fbpx
facebook google plus

Kurs języka francuskiego przygotowujący do egzaminu DELF online

Język Francuski Online

Chcesz zdać test DELF, aby rozpocząć studia lub objąć nowe stanowisko?

DELF i DALF to egzaminy określające poziom znajomość języka francuskiego od A1 do C2 w skali Rady Europy. Są uznawane na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

Możemy sprawić, że Twoje szkolenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze, bez względu na to, jak trudny cel sobie wyznaczyłeś. Dzięki różnorodnym trybom treningowym doświadczysz rzeczywistych warunków egzaminacyjnych i odpowiednio przygotujesz się na ten wielki dzień.

Osiągnij swój wymarzony wynik DELF!

Zdaj test DELF wykorzystując: 

 • przykładowe ćwiczenia – uzyskaj dostęp do 60 godzin szkoleniowych i 2200 poprawionych pytań
 • testy DELF Practice – trenuj w rzeczywistych warunkach testowych, wykonując 11 próbnych ćwiczeń (2 na poziom od A1 do C1)
 • arkusze dotyczące gramatyki i słownictwa – przejrzyj główne tematy egzaminów, korzystając z naszych przydatnych arkuszy
 • spersonalizowane śledzenie – obserwuj swoje postępy dzięki statystykom
 • rozwiązanie z wieloma urządzeniami – ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu

Nasz kurs online przygotowujący do egzaminu DELF oferuje:

3 miesiące pełnego dostępu i login do naszej międzynarodowej platformy edukacyjnej, aby przygotować się do egzaminu online:

 • * karty do nauki słownictwa i gramatyki
 • * śledzenie postępu
 • * 40 przykładowych ćwiczeń
 • * 60 godzin szkoleniowych
 • * 11 testów praktycznych
 • * plan nauki, uwzględniający datę egzaminu

Ćwicz tam gdzie chcesz, na wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Ponad 500 000 osób z całego świata  zdało już testy. Teraz Twoja kolej. Dołącz do grona GlobalPlayers!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

Kurs języka hiszpańskiego przygotowujący do egzaminu DELF online

Kurs DELF online (Diplôme d’études de langue française)

Potrzebujesz potwierdzenia znajomości języka francuskiego w celach prywatnych lub zawodowych? A może potrzebny Ci jest popularny, uznawany na całym świecie dyplom, który jest dowodem na posiadanie odpowiednich kompetencji językowych?

DELF i DALF (Diplôme d’études de langue française i Diplôme approfondi de langue française) to oficjalne certyfikaty wydawane przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej poświadczające kompetencje językowe osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka francuskiego. Egzaminy DELF/DALF są dostosowane do wieku oraz potrzeb kandydatów i przeprowadzane na różnych poziomach. Potwierdzają znajomość ogólnego, niespecjalistycznego języka francuskiego, a ich normy są zgodne z międzynarodowymi normami egzaminów.

Sesje egzaminacyjne związane z DELF i DALF odbywają się 2 razy w roku, w lutym i w czerwcu.

Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ), po francusku określany jako Cadre européen commun de référence pour les langues (CECRL), opracowany przez Radę Europy, szczegółowo określa zakres wiedzy, sprawności i umiejętności wymaganych na poszczególnych poziomach biegłości językowej.

System ESOKJ definiuje 6 poziomów kompetencji językowych i według takiego podziału zorganizowane zostały egzaminy DELF/DALF:

Poziom podstawowy według ESOKJ

A1 – Certyfikat DELF A1, czyli podstawowe opanowanie języka. Osoba zdająca rozumie najprostsze zagadnienia i potrafi wypowiadać się na konkretne tematy zaczerpnięte z życia codziennego, jeśli drugi rozmówca mówi wolno.

A2 – Certyfikat DELF A2, czyli elementarne opanowanie języka. Osoba zdająca rozumie pojedyncze zdania dotyczące codziennych zdarzeń, krótkie notatki, ogłoszenia oraz potrafi wypowiadać się na znane sobie tematy, wykorzystując przy tym proste sformułowania.

Poziom samodzielności według ESOKJ

B1 – Certyfikat DEFL B1, czyli skuteczne, aczkolwiek ograniczone opanowanie języka. Osoba zdająca potrafi zrozumieć jasne i potoczne wypowiedzi, podczas których poruszane są kwestie życia codziennego, porozumieć się w podróży, opowiadać o swoich zainteresowaniach, a także w jasny i zwięzły sposób przedstawiać zamiary oraz wyrażać myśli.

B2 – Certyfikat DELF B2, czyli ogólne opanowanie języka. Osoba zdająca rozumie istotę nawet złożonego tekstu. Potrafi formułować wypowiedzi ustne i pisemne na tematy ogólne oraz zawodowe, jednocześnie przytaczając w sposób jasny i szczegółowy własne argumenty.

Poziom biegłości według ESOKJ

C1 – Certyfikat DALF C1, czyli dobre opanowanie języka. Osoba zdająca rozumie całą gamę długich i skomplikowanych tekstów zawierających ukryte znaczenia. Dość sprawnie tworzy wypowiedzi ustne i pisemne, posługując się przy tym odpowiednimi regułami.

C2 – Certyfikat DALF C2, czyli doskonałe opanowanie języka. Osoba zdająca bez większego wysiłku potrafi zrozumieć oraz streścić różnego rodzaju wypowiedzi, zarówno ustne jak i pisemne, a także wypowiadać się płynnie na złożone tematy, używając przy tym zróżnicowanych form.

FORMA EGZAMINU

Wszystkie egzaminy DELF i DALF składają się z czterech części (bez względu na poziom): rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, wypowiedź pisemna oraz wypowiedź ustna. Z każdej z nich można uzyskać maksymalnie 25 punktów. Aby otrzymać dyplom należy zdobyć minimum 50, przy czym nie mniej niż 5 z poszczególnych części.

Wyniki z egzaminu DELF i DALF zostaną ogłoszone w terminie około miesiąca od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego.

Dyplomy z egzaminu DELF i DALF zostaną przesłane do centrum egzaminacyjnego w terminie około trzech do czterech miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego. Zainteresowani odbierają dyplomy osobiście w sekretariacie centrum egzaminacyjnego w godzinach jego otwarcia. Przy odbiorze należy okazać ważny dowód tożsamości. Dyplom może odebrać również inna osoba posiadająca odpowiednie upoważnienie.

Dlaczego warto przystąpić do Egzaminu DEFL/DALF?

Egzamin z języka francuskiego to sprawdzenie swoich umiejętności językowych, dzięki któremu możesz dostrzec słabe i mocne strony, podsumować lata nauki, pracy i ćwiczeń. Zdany egzamin to ogromna satysfakcja oraz nagroda za wysiłek. Wyznacza on również cele nauki, gdyż nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w przyszłości znajomość języka francuskiego może okazać się bardzo przydatna. Każdy cel z kolei pozwala łatwiej zaplanować proces uczenia się i zwiększyć motywację.

Należy również pamiętać o wartości samego dyplomu czy certyfikatu, który stwarza możliwości studiowania we Francji, a także otwiera drzwi do kariery zawodowej, gdyż kraj ten jest jednym z najważniejszych partnerów ekonomicznych Polski, a firmy francuskie są obecne we wszystkich sektorach gospodarki. W dzisiejszych czasach za rzecz naturalną uznaje się dyplom z języka ogólnego, którym można pochwalić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowym atutem jest oczywiście certyfikat poświadczający znajomość języka specjalistycznego.

Egzamin DELF/DALF jest skierowany do osób chcących potwierdzić swoją znajomość języka francuskiego dla celów prywatnych oraz zawodowych, które:

 • planują rozpocząć studia we Francji lub pracę w środowisku francuskojęzycznym
 • pracują w miejscu, w którym wymagane jest oficjalne potwierdzenie znajomości języka francuskiego.

Osiągnij swój wymarzony wynik DELF!

Kurs online DELF

 Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji