fbpx
facebook google plus

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE online

Chcesz zdać test Cambridge FCE, aby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

Cambridge FCE to jeden z najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Uzyskany certyfikat potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim, używanym na co dzień, niezbędnym w pracy i nauce, na poziomie B2. Honorowany jest przez wiele uniwersytetów oraz instytucji edukacyjnych, a także pracodawców w Polsce i na całym świecie.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik Cambridge FCE!

Zdaj test Cambridge FCE wykorzystując: 

 • przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 63 godzin szkoleniowych i 1470 poprawionych pytań
 • testy Cambridge FCE Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 3 próbne ćwiczenia po 2,5 godziny
 • arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy
 • spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom
 • rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu

Nasz kurs online przygotowujący do egzaminu Cambridge FCE oferuje:

3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • śledzenie postępu
 • 204 przykładowych ćwiczeń
 • 63 godzin szkoleniowych
 • 3 testów praktycznych
 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej.  Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs Cambridge FCE online (B2 First online)

Kurs Cambridge FCE online (B2 First online)

Uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu First Certificate in English (FCE), znanego również pod nazwą B2 First jest dowodem na to, że znasz język angielski wystarczająco dobrze, aby pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Nasz kurs Cambridge FCE online (lub B2 First online) ma za zadanie przygotować uczestników do tego rodzaju egzaminu i przedstawić wymagania z nim związane.

B2 First potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Certyfikat uzyskiwany po zdaniu takiego egzaminu zaświadcza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień, praktycznym językiem angielskim, potrzebnym tak bardzo w pracy i podczas nauki. Jest to również krok pomiędzy poziomami B1 a C1. Do egzaminu przystępują osoby chcące zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, gdyż certyfikat ten należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie, a także studenci ubiegający się o przyjęcie na wymarzone studia. Test B2 First (FCE) znajduje się również na liście certyfikatów językowych MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej), które uprawniają do zwolnienia z egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym. FCE jest również uznawany przez MEN jako udokumentowanie kwalifikacji językowych, wymaganych od przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

B2 First potwierdza, że potrafisz:

 • prowadzić rozmowy w języku angielskim, wyrażać swoje opinie, argumentować i dyskutować z innymi w naturalny sposób
 • śledzić wiadomości ze świata w telewizji, radiu czy Internecie
 • pisać w języku angielskim, przestawiać plusy i minusy wynikające z danej sytuacji
 • napisać list, raport, opowiadanie i stosować innego rodzaju wypowiedzi pisemne.

Dlaczego warto zdecydować się na egzamin B2 First, czy też FCE:

 • jest on uznawany przez instytucje, szkoły oraz uczelnie w krajach anglojęzycznych jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie B2
 • znacząco zwiększa szanse dostania się na studia, zarówno w kraju jak i za granicą
 • dzięki niemu masz szansę zdobyć najbardziej rozpoznawalny certyfikat językowy.

Ponadto, przez cały okres przygotowań do egzaminu kontynuujesz naukę  języka angielskiego.

Egzamin B2 First (FCE):

 • jest uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i ponad 2000 uczelni zagranicznych
 • honorują go jedni z najbardziej atrakcyjnych pracodawców, m.in Adidas, Bank Millenium, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o.
 • dzięki niemu można zaliczyć zajęcia z języka angielskiego na studiach w Polsce, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z języka angielskiego oraz wziąć udział w programach wymiany studenckiej
 • egzamin ten jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej
 • jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego, wymaganej od pilotów wycieczek
 • umożliwia podjęcie studiów pierwszego stopnia w języku angielskim w krajach nieanglojęzycznych.

Egzamin FCE (B2 First) jest oferowany w dwóch odmianach: Cambridge English: First (dla osób dorosłych) oraz Cambridge English: First (FCE) dla Szkół. W przypadku obu wersji stosowane są jednakowe oceny, ten sam format (cztery elementy) i jednakowe kwalifikacje – FCE. Jedyna różnica jest widoczna w tematach – w przypadku „wersji dla szkół” zostały one dostosowane do zainteresowań i doświadczeń uczniów w wieku szkolnym.

Obie wersje B2 First (FCE) składają się z czterech elementów egzaminacyjnych, mających na celu sprawdzenie kluczowych umiejętności językowych: Reading and Use of English (czytanie i używanie języka angielskiego), Writing (pisanie), Listening (słuchanie) oraz Speaking (mówienie). Zarówno Cambridge English: First jak i Cambridge English: First for Schools może być organizowany w formie komputerowej lub papierowej. Test Speaking (mówienie) to rozmowa dwóch egzaminatorów z dwoma kandydatami, która zapewnia realistyczną i wiarygodną miarę umiejętności.

Z każdej części egzaminu można uzyskać jednakową liczbę punktów (po 40 pkt., w sumie 200). Na podstawie wyników testu wydawane są oceny pozytywne A, B i C oraz oceny negatywne D i E. Aby uzyskać ocenę C, kandydat musi zdobyć co najmniej 60% wszystkich punktów.

Egzamin jest organizowany w trzech sesjach – wiosennej (marzec), letniej (maj-czerwiec) i zimowej (listopad-grudzień). W Polsce organizowany jest on przez British Council w Warszawie oraz przez jego filie w kilku innych miastach. Egzamin ten, podobnie jak inne egzaminy tego typu, jest płatny.

Osiągnij swój wymarzony wynik Cambridge FCE!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE online

 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji