fbpx
facebook google plus

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEFL iBT online (Internet-Based Test)

Chcesz zdać test TOEFL iBT®, gdyż takie są wymagania programu wymiany studentów lub jest to niezbędne do ukończenia studiów?

TOEFL, czyli egzamin, którego celem jest sprawdzenie umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 10 000 uczelni wyższych i agencji rządowych. Jego posiadania wymagają instytucje akademickie, których językiem wykładowym jest angielski.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik TOEFL iBT®!

Zdaj test TOEFL iBT wykorzystując: 

 • przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 45 godzin szkoleniowych i 1500 poprawionych pytań
 • testy TOEFL iBT Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 3 próbne ćwiczenia po 4 godziny
 • arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy
 • spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom
 • rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu

Nasz kurs online przygotowujący do egzaminu TOEFL iBT oferuje:

3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

 • * karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • * śledzenie postępu
 • * 327 przykładowych ćwiczeń
 • * 45 godzin szkoleniowych
 • * 3 testów praktycznych
 • * plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej. Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEFL iBT online

Kurs TOEFL iBT online (Internet-Based Test)

Test TOEFL iBT sprawdza umiejętność posługiwania się i rozumienia języka angielskiego na poziomie uniwersyteckim. Ocenia, jak dobrze zdający radzi sobie z czytaniem, słuchaniem, mówieniem i pisaniem w zakresie wykonywania zadań akademickich.

Dlaczego warto przystąpić do egzaminu TOEFL iBT?

W porównaniu z innymi testami w języku angielskim TOEFL zawiera szereg zalet, które wyróżniają go na tle innych egzaminów.

Najpopularniejszy na świecie certyfikat uznawany przez wiodące uczelnie.

Amerykańskie i kanadyjskie uniwersytety otrzymują więcej wyników egzaminu TOEFL niż ich łączna liczba ze wszystkich pozostałych testów z języka angielskiego. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku niemieckich i francuskich uniwersytetów, do których przekazywanych jest więcej wyników egzaminu TOEFL niż jakiegokolwiek innego testu z języka angielskiego.

TOEFL jest najbardziej popularnym testem i najczęściej uznawanym przez uniwersytety w Stanach Zjednoczonych, Francji i Niemczech certyfikatem. Podobnie jest w przypadku programów dla absolwentów w Kanadzie, ale jego wynik z pewnością stanowi cenny dodatek na każdej uczelni wyższej.

TOEFL gwarantuje większy sukces podczas zajęć.

TOEFL to paszport do kariery akademickiej. Pytania testowe łączą umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania. Dzięki nauce przed testem TOEFL kandydat jest lepiej przygotowany niż osoby, które nie zdecydowały się na zdanie tego egzaminu.

Egzamin TOEFL to 100% uczciwej i bezstronnej punktacji.

W przypadku TOEFL nie ma obawy o niesprawiedliwą ocenę w ośrodkach egzaminacyjnych, ponieważ testy są oceniane wyłącznie za pośrednictwem scentralizowanej sieci punktowej. W kluczowej sekcji „Mówienie” nie jest ujawniana tożsamość, co zapobiega uprzedzeniom, które mogą wystąpić w innych testach, wykorzystujących wywiad bezpośredni z jednym kandydatem.

Kto decyduje się na egzamin TOEFL?

 • Osoby, które chcą wykazać się znajomością języka angielskiego - średni poziom umiejętności językowych w Wielkiej Brytanii waha się między średnio zaawansowanym a zaawansowanym; ponad 35 milionów ludzi z całego świata zdało już egzamin TOEFL.
 • Osoby chcące rozpocząć naukę w instytucjach szkolnictwa wyższego, które wymagają potwierdzenia znajomości języka.
 • Kandydaci ubiegający się o stypendia, a także osoby które chcą uzyskać certyfikat.
 • Osoby uczące się języka angielskiego, chcące śledzić postępy w nauce.
 • Studenci i pracownicy ubiegający się o wizę.

Kto akceptuje wyniki testu TOEFL?

Wyniki egzaminu są akceptowane przez ponad 10 000 uczelni oraz instytucji na całym świecie, w tym uniwersytety w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Europie, a także Azji. TOEFL jest najczęściej uznawanym przez uniwersytety w Stanach Zjednoczonych, Francji i Niemczech testem z języka angielskiego,, preferowanym również w programach dla absolwentów w Kanadzie.

Gdzie i kiedy można zdać egzamin TOEFL IBT?

Egzamin TOEFL jest przeprowadzany w autoryzowanych centrach testowych na całym świecie. Do wyboru jest wiele różnych terminów w ciągu jednego roku. Można do niego przystępować wielokrotnie, jednak nie częściej niż raz na 12 dni. W przypadku ustalenia daty testu niemożliwe jest ponowne zarejestrowanie się na inny termin, jeśli następuje on we wskazanym powyżej okresie. Podczas każdej rejestracji wymagane jest uiszczenie opłaty.

Polityka ponownego użycia jest zawsze egzekwowana, nawet jeśli naruszenie nie zostaje natychmiast zidentyfikowane (na przykład z powodu niespójnych informacji rejestracyjnych).

Jeśli naruszenie zostanie wykryte po rejestracji, ale przed datą testu, spotkanie testowe będzie anulowane. W takiej jednak sytuacji opłata za egzamin nie podlega zwrotowi.

Jeśli naruszenie nie zostanie wykryte do momentu przekazania wyników, zostaną one anulowane. Każda osoba, której punktacja dotyczy otrzyma powiadomienie o anulowaniu na piśmie. W tym przypadku opłata również nie zostanie zwrócona.

Kurs TOEFL IBT - cele:

 • zebranie i uzupełnienie wiedzy z zakresu struktur gramatycznych
 • zapoznanie się ze strukturą TOEFL IBT: rodzajem pytań, technikami egzaminacyjnymi
 • zapoznanie się z różnicami pomiędzy językiem brytyjskim a angloamerykańskim http://www.tfls.com.pl/UserFiles/Image/kursy/podreczniki/01319H20_SCLZ.jpg
 • ćwiczenie umiejętności jednoczesnego wykorzystania podstawowych zdolności językowych: słuchania, czytania, pisania, mówienia
 • nabycie umiejętności rozumienia języka mówionego w wersji północno-amerykańskiej, dialogów oraz tekstów, wnioskowania i selekcjonowania szczegółowych informacji, a także sporządzania notatek
 • ćwiczenie umiejętności rozumienia tekstów, których styl i treści są zbliżone do północno-amerykańskich tekstów akademickich; tematy odnoszące się do szeroko rozumianej kultury oraz historii USA i Kanady, a także różnych dziedzin naukowych - ich znajomość nie jest konieczna do udzielenia odpowiedzi na http://www.tfls.com.pl/UserFiles/Image/kursy/podreczniki/074240_SCLZZZ.jpg pytania
 • doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych - na podstawie materiału słuchanego oraz pisanego, streszczania, wnioskowania i argumentowania z wykorzystaniem przykładów, danych liczbowych oraz dowodów
 • ćwiczenie wypowiedzi ustnych w oparciu o wykład oraz tekst pisany

Osiągnij swój wymarzony wynik TOEFL iBT®!

Kurs TOEFL iBT online

 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji