fbpx
facebook google plus

NOTE! Our website uses cookies and other data collecting technologies.

Not changing the browser settings means acceptance of this process.

I understand
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Cambridge School of English sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Cambridge School of English sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Cambridge School of English sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Widok 10/LU1, 00-023 Warszawa, tel.: 22-622-30-19, e-mail: office@cambridge.com.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL