fbpx
facebook google plus

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online

Chcesz zdać test IELTS, aby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

IELTS to uznawany na całym świecie test sprawdzający umiejętności językowe u osób chcących rozpocząć pracę lub studia w kraju, w którym język angielski jest głównym językiem komunikacji.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik IELTS!

Dostaniesz 3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • śledzenie postępu
 • 132 przykładowych ćwiczeń
 • 60 godzin szkoleniowych
 • 5 testów praktycznych
 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej.  Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online

Kurs IELTS online (International English Language Testing System)

O kursach IELTS

Kursy przygotowujące do egzaminu IELTS (International English Language Testing System) przeznaczone są dla osób, które chcą rozpocząć studia lub wybierają się do pracy w krajach, gdzie angielski jest językiem komunikacji. Ma on za zadanie przygotować kursantów do życia, rozmów i pisania w języku angielskim, a także radzenia sobie w różnego rodzaju sytuacjach.

Egzamin IELTS sprawdza znajomość języka używanego nie tylko w środowisku biurowym czy akademickim, ale także w życiu codziennym i jest dostępny w dwóch wersjach: Academic oraz General Training. Wybór każdej z nich jest uzależniony od wymogów stawianych przez daną instytucję, na potrzeby której kandydat zdaje egzamin IELTS:

 • IELTS Academic jest przeznaczony dla osób, które zamierzają studiować w krajach anglojęzycznych lub w języku angielskim na poziomach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych, lub też chcą dołączyć do organizacji zrzeszających profesjonalistów w danych dziedzinach
 • IELTS General Training jest przeznaczony dla osób, które chcą studiować na kierunkach niekończących się dyplomem uniwersyteckim, podjąć pracę lub szkolenie zawodowe w środowisku, w którym wymagana jest znajomość języka angielskiego lub wyemigrować do kraju anglojęzycznego.

Kurs IELTS online i ogólnie kursy IELTS kierowane są do osób, które osiągnęły poziom językowy minimum B2/C1 i pragną w szybkim tempie zebrać oraz uzupełnić wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, zapoznać się z technikami egzaminacyjnymi, a także formatem, rodzajem pytań i wymogami egzaminu IELTS. Nacisk kładziony jest na uzupełnienie wiedzy z zakresu poziomu B2/C1 i jego podniesienie do C1/C2.

W programie kursów IELTS przewidziano egzamin próbny, czyli tzw. „mock exam”, który pozwala kandydatom opanować stres przed egzaminem właściwym, a także wyeliminować słabe punkty oraz wybrać odpowiednią strategię. Cambridge School of English gwarantuje najwyższą zdawalność. Na podstawie wyniku „mock exam” lektor doradza kandydatom optymalny termin egzaminu lub udział w dodatkowym kursie w semestrze jesiennym.

Kurs IELTS - cele:

 • zapoznanie się ze strukturą IELTS – rodzajem pytań, technikami egzaminacyjnymi oraz kryteriami oceny – z nami dobrze przygotujesz się do egzaminu
 • ćwiczenie rozumienia języka mówionego: dialogów i tekstów, wnioskowania oraz selekcjonowania szczegółowych informacji, sporządzania notatek
 • rozwijanie komunikatywności wystarczającej do funkcjonowania w środowisku anglojęzycznym w sytuacjach z życia codziennego
 • skupianie się na głównych i mniej ważnych elementach wypowiedzi ustnych oraz pisemnych, jak również informacjach szczegółowych
 • doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych w formie podsumowania grafu, tabeli i diagramu
 • wnioskowanie oraz argumentowanie poprzez użycie przykładów, danych liczbowych i dowodów, streszczenia, opisu czy relacji przebiegu zdarzeń
 • ćwiczenie wypowiedzi ustnych dotyczących określonego tematu lub na podstawie tekstu
 • eliminowanie błędów poprzez zróżnicowane ćwiczenia poprawiające gramatykę i wzbogacające zakres słownictwa.

Dla kogo jest ten kurs online?

Kurs IELTS przeznaczony jest dla osób, które chcą przygotować się do testu IELTS (International English Language Testing System), poznać elementy, z których składa się egzamin oraz specyfikę zadań i poleceń, a także przećwiczyć najbardziej efektywne strategie egzaminacyjne.

Test IELTS składa się z części weryfikującej umiejętność skutecznej komunikacji ustnej (rozmowa kandydata z egzaminatorem), rozumienia ze słuchu oraz części pisemno-testowej. W zależności od uzyskanego wyniku (w skali 0-9 pkt.) określane są odpowiednie poziomy CEFR – od A2 do C2.

Wysoka liczba punktów zdobytych podczas egzaminu IELTS stanowi korzyści zarówno dla osób, które chcą studiować oraz pracować za granicą, jak również tych mieszkających w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w naszym kraju akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów oraz testów z języka angielskiego, a także jako jedno z kryteriów przyznawania punktów w ramach wielu międzynarodowych programów studenckich, m.in. Erasmus+.

W trakcie kursu:

 • zapoznasz się z treścią i strukturą testu IELTS
 • pogłębisz swoją wiedzę oraz rozwiniesz umiejętności językowe sprawdzane podczas egzaminu
 • będziesz doskonalił  pisanie i mówienie oraz nauczysz się kluczowego słownictwa i struktur gramatycznych.

Osiągnij swój wymarzony wynik IELTS!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu IELTS online 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji