facebook google plus

Kurs języka angielskiego „Angielski dla Seniorów”

Angielski dla seniorów w Cambridge School of English

Współczesny świat stawia przed dzisiejszymi seniorami nowe wyzwania. Język angielski staje się coraz bardziej powszechny nie tylko w środowiskach pracy młodych ludzi, ale również w życiu codziennym. Na te wyzwania warto przygotować się już dziś i rozpocząć naukę języka angielskiego.

Anglojęzyczny zięć lub synowa. Kurs języka angielskiego dla seniorów ułatwi przełamywanie barier.

Młodzi ludzie coraz częściej wyjeżdżają za granicę, poznają sympatie, wychodzą za mąż za osoby z zagranicy i język angielski staje się sposobem na porozumiewanie z codziennym życiu. Na kursie języka angielskiego dla seniorów poznasz podstawy języka i będziesz w stanie nawiązać kontakt z osobami, które nie mówią po polsku, być może z synową bądź zięciem, albo wnukami.

Podróże, wczasy, wyjazdy. Kurs angielskiego dla seniorów umożliwi podróże za granicę.

Osoby na emeryturze dysponują czasem, który można wykorzystać w rozmaity sposób. Jeśli mają Państwo szansę na wyjazd za granicę w ramach wypoczynku, bądź odwiedzin rodziny czy znajomych, dlaczego nie skorzystać z okazji. Kursy Cambridge School of English pomogą Państwu spytać o drogę, zarejestrować się w hotelu, kupić bilety, zamówić taksówkę, zrobić zakupy itp. Zapiszcie się na kurs już dziś i zaskoczcie rodzinę i znajomych!

Kurs dla seniorów - miły sposób spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowań.

Sympatyczna atmosfera, cierpliwość lektorów, ciekawe tematy. Te wszystkie czynniki sprzyjają poznawaniu, lub przypomnieniu sobie dawno nieużywanego języka. Kurs to doskonała okazja również do poznania nowych osób, poprowadzenia ciekawej rozmowy na temat różnic kulturowych, wyjścia z domu i zrobienia sobie przerwy od codziennych obowiązków. Zajęcia prowadzone są w dogodnych dla Państwa godzinach oraz w świetnej lokacji – centrum Warszawy.

Kim jest lektor, który będzie mnie uczył?

Ze szkołą Cambridge School of English współpracują zarówno lektorzy polscy, jak i zagraniczni. Wszyscy z nich to wykwalifikowani specjaliści z zakresu nauczania. Każdego kursanta traktują indywidualnie, motywują, promują partnerską współpracę.

Kurs języka angielskiego angielski dla seniorów

Cambridge School of English to najlepszy wybór. Oto dlaczego:

  • zajęcia prowadzimy w tempie dopasowanym do potrzeb grupy
  • kładziemy nacisk na słownictwo potrzebne w codziennych sytuacjach
  • sympatyczna atmosfera na zajęciach, nauka języka to przyjemność a nie stres
  • kameralne grupy, od 4 do 9 osób; oferujemy również możliwość otworzenia grupy już od 2 osób

Materiały dopasowane do potrzeb seniorów. Lekcje języka angielskiego szyte na miarę.

Najczęściej podręcznikiem wiodącym na kursach dla seniorów jest Angielski dla seniorów, wydawnictwa Edgar na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym. Jest to kompletny kurs zawierający przydatne zwroty i wyrażenia, najważniejsze zagadnienia gramatyczne, różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał. Ponadto, kurs zawiera odpowiednio dostosowane tempo nagrań ułatwiające zrozumienie, większą czcionkę dla większej swobody czytania, słowniczek, klarowne tabele gramatyczne i tłumaczenie wszystkich dialogów, słów i tekstów.

Podręcznik ten wzbogacany jest o materiały dodatkowe, często autentyczne takie jak bilety, krzyżówki, fragmenty filmików, piosenek, artykułów.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu osobistego (ul. Widok 10, centrum Warszawy, za Rotundą), telefonicznego (22 622 30 19) bądź mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem