fbpx
facebook google plus

Nauka języka angielskiego online i innych języków obcych online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm od podstaw w Cambridge School of English, dzięki aplikacji uTalk

Szkoła języków obcych Cambridge School of English - kursy językowe i nauka języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm od podstaw dzięki aplikacji do nauki języków obcych online - uTalk.

Dzięki aplikacji uTalk możesz poznać nowe języki obce od zera. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej początkującej osoby, zaczynającej dopiero przygodę z nowym językiem, a także tej średniozaawansowanej, chcącej nabyć nową wiedzę lub utrwalić już posiadaną.

uTalk oferuje naukę ponad 140 języków poprzez angażujące i profesjonalnie opracowane zadania. Możesz uczyć się popularnych języków, takich jak niemiecki, francuski czy hiszpański, aż po mało znane języki, np. asamski, cziczewa, gudźaracki, a nawet starożytny grecki!

Co więcej - aby korzystać i uczyć się poprzez uTalk nie musisz mówić w języku angielskim (czy innym języku obcym), ponieważ aplikacja posiada ponad 20 000 kombinacji językowych.

Aplikacja stworzona została przez naukowców, badaczy oraz lingwistów, a udział w jej tworzeniu wzięło ponad 1000 native speakerów. Wspierają ją także organizacje non-profit. Dzięki temu uTalk jest kompleksową, merytoryczną i profesjonalną aplikacją edukacyjną do nauki języków obcych.

Nauka języka angielskiego online i innych języków obcych online dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm od podstaw

Cambridge School of English podpowiada jak rozpocząć używanie aplikacji

Aby rozpocząć naukę języka obcego online z aplikacją uTalk, wystarczy wybrać jedną z dostępnych u nas opcji:

-       1 język na 1 rok (nauka dowolnego języka obcego przez jeden rok - następnie istnieje możliwość wybrania innego języka)

-       1 język na czas nieokreślony

Na podany przez Ciebie adres e-mail przyznany zostanie wybrany dostęp do aplikacji do nauki języków obcych online - uTalk. Jedyne co trzeba jeszcze zrobić to ściągnięcie jej na dowolne urządzenie i gotowe!

Narzędzie to jest dostosowane do każdego urządzenia, dlatego możesz pobrać je na telefon, tablet, laptop czy komputer. Wybór zależy od Twoich preferencji i wygody.

rozpocząć naukę języka obcego online z aplikacją uTalk

Nauka języka angielskiego i innych języków obcych online od podstaw - aplikacja do nauki języków w ofercie naszej szkoły językowej

Na platformie znajdziesz materiał na 180 godzin nauki na każdy miesiąc, 2500 przydatnych słów i zwrotów oraz ponad 60 tematów do każdego języka.

Wszystko zaprojektowane jest tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Poziom trudności zwiększa się z każdym kolejnym zadaniem. Dzięki temu jesteś w stanie monitorować swoje postępy, nie czując się jednocześnie przytłoczony/a nadmiarem informacji na różnych etapach nauki.

Poprzez oddziaływanie na konkretne zmysły, aplikacja aktywizuje różne obszary mózgu. Wszystkie zadania posiadają zdjęcia odpowiadające nowemu słownictwu, pomagające skojarzyć obraz ze słowem. Dostępne ćwiczenia pozwalają rozwijać umiejętność słuchania, czytania, mówienia, a także pamięć - często wszystko na raz, w przyjemny i ciekawy sposób!

Jak wygląda nauka języka angielskiego i innych języków obcych online w uTalk?

Każdy temat zawiera jest przedstawiany ciekawie i przystępnie dla każdego. Lekcje zaczynają się od praktycznej części, a później aplikacja umożliwia wykonanie kolejnych zadań, które stopniowo stają się coraz trudniejsze.

  1. Phrases Practice - rozgrzewka przed właściwą częścią nauki. Masz szansę na przećwiczenie nowego słownictwa. Sprawdzisz, które słowa są dla Ciebie prostsze, a z którymi masz problem. Po kliknięciu na wybrane słowo czy frazę, usłyszysz głos native speakera, pojawiający się razem z tematycznym obrazkiem, ułatwiającym zapamiętanie. Transkrypcja w Twoim własnym języku pomoże Ci poznać znaczenie nowych słów.
  1. Easy game - część, w której zostaną Ci przedstawione 4 zdjęcia. Musisz wybrać jedno, odpowiadające temu, co mówi native speaker na słyszanym przez Ciebie nagraniu. W tej części najważniejsze jest uważne słuchanie, które doprowadzi Cię do zdobycia maksymalnej ilości punktów, bez których nie będziesz mógł pójść dalej.
  1. Speaking game - to etap, który polega na nagraniu własnego głosu. Nagrywasz swoje audio, wypowiadając do mikrofonu słowa pojawiające się na ekranie. Następnie pojawia się gra z wybieraniem zdjęć, taka sama jak wcześniej, lecz tym razem wybierasz obrazki na podstawie własnego głosu.
  1. Hard Game - część, gdzie, znów musisz przyporządkować zdjęcia do słyszanych słów. W tej części (w przeciwieństwie do Easy Game) każda runda pokazywanych obrazków i audio jest coraz trudniejsza.
  1. Memory Game - najtrudniejsza aktywność w aplikacji uTalk. Musisz nie tylko wiedzieć, które ze zdjęć będzie pasowało w wypowiadanego słowa, ale także, gdzie znajduje się ono na ekranie, ponieważ będziesz widzieć je jedynie przez chwilę, zanim karta z nim się odwróci. Dopiero, gdy obrazki będą zasłonięte, usłyszysz głos native speakera, który należy dopasować. Zaczynasz od dwóch kart ze zdjęciami, a liczba ta stopniowo się powiększa. To ćwiczenie sprawdza, na ile dobrze poznałeś nowe słownictwo, ponieważ musisz naprawdę znać znaczenie słów, podczas gdy nie masz wiele czasu na ich tłumaczenie.
  1. Recall Game - powtórzenie wszystkiego, czego się nauczyłeś. Jednak, podczas gdy poprzednie gry polegały głównie na słuchaniu, ta skupia się na mówieniu. Podane zostają słowa lub frazy, które następnie wypowiadasz do mikrofonu i porównujesz się do nagrania native speakera.

Jak wygląda nauka języka angielskiego i innych języków obcych online w uTalk?

Niektóre tematy w aplikacji zostały przygotowane na podstawie filmów wideo. Będziesz widział na ekranie mówiących native speakerów, wypowiadających krótkie frazy i prowadzących dialogi. Następnie zagrasz w serię gier, które będą wymagać od Ciebie wypowiadania nowo poznanego słownictwa do mikrofonu.

Z uTalk - do którego dostęp oferuje nasza szkoła językowa Cambridge School of English - nauka języka angielskiego i innych języków obcych, staje się przyjemną, ciekawą i rozwijającą podróżą.

Zacznij przygodę ze swoim wymarzonym językiem obcym dzięki tej nowoczesnej aplikacji do nauki języków obcych online, którą oferujemy w naszej szkole językowej Cambridge School of English!

Kup uTalk teraz online!

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji