fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

British English Pronunciation Course - Kurs wymowy brytyjskiej Cambridge School of English Warszawa

Dearest creature in creation,

Study English pronunciation.

I will teach you in my verse

Sounds like corpse, corps, horse, and worse.

("The Chaos" by G. Nolst Trenite, a.k.a. Charivarius (1870-1946).

Cambridge School of English zaprasza na kurs wymowy angielskiej w Warszawie. British English pronunciation course in Warsaw is already open!

ZAWARTOŚĆ KURSU WYMOWY ANGIELSKIEJ. CONTENT OF BRITISH ENGLISH PRONUNCIATION COURSE in Warsaw

Język angielski zawiera 19 dźwięków samogłosek oraz 26 dźwięków spółgłosek. Pierwszym krokiem do bezbłędnej brytyjskiej wymowy jest poznanie zasad prawidłowej artykulacji dźwięków. Kursanci dowiedzą się jakie powinno być ułożenie warg oraz języka, aby wymawiane dźwięki brzmiały tak jak u native speaker’a - British English accent is at hand! .

Znajomość wymowy pojedynczych dźwięków nie jest jednak wystarczająca. Muszą one być płynnie połączone, co wiąże się z prawidłowym użyciem form słabych (weak forms) oraz wiedzą, które dźwięki zanikają w płynnej wypowiedzi, a które ulegają zmianie. Wszystkie te aspekty są na kursie poruszane i wielokrotnie ćwiczone aby dojść do perfekcji. Polish your English today!

Kursanci uczący się języka angielskiego na początkowych etapach szkolenia często nie zdaja sobie sprawy jak ważna jest prawidłowa intonacja zdania, akcentowanie, ogólnie mówiąc nadanie wyrażeniom i frazom właściwego dla danego języka rytmu i melodii. Angielski posługuje się trzema tonami (wznoszącym, opadającym, wznosząco-opadającym), które z odpowiednią modulacją głosu nadają wypowiedziom odpowiednie znaczenie. Techniki przedstawione na kursie wymowy pomogą zmienić sposób w jaki nasza wymowa odbierana jest przez rodzimych użytkowników języka angielskiego oraz pomogą precyzyjniej przekazać komunikat. Sound like a British native speaker!

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z KURSU WYMOWY BRYTYJSKIEJ - ADVANTAGES OF THE PRONUNCIATION COURSE

Skupienie się na nauce wymowy brytyjskiej przekłada się na dużo więcej niż tylko umiejętność poprawnego wymawiania wyrazów. Poznanie subtelnych różnic w wydźwięku samogłosek, ich długości, oraz świadomości różnorodności dźwięków danego języka, przekłada się w znaczącym stopniu na poprawę rozumienia ze słuchu. Oglądanie filmów, rozmowa telefoniczna, spotkanie z native speaker’em na zatłoczonej i głośnej ulicy – to wszystko ulega poprawie.

Ponadto, mając świadomość, że wypowiadamy się poprawnie wzrasta nasza pewność siebie i chętniej posługujemy się językiem obcym. A jak powszechnie wiadomo – practice makes perfect!

Kurs wymowy brytyjskiej języka angielskiego z native speakerem, poz. B2+ / C1

Kup Online - Zajęcia tematyczne

 

British English Pronunciation Course, Kurs wymowy brytyjskiej Warszawa

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji