fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

nauka i kursy języka angielskiego dla dorosłych Warszawa

Angielski dla dorosłych Warszawa - kursy General English, kursy Business English, nauka i kursy języka angielskiego dla dorosłych

Angielski dla dorosłych – intensywne kursy weekendowe!

Cambridge School of English posiada bogatą ofertę kursów dla dorosłych.

Zapraszamy na:

 • kursy General English,
 • kursy Business English,
 • kursy egzaminacyjne (kursy IELTS, kursy FCE, kursy CAE, kursy CPE, kursy BEC), egzaminy resortowe);
 • kursy specjalistyczne (English for Specific Purposes: język obcy z różnych dziedzin biznesu, takich jak marketing, HR, logistyka, księgowość, prawo, bankowość, finanse i inne)

JAK UCZYMY W CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH?

W naszej szkole pracujemy nad wszystkimi zdolnościami językowymi ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Programy nauczania oraz metodologię pracy nad doskonaleniem znajomości języka obcego tworzymy i wdrażamy w oparciu o metodę komunikatywną. Jest to skuteczny sposób nauki angielskiego oraz innych języków obcych bazujący na założeniu, że język służy przede wszystkim komunikacji w określonych sytuacjach społecznych.

W Cambridge School of English kładziemy duży nacisk na funkcjonalność, a zatem wykorzystywanie danej konstrukcji językowej w praktyce oraz na kulturę języka. Każda struktura gramatyczna lub zakres słownictwa ma zatem pełnić konkretną funkcję, taką jak m.in. negocjowanie, rozwiązywanie problemów, uzyskiwanie niezbędnych informacji i wiele innych.

W CZYM TKWI SEKRET SUKCESU CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH?

 • Nasi Kursanci dobierani są w grupy o bardzo zbliżonym poziomie znajomości języka, dzięki czemu przyswajanie materiału odbywa się szybciej i skuteczniej.
 • Proces weryfikacji poziomu znajomości języka obcego przebiega dwuetapowo – przed rozpoczęciem nauki nasi Uczniowie przystępują do testu poziomującego w formie pisemnej oraz do rozmowy z metodykiem. W trakcie rozmowy uzyskujemy również informacje odnośnie potrzeb językowych oraz oczekiwań Kursantów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Uczniom kurs szyty na miarę.
 • Dobieramy Kursantów w grupy, bowiem nauka w kameralnej grupie odbywa się w sposób bardziej skuteczny. Uczniowie szybciej zauważają postępy i uczestniczą w zajęciach z większym zaangażowaniem.
 • Zajęcia językowe w Cambridge School of English są przemyślane i starannie przygotowane. Wprowadzenie oraz utrwalenie nowego słownictwa oraz struktur gramatycznych odbywa się w sposób angażujący słuchaczy.
 • Systematyczne organizujemy powtórki materiału w formie gier językowych. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom zachęcamy słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć oraz przełamujemy bariery językowe.
 • Wiemy, że umiejętność mówienia w języku obcym jest kluczowa, dlatego ważną częścią każdej lekcji są dyskusje, negocjacje oraz odgrywanie scenek z życia codziennego.
 • Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku obcym, którego uczy się Kursant. Język polski używany jest w sytuacjach absolutnie wyjątkowych.
 • Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby zapewnić naszym Uczniom wielowymiarową interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu czas przeznaczony na naukę wykorzystujemy do maksimum. Słuchacze wykonują pracę w parach lub niewielkich grupach, a nauczyciel uważnie słucha i na bieżąco poprawia ich błędy.
 • Nasi nauczyciele nie korzystają jedynie z podręcznika wiodącego, ale przygotowują dodatkowe materiały dydaktyczne.
 • Skutecznie motywujemy do nauki i regularnie sprawdzamy postępy poczynione prze Słuchaczy w nauce języka poprzez powtórki, prace domowe oraz testy w trakcie semestru i egzaminy końcowe.

Nauka i kursy języka angielskiego dla dorosłych – kursy General English

Kursy General English są przeznaczone dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim. Kursanci mają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, brania udziału w dyskusjach, przygotowują projekty, pracują w grupach, w parach i indywidualnie. Kursy General English to również możliwość powtórzenia zasad i struktur gramatycznych.
 
Oferujemy następujące kursy General English:

Kursy angielskiego dla dorosłych – kursy General English

Kursy General English – kursy standardowe

 • Zajęcia dwa razy w tygodniu z lektorem polskim
 • Zajęcia dwa razy w tygodniu z Native Speakerem

Kursy General English – kursy intensywne

 • Zajęcia 3-5 razy w tygodniu z lektorem polskim
 • Zajęcia 3-5 razy w tygodniu z Native Speakerem

Kursy angielskiego dla dorosłych – kursy Business English

Kursy Business English są przeznaczone dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka biznesowego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa ogólnego o elementy języka biznesowego między innymi z zakresu negocjacji, prezentacji, HR, zarządzania i obsługi klienta. Kursanci mają możliwość brania udziału w dyskusjach, odgrywają scenki, wykonują rozmowy telefoniczne, przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne, przygotowują prezentacje.
Kursy Business English to przede wszystkim rozwijanie umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku angielskim.
 
Oferujemy następujące kursy Business English:

Kursy angielskiego dla dorosłych – kursy Business English

Kursy Business English – kursy standardowe

 • Zajęcia dwa razy w tygodniu z lektorem polskim
 • Zajęcia dwa razy w tygodniu z Native Speakerem

Kursy Business English – kursy intensywne

 • Zajęcia 3-5 razy w tygodniu z lektorem polskim

 • Zajęcia 3-5 razy w tygodniu z Native Speakerem

Kursy Business English – kursy BEC

 • Kursy BEC – kursy standardowe
 • Kursy BEC – kursy intensywne 

W ramach kursów Business English proponujemy również kursy przygotowujące do egzaminów BEC.
 
Więcej informacji –> kursy Business English

Kursy angielskiego dla dorosłych – kursy egzaminacyjne. Kursy IELTS, kursy FCE, kursy CAE, kursy CPE


Kursy IELTS stworzyliśmy dla osób, które myślą o zdawaniu egzaminu IELTS Academic bądź IELTS General Training. Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, które planują studia lub pracę za granicą.

Kursy angielskiego dla dorosłych – kursy egzaminacyjne

Kursy IELTS

 • Kursy IELTS – kursy standardowe
 • Kursy IELTS – kursy intensywne

Więcej informacji -> Kursy IELTS
 
Kursy FCE zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby zdać egzamin FCE, potwierdzający ich znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Kursy FCE

 • Kursy FCE – kursy standardowe
 • Kursy FCE – kursy intensywne

Kursy CAE przygotowujące do egzaminu CAE zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby zdać egzamin CAE, potwierdzający ich znajomość języka angielskiego.
 
Egzamin CAE zwalnia na niektórych uczelniach z zajęć na lektoracie z języka angielskiego. Egzamin ten jest również uznawany przez wielu pracodawców jako certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Kursy CAE

 • Kursy CAE – kursy standardowe
 • Kursy CAE – kursy intensywne

Kursy CPE zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby zdać egzamin CPE, potwierdzający ich znajomość języka angielskiego.
 
Egzamin CPE zwalnia na niektórych uczelniach z zajęć na lektoracie z języka angielskiego. Egzamin ten jest również uznawany przez wielu pracodawców jako certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie zbliżonym do poziomu Native Speakera.
 
Kuratorium Oświaty uznaje certyfikat CPE jako uprawniający do nauczania języka angielskiego w większości grup wiekowych.

Kursy CPE

 • Kursy CPE – kursy standardowe
 • Kursy CPE – kursy intensywne


Więcej informacji – Kursy i nauka języka angielskiego dla dorosłych –> kursy egzaminacyjne
 
Kursy English for Special Purposes zostały stworzone z myślą o osobach, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu języka specjalistycznego – między innymi prawniczego, medycznego, finansowego, technicznego.

Cennik intensywne kursy specjalistyczne

kurs angielski dla dorosłych Warszawa, kursy Business English

Kurs angielski dla dorosłych Warszawa
(kursy General English, kursy Business English, itd.)

 

angielski dla dorosłych, angielski w warszawie, business english warszawa, angielski w londyniekurs angielskiego Warszawa, szkoła języka angielskiego, szkoły angielskiego, nauka angielskiego

szkoła językowa, angielski dla dorosłychwyjazdy językowe

Lekcje Indywidualne

Częstotliwość, długość, tempo i tematyka zajęć dostosowana do potrzeb kursanta.  Rozpoczęcie zajęć poprzedza dogłębna analiza potrzeb kursanta, na podstawie której dobierany jest zakres materiału nauczania.

Kursy Łączone

Rano zajęcia indywidualne a po południu zajęcia w grupie w ramach kursów semestralnych. Nasze kursy łączone obejmują standardowy kurs języka angielskiego dla dorosłych (nauka języka angielskiego - General English dla młodzieży i kursy angielskiego dla dorosłych / kursy Business English Warszawa w naszych szkołach językowych oraz dostosowane do potrzeb Słuchacza zajęcia indywidualne.

Kontakt - szkoła językowa dla dorosłych Cambridge School of English:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: (22) 622 30 19

lub "Kup Online"

 

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji