fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Kurs języka angielskiego „Angielski dla Seniorów”

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno! Systematyczna praca i przyjazna atmosfera w grupie ćwiczeniowej to gwarancja, że nie tylko wciąż można, ale i zdecydowanie warto poznawać nowe języki obce. Wykorzystaj potencjał drzemiący w twojej głowie! Spożytkuj czas wolny, tak żeby i na emeryturze przynosił Ci satysfakcję i przyjemność!

Informacje o kursie dla seniorów w Cambridge School of English:

  • przed rozpoczęciem kursu określamy poziom zaawansowania uczestnika kursu;
  • grupy zajęciowe są niewielkie i liczą od 3 do maksymalnie 9 osób;
  • zajęcia dydaktyczne trwają 90 minut i odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu;
  • podczas kursu kładziemy nacisk na doskonalenie umiejętności mówienia, naukę słownictwa i rozwój języka sytuacyjnego;
  • podczas kursu koncentrujemy się również na poprawnej wymowie i strukturach gramatycznych;
  • tempo pracy podczas zajęć dostosowane do możliwości kursantów;
  • nasi nauczyciele to specjaliści, którzy potrafią przekazać wiedzę, motywować i zarażać pasją do nauki języka angielskiego. Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy z osobami rozpoczynającymi swoją przygodę z nauką języka obcego po 50-ce.

Kurs języka angielskiego dla seniorów to propozycja zajęć dla osób, które są ciekawe świata. Zajęcia w Cambridge School of English oprócz korzyści związanych z przyswajaniem nowych umiejętności, dają również szansę na nawiązywanie nowych znajomości.

Podczas szkolenia językowego w naszej szkole słuchacze doskonalą przede wszystkim kompetencje komunikacyjne, uczą się gramatyki i słownictwa przydatnego podczas podróży zagranicznych. Wspólnie bawią się językiem angielskim, ćwicząc scenki i sytuacje, które mogą wydarzyć się na zagranicznej wycieczce.

Angielski dla seniorów w Cambridge School of English

Współczesny świat stawia przed dzisiejszymi seniorami nowe wyzwania. Język angielski staje się coraz bardziej powszechny nie tylko w środowiskach pracy młodych ludzi, ale również w życiu codziennym. Na te wyzwania warto przygotować się już dziś i rozpocząć naukę języka angielskiego.

Anglojęzyczny zięć lub synowa. Kurs języka angielskiego dla seniorów ułatwi przełamywanie barier.

Młodzi ludzie coraz częściej wyjeżdżają za granicę, poznają sympatie, wychodzą za mąż za osoby z zagranicy i język angielski staje się sposobem na porozumiewanie z codziennym życiu. Na kursie języka angielskiego dla seniorów poznasz podstawy języka i będziesz w stanie nawiązać kontakt z osobami, które nie mówią po polsku, być może z synową bądź zięciem, albo wnukami.

Podróże, wczasy, wyjazdy. Kurs angielskiego dla seniorów umożliwi podróże za granicę.

Osoby na emeryturze dysponują czasem, który można wykorzystać w rozmaity sposób. Jeśli mają Państwo szansę na wyjazd za granicę w ramach wypoczynku, bądź odwiedzin rodziny czy znajomych, dlaczego nie skorzystać z okazji. Kursy Cambridge School of English pomogą Państwu spytać o drogę, zarejestrować się w hotelu, kupić bilety, zamówić taksówkę, zrobić zakupy itp. Zapiszcie się na kurs już dziś i zaskoczcie rodzinę i znajomych!

Kurs dla seniorów - miły sposób spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowań.

Sympatyczna atmosfera, cierpliwość lektorów, ciekawe tematy. Te wszystkie czynniki sprzyjają poznawaniu, lub przypomnieniu sobie dawno nieużywanego języka. Kurs to doskonała okazja również do poznania nowych osób, poprowadzenia ciekawej rozmowy na temat różnic kulturowych, wyjścia z domu i zrobienia sobie przerwy od codziennych obowiązków. Zajęcia prowadzone są w dogodnych dla Państwa godzinach oraz w świetnej lokacji – centrum Warszawy.

Kim jest lektor, który będzie mnie uczył?

Ze szkołą Cambridge School of English współpracują zarówno lektorzy polscy, jak i zagraniczni. Wszyscy z nich to wykwalifikowani specjaliści z zakresu nauczania. Każdego kursanta traktują indywidualnie, motywują, promują partnerską współpracę.

Kurs języka angielskiego angielski dla seniorów

Materiały dopasowane do potrzeb seniorów. Lekcje języka angielskiego szyte na miarę.

Najczęściej podręcznikiem wiodącym na kursach dla seniorów jest Angielski dla seniorów, wydawnictwa Edgar na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym. Jest to kompletny kurs zawierający przydatne zwroty i wyrażenia, najważniejsze zagadnienia gramatyczne, różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał. Ponadto, kurs zawiera odpowiednio dostosowane tempo nagrań ułatwiające zrozumienie, większą czcionkę dla większej swobody czytania, słowniczek, klarowne tabele gramatyczne i tłumaczenie wszystkich dialogów, słów i tekstów.

Podręcznik ten wzbogacany jest o materiały dodatkowe, często autentyczne takie jak bilety, krzyżówki, fragmenty filmików, piosenek, artykułów.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu osobistego (ul. Widok 10, centrum Warszawy, za Rotundą), telefonicznego (22 622 30 19) bądź mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji