fbpx
facebook google plus

NOTE! Our website uses cookies and other data collecting technologies.

Not changing the browser settings means acceptance of this process.

I understand
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Cambridge School of English sp. z o.o. w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Cambridge School of English sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Cambridge School of English sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Widok 10/LU1, 00-023 Warszawa, tel.: 22-622-30-19, e-mail: office@cambridge.com.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Some propositions about starting courses in our schools in the centre of Warsaw =>

You can enrol anytime during the whole year for our language courses at Cambridge School of English!

Check out our FREE TRIAL LESSONS!

(22) 622 30 19

Autumn 2021 language courses =>

Online Exam preparation courses =>

Wirtual classes =>

If you are a teacher and you are looking for interesting job opportunities, have a look at our subpage "career=>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL