecie jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie C1
 • znacząco zwiększa szanse dostania się na studia, zarówno w kraju jak i za granicą
 • dzięki niemu masz szansę zdobyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów językowych
 • daje możliwość pracy w firmach zagranicznych w kraju i za granicą
 • osobom z przygotowaniem pedagogicznym pozwala na nauczanie języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich.

Ponadto, przez cały okres przygotowań do egzaminu kontynuujesz naukę  języka angielskiego.

Egzamin CAE (C1 Advanced):

 • jest honorowany przez ponad 6000 instytucji rządowych, uczelni oraz firm
 • uznają go jedni z najbardziej atrakcyjnych pracodawców, m.in Adidas, Bank Millenium, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o.
 • dzięki niemu można zaliczyć zajęcia z języka angielskiego na studiach w Polsce, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z języka angielskiego oraz wziąć udział w programach wymiany studenckiej
 • egzamin ten jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej
 • jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego, wymaganej od pilotów wycieczek
 • umożliwia podjęcie studiów w języku angielskim w krajach nieanglojęzycznych.

Egzamin CAE składa się z czterech elementów egzaminacyjnych, mających na celu sprawdzenie kluczowych umiejętności językowych: Reading and Use of English (czytanie i używanie języka angielskiego), Writing (pisanie), Listening (słuchanie) oraz Speaking (mówienie). Może być organizowany zarówno w formie komputerowej, jak i papierowej. Speaking to rozmowa zdającego z inną osobą przystępującą do egzaminu w obecności dwóch egzaminatorów.

Z każdej części egzaminu można uzyskać jednakową liczbę punktów (po 50 pkt., w sumie 200). Na podstawie wyników testu wydawane są oceny pozytywne A, B i C oraz oceny negatywne D i E. Aby uzyskać ocenę C, kandydat musi zdobyć co najmniej 60% wszystkich punktów.

Egzamin odbywa się kilka razy w roku, w trzech sesjach – wiosennej (marzec), letniej (maj-czerwiec) i zimowej (listopad-grudzień). W Polsce organizowany jest on przez British Council w Warszawie oraz przez jego filie w kilku innych miastach. CAE, podobnie jak inne egzaminy tego typu, jest płatny.

Osiągnij swój wymarzony wynik Cambridge CAE!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE online

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji