facebook google plus

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online

Chcesz zdać test IELTS, aby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik IELTS!

Dostaniesz 3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej (oraz naszych partnerów Global Exam), aby przygotować się do egzaminu online:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • śledzenie postępu
 • 132 przykładowych ćwiczeń
 • 60 godzin szkoleniowych
 • 5 testów praktycznych
 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 350 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej.  Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://cambridge-school-of-english.globalexam.training/en/login

Używając poniższych danych logowania:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password: global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online

Kurs IELTS online (International English Language Testing System)

O kursach IELTS

Kursy przygotowujące do egzaminu IELTS (International English Language Testing System) przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć studia lub wybierają się do pracy w krajach, gdzie angielski jest językiem komunikacji. Ma on za zadanie przygotować kursantów do życia, rozmów i pisania w języku angielskim, a także radzenia sobie w różnego rodzaju sytuacjach.

Egzamin IELTS sprawdza znajomość języka używanego nie tylko w środowisku biurowym czy akademickim, ale także w życiu codziennym i jest dostępny w dwóch wersjach: Academic oraz General Training. Wybór każdej z nich jest uzależniony od wymogów stawianych przez daną instytucję, na potrzeby której kandydat zdaje egzamin IELTS:

 • IELTS Academic jest przeznaczony dla osób, które zamierzają studiować w krajach anglojęzycznych lub w języku angielskim na poziomach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych, lub też chcą dołączyć do organizacji zrzeszających profesjonalistów w danych dziedzinach
 • IELTS General Training jest przeznaczony dla osób, które chcą studiować na kierunkach niekończących się dyplomem uniwersyteckim, podjąć pracę lub szkolenie zawodowe w środowisku, w którym wymagana jest znajomość języka angielskiego lub wyemigrować do kraju anglojęzycznego.

Kurs IELTS online i ogólnie kursy IELTS kierowane są do osób, które osiągnęły poziom językowy minimum B2/C1 i pragną w szybkim tempie zebrać oraz uzupełnić wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, zapoznać się z technikami egzaminacyjnymi, a także formatem, rodzajem pytań i wymogami egzaminu IELTS. Nacisk kładziony jest na uzupełnienie wiedzy z zakresu poziomu B2/C1 i jego podniesienie do C1/C2.

W programie kursów IELTS przewidziano egzamin próbny, czyli tzw. „mock exam”, który pozwala kandydatom opanować stres przed egzaminem właściwym, a także wyeliminować słabe punkty oraz wybrać odpowiednią strategię. Cambridge School of English gwarantuje najwyższą zdawalność. Na podstawie wyniku „mock exam” lektor doradza kandydatom optymalny termin egzaminu lub udział w dodatkowym kursie w semestrze jesiennym.

Kurs IELTS - cele:

 • zapoznanie się ze strukturą IELTS – rodzajem pytań, technikami egzaminacyjnymi oraz kryteriami oceny – z nami dobrze przygotujesz się do egzaminu
 • ćwiczenie rozumienia języka mówionego: dialogów i tekstów, wnioskowania oraz selekcjonowania szczegółowych informacji, sporządzania notatek
 • rozwijanie komunikatywności wystarczającej do funkcjonowania w środowisku anglojęzycznym w sytuacjach z życia codziennego
 • skupianie się na głównych i mniej ważnych elementach wypowiedzi ustnych oraz pisemnych, jak również informacjach szczegółowych
 • doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych w formie podsumowania grafu, tabeli i diagramu
 • wnioskowanie oraz argumentowanie poprzez użycie przykładów, danych liczbowych i dowodów, streszczenia, opisu czy relacji przebiegu zdarzeń
 • ćwiczenie wypowiedzi ustnych dotyczących określonego tematu lub na podstawie tekstu
 • eliminowanie błędów poprzez zróżnicowane ćwiczenia poprawiające gramatykę i wzbogacające zakres słownictwa.

Dla kogo jest ten kurs online?

Kurs IELTS przeznaczony jest dla osób, które chcą przygotować się do testu IELTS (International English Language Testing System), poznać elementy, z których składa się egzamin oraz specyfikę zadań i poleceń, a także przećwiczyć najbardziej efektywne strategie egzaminacyjne.

Test IELTS składa się z części weryfikującej umiejętność skutecznej komunikacji ustnej (rozmowa kandydata z egzaminatorem), rozumienia ze słuchu oraz części pisemno-testowej. W zależności od uzyskanego wyniku (w skali 0-9 pkt.) określane są odpowiednie poziomy CEFR – od A2 do C2.

Wysoka liczba punktów zdobytych podczas egzaminu IELTS stanowi korzyści zarówno dla osób, które chcą studiować oraz pracować za granicą, jak również tych mieszkających w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w naszym kraju akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów oraz testów z języka angielskiego, a także jako jedno z kryteriów przyznawania punktów w ramach wielu międzynarodowych programów studenckich, m.in. Erasmus+.

W trakcie kursu:

 • zapoznasz się z treścią i strukturą testu IELTS
 • pogłębisz swoją wiedzę oraz rozwiniesz umiejętności językowe sprawdzane podczas egzaminu
 • będziesz doskonalił  pisanie i mówienie oraz nauczysz się kluczowego słownictwa i struktur gramatycznych.

Osiągnij swój wymarzony wynik IELTS!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem