fbpx
facebook google plus

Kurs języka angielskiego online przygotowujący do egzaminu TOEIC®

Chcesz zdać test TOEIC®, aby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

TOEIC to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych w środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Uznawany jest przez kilkanaście tysięcy firm, organizacji oraz instytucji na całym świecie.

Nasza nowa platforma do samodzielnej nauki online sprawi, że Twoje szkolenie będzie przebiegało łatwo i skutecznie, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik TOEIC®!

Zdaj test TOEIC® wykorzystując: 

 • przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 60 godzin szkoleniowych i 3000 poprawionych pytań

 • testy TOEIC Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 5 próbnych ćwiczeń po 2 godziny

 • arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy

 • spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom

 • rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu

Nasz kurs online przygotowujący do egzaminu TOEIC® oferuje:

 • karty do nauki słownictwa i gramatyki

 • śledzenie postępu

 • 200 przykładowych ćwiczeń

 • 60 godzin szkoleniowych

 • 5 testów praktycznych

 • plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej.  Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kup teraz KURS online button www

Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEIC® online

Podczas  kursu TOEIC® online organizowanego przez naszą szkołę istnieje możliwość  przygotowania się do zdobycia certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego w środowisku pracy, wydawanego przez Educational Testing Service (w skrócie ETS).

Jest to bardzo popularny na całym świecie egzamin, który nie sprawdza ogólnej znajomości języka angielskiego, ale weryfikuje czy potrafimy radzić sobie w sytuacjach zawodowych. Został on stworzony na życzenie firm i pracodawców, w odpowiedzi na potrzeby określenia i certyfikacji poziomu zaawansowania z języka angielskiego w kontekście pracy w środowisku międzynarodowym. Jego wyniki są uznawane nie tylko przez kilkanaście tysięcy firm na świecie i w Polsce, ale również organizacje oraz instytucje państwowe.

Warto podejść do egzaminu TOEIC®, gdy ubiegasz się  o pracę, w której znajomość języka angielskiego może okazać się niezbędna. Certyfikat potwierdzający zdanie takiego egzaminu na pewno będzie  dodatkowym, mocnym atutem, idealnym do wykorzystania w trakcie poszukiwania wymarzonej pracy.
Wyniki takiego egzaminu są ważne przez 2 lata od momentu wydania odpowiedniego zaświadczenia. Po upływie tego okresu  egzamin TOEIC® należy powtórzyć. Jest to konieczne, gdyż pracodawcy oraz uczelnie wymagają aktualnych wyników, choć nie zawsze stanowi to regułę.

Aby móc przystąpić do tego rodzaju egzaminu nie ma potrzeby określania swojego poziomu językowego, gdyż w trakcie testu sprawdzane są umiejętności posługiwania się językiem angielskim według skali Rady Europy Poziom biegłości językowej (ESOKJ) - od poziomu A1 do poziomu C1.

Kurs TOEIC® online przygotowuje do obydwu modułów, z których składa się certyfikat TOEIC®:

 • TOEIC® Listening and Reading  – moduł ten określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C1. Egzamin obejmuje słownictwo stosowane w międzynarodowym środowisku pracy
 • TOEIC® Speaking and Writing – moduł ten określa poziom zaawansowania w mówieniu i pisaniu, od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C1. Egzamin obejmuje słownictwo stosowane w międzynarodowym środowisku pracy i jest zdawany na komputerze, w przeciwieństwie do poprzedniej części, która jest testem papierowym

Istnieje również trzeci moduł, lecz jest on skierowany do osób początkujących. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce „Kurs TOEIC BRIDGE online”.

Format

TOEIC® Listening (słuchanie)

100 pytań (czas trwania: 45 minut)

Sekcja I: 6 pytań –  interpretacja fotografii
Sekcja II: 25 pytań – krótkie dialogi sytuacyjne (pytanie-odpowiedź), 30 pytań
Sekcja III: 39 pytań – 10 dłuższych dialogów – po 3 pytania do każdego z nich
Sekcja IV: 30 pytań – dłuższe wypowiedzi, ogłoszenia, oferty handlowe – 10 wypowiedzi po 3 pytania do każdej z nich

TOEIC® Reading (czytanie)

100 pytań (czas trwania 75 minut)

Sekcja V: 30 pytań – uzupełnianie zdań fragmentem najbardziej pasującym do kontekstu
Sekcja VI: 16 pytań – uzupełnianie tekstów fragmentami pasującymi do kontekstu, 3 teksty po 4 pytania
Sekcja VII: 54 pytań – autentyczne teksty biznesowe i pytania do tekstu, 7 do 10 różnych tekstów

TOEIC® Speaking & Writing (mówienie i pisanie)

Pytanie/a Rodzaj zadania Oceniane umiejętności
Speaking    
1-2 przeczytaj na głos wymowa, intonacja
3 opisz obrazek, fotografię jak wyżej + zasób słownictwa
4-9 odpowiedz na pytanie jak wyżej + treść, kontekst wypowiedzi
10 zaproponuj rozwiązanie jak wyżej
11 wyraż swoją opinię na temat jak wyżej
     
Writing    
1-5 napisz zdanie w oparciu o obrazek poprawność gramatyki, zgodność z opisem
6-7 odpowiedz pisemnie na prośbę/polecenie zróżnicowanie, słownictwo
8 wyraź opinię, krótki esej argumenty i przykłady, gramatyka, słownictwo, organizacja tekstu

Pierwszy moduł TOEIC®, czyli Listening and Reading składa się z 200 pytań testowych, podzielonych na dwie sekcje: Listening Comprehension – słuchanie (100 pytań) i Reading Comprehension – czytanie  (100 pytań). Wynik testu to liczba punktów w skali od 10 do 990, precyzyjny raport z opisem mocniejszych i słabszych stron osoby zdającej oraz certyfikat w pięciu różnych kolorach (w zależności  od wyniku). Istnieje też udoskonalona wersja testu, która skupia się przede wszystkim na praktycznym użyciu języka (4 różne akcenty w części słuchanej: kanadyjski, brytyjski, amerykański i australijski) i testowaniu umiejętności zrozumienia słownictwa w kontekście pracy, a także łączeniu faktów oraz informacji przekazywanych w języku obcym.

Drugi moduł TOEIC®, tj. Speaking and Writing sprawdza umiejętność mówienia i pisania w języku angielskim w miejscu pracy na poziomach między średniozaawansowanym a zaawansowanym u osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym.

Umiejętność tworzenia płynnych i poprawnych wypowiedzi ustnych jest niezwykle istotna w trakcie przedstawiania prezentacji w sposób efektywny, w sytuacjach życia codziennego, na spotkaniach, podczas rozmów telefonicznych, wideokonferencji oraz w podcastach, w kontekście zawodowym.

Umiejętność pisania z kolei jest kluczowa, aby tworzyć jasne i zrozumiałe wiadomości e-mail lub prowadzić innego rodzaju korespondencję służbową.

W przypadku, gdy egzamin TOEIC® z modułu Speaking and Writing (mówienie i pisanie) odbywa się razem z modułem TOEIC® Listening and Reading (słuchanie i czytanie), wyniki testów TOEIC® obejmują szerszy zakres oceny kompetencji komunikacyjnych na wszystkich czterech poziomach zdolności językowych, które mają kluczowe znaczenie w większości miejsc pracy.

Istnieje jednak możliwość zdawania tylko pierwszego moduły, czyli Listening and Reading, bez modułu drugiego (Speaking and Writing).

Osiągnij swój wymarzony wynik TOEIC®!

Kurs języka angielskiego online przygotowujący do egzaminu TOEIC

 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji