fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Zatrudnienie w Cambridge School of English – praca dla lektorów języka angielskiego, nauczycieli języków obcych oraz Native Speaker’ów, oraz inne możliwości pracy w Cambridge School of English

Cambridge School of English w Warszawie

Cambridge School of English jest renomowaną szkołą językową, która istnieje na warszawskim rynku edukacyjnym od 26 lat.

Cambridge School of English specjalizuje się w organizowaniu kursów językowych zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych dla kursantów dorosłych, młodzieży i dzieci.

Głównym celem Cambridge School of English jest zapewnienie najwyższych standardów kursów językowych dla naszych klientów, aby zapewnić, że czas spędzony na studiowaniu w Cambridge School wpłynie na poprawę umiejętności językowych i podniesie pewność siebie uczniów mówiących w obcym języku.

Zatrudnienie w Cambridge School of English – praca dla lektorów języka angielskiego, nauczycieli języków obcych oraz Native Speaker’ów, oraz inne możliwości pracy w Cambridge School of English

Praca dla lektorów języków obcych. Praca dla anglistów oraz Native Speaker’ów.

Niezależnie od tego, czy lubisz uczyć najmłodszych, stawiasz przed sobą wyzwania związane z przekazywaniem wiedzy nastolatkom lub specjalizujesz się w nauczaniu dorosłych, w Cambridge School of English będziesz miał możliwość profesjonalnego rozwoju we wszystkich wyżej wymienionych obszarach.

Oferujemy kursy językowe na terenie całej Polski. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibach firm klientów, w salach Cambridge School, w prywatnych domach oraz w innych dogodnych dla obu stron, tj. kursanta oraz lektora, lokalizacjach, np. w kawiarniach.

pracy dla lektorów i nauczycieli języków obcych

Praca dla lektora języków obcych oraz jego rozwój zawodowy

Drogi lektorze, jeśli potrzebujesz pomocy, porady lub sugestii dotyczącej wyboru materiałów dydaktycznych, pomysłów na rozgrzewkę lub efektywnych ćwiczeń gramatycznych, zespół metodyków Cambridge School jest na co dzień do Twojej dyspozycji.

Wszyscy lektorzy Cambridge School są również zapraszani na warsztaty i szkolenia nauczycieli kilka razy w roku, gdzie mogą odświeżyć wiedzę metodologiczną i pedagogiczną, oraz zapoznać się z nowatorskimi pomysłami gotowymi do wykorzystania na kursach językowych. Tematyka warsztatów i szkoleń jest zawsze dostosowana do bieżących potrzeb i zainteresowań lektorów.

Praca lektora języków obcych oraz jego rozwój zawodowy

Praca dla lektorów w Warszawie. Kogo zatrudniamy.

Cambridge School of English zatrudni nauczycieli języków obcych, wykładowców, native speakerów języka angielskiego oraz studentów filologii angielskiej lub lingwistyki (dyplom licencjata lub magistra).

Chętnie zaproponujemy również współpracę absolwentom innych wydziałów, których poziom znajomości języka angielskiego jest zaawansowany (C1) lub biegły (C2). Podpowiemy gdzie uzyskać kwalifikacje do nauczania i pomoc w zdobyciu doświadczenia w pracy jako nauczyciel języka.

Zalety pracy lektora Cambridge School of English:

  • Różnorodne kursy, możliwość wypełnienia grafiku wg własnych upodobań
  • Dostęp do materiałów edukacyjnych
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia i warsztaty dla nauczycieli
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne lokazlizacje zajęć

Cambridge School of English zatrudni nauczycieli języków obcych, wykładowców, native speakerów języka angielskiego oraz studentów filologii angielskiej lub lingwistyki (dyplom licencjata lub magistra)

Skontaktuj się z nami i zostań lektorem angielskiego i innych języków obcych w Cambridge School of English w Warszawie:

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś lektorem z pasją i entuzjazmem, aplikuj do Cambridge School of English.

Metodycy Cambridge School chętnie spotkają się z Tobą i omówią możliwości współpracy.

Wyślij swoje CV * na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedź nas osobiście przy ul. Widok 10, w centrum Warszawy

*Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Cambridge School of English sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Widok 10/LU1, 00-023 Warszawa, tel. (22) 622-30-19, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy złożona aplikacja. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2016 poz. 1666 z późn. zm.). Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do GIODO/UODO. Dane osobowe przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż trzy miesiące od zakończenia procesu rekrutacyjnego po czym nastąpi ich usunięcie lub zniszczenie.

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji