fbpx
facebook google plus

Wirtualna klasa, blended learning i angielski lekcje online - Kurs językowy i nauka języka angielskiego Online

Wirtualna klasa – co to jest ?

Wirtualna klasa to miejsce, gdzie zajęcia zdalne odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki transmisji internetowej (zwanej również live streaming). Kursanci mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach językowych będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub nawet na świecie. Utrudnienia związane z dotarciem pod wskazany adres przestają istnieć. Live streaming, czyli połączenie technologii i nauki języków obcych, cieszy się dużą popularnością w Cambridge School of English.

Wirtualna klasa, lekcja online

Wirtualna klasa umożliwia zorganizowanie każdego kursu spośród wielu opisanych na stronie Cambridge School of English (informacje na temat kursów językowych dostępne są na naszej stronie internetowej: https://cambridge.com.pl/). Dzięki wygodnej i intuicyjnej platformie internetowej CambridgeSchool.online możesz brać udział w lekcjach w czasie rzeczywistym, mając kontakt z zarówno wykładowcą, jak i innymi uczestnikami. Wystarczy, że zalogujesz się na platformie w wyznaczonym czasie, a lekcja online rozpocznie się.

Kurs lub nauka języka angielskiego Online

Jeśli trudno oszacować Ci twój poziom zaawansowania języka obcego, wystarczy wejść na stronę https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html, rozwiązać test poziomujący w formie online. Do dyspozycji są również metodycy Cambridge School of English, którzy przeprowadzają weryfikację poziomu języka obcego w formie pisemnej lub ustnej, a także służą pomocą w wyborze odpowiedniego kursu językowego. Metodycy Cambridge School of English oferują również ustnej testy poziomujące w formie rozmowy telefonicznej po uprzednim umówieniu się.

Nauka języka angielskiego online - blended learning i angielski lekcje online – na czym to polega?

Kurs lub nauka języka angielskiego online i wirtualna klasa to idealne rozwiązanie dla osób, dla których dotarcie na lekcje języka angielskiego do wyznaczonego miejsca jest utrudnione lub niemożliwe, ale również dla tych, którzy chcą uczyć się w dogodnych dla siebie warunkach np.: w zaciszu własnego domu. Jedyne czego potrzebujesz to połączenie z Internetem, mikrofon, głośnik lub słuchawki oraz kamera. Wirtualna klasa wykorzystuje platformę internetową CambridgeSchool.online, dzięki czemu można wykonywać interakcje nie tylko z lektorem, ale i z całą klasą. Warto dodać, że kursy języka angielskiego online prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli (non-native speakers oraz native speakers). Kurs języka angielskiego online lub innego języka obcego odbywający się na platformie CambridgeSchool.online to różnorodne ćwiczenia pogłębiające znajomość języka obcego w zakresie wszystkich umiejętności językowych, ale również interakcja i dyskusje z lektorem oraz pozostałymi uczestnikami. Dzięki live streamingowi kursant na ekranie monitora widzi wszystko to, co prowadzący zapisuje na tablicy. Platforma CambridgeSchool.online charakteryzuje się przejrzystym i przyjaznym układem zarówno dla nauczycieli, jak i uczestników szkolenia. Jest tu miejsce przeznaczone na obraz z kamery, listę uczestników, okno czatu i prezentacji. Istnieje również możliwość wgania własnego pliku PowerPoint bezpośrednio do okna prezentacji. Tablica interaktywna oraz ankiety to narzędzia pomocne w przyswajaniu i utrwalaniu języka obcego.

Kursy językowe Online

Nauka nigdy nie była łatwiejsza! Wirtualna klasa wymaga jedynie chęci oraz motywacji do pracy i nauki.

Kurs językowy lub języka angielskiego online w wirtualnej klasie i blended learning

Cambridge School of English oferuje swoim klientom wiele różnorodnych kursów online języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Mamy w ofercie kursy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego oraz szkolenia, które przygotowują do egzaminów lub umożliwiają uzyskanie certyfikatów. Wirtualna klasa pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności językowe w innowacyjnej formie jaką jest nauka języka online i blended learning.

Cambridge School of English gwarantuje wykwalifikowanych i zaangażowanych trenerów językowych. Wirtualna klasa pozwala na realny przyrost wiedzy i zaobserwowanie postępów w nauce. Dzięki funkcji live streaming nauczyciel może na bieżąco kontrolować pracę uczestnika oraz udzielać informacji zwrotnej. Wszystkie materiały dydaktyczne są wyświetlane bezpośrednio na platformie internetowej CambridgeSchool.online. Dzięki tablicy interaktywnej, możliwości wgrywania plików audio, prezentacjom, materiałom autentycznym nauka zdalna ma charakter dynamiczny i motywujący do zgłębiania wiedzy. Oznacza to, że działa bardzo podobnie do kursów stacjonarnych, a dodatkowe atuty czyli nauka języka online daje nam komfort korzystania z niego w dowolnym miejscu.

Blended learning, Kursy językowe i języka angielskiego Online  w wirtualnej klasie, angielski lekcje online

Wirtualna klasa oznacza naukę jakiej jeszcze nie było!

Filozofia Cambridge School of English to We care - Zależy nam – motywujemy do nauki!

Zapisz się już dziś! Do grup można dołączyć w dowolnym momencie!

Szkoła języków obcych Cambridge School of English i Akademia Cambridge Warszawa:

Ul. Widok 10/LU1 - Centrum

Zapisy: tel. 22 397 86 27 bądź 601 920 293

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kup Online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji