fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Korepetycje językowe online - prywatne e-korepetycje z języka angielskiego i języków obcych online lub w domu z dojazdem (e-korki lub e-korepetycje język angielski i inne języki online) z Cambridge School of English w Warszawie i na terenie całej Polski

Elastyczne i skuteczne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia

korepetycje Cambridge School of English

Korepetycje (korki) z języka angielskiego online lub z dojazdem dla dzieci, młodzieży i dorosłych (korepetycje angielski z dojazdem lub online) oferowane przez Cambridge School of English otrzymujesz gwarancję elastyczności i efektywności zajęć. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kursanta oraz dojazd lektora do domu. Ucz się w dogodnym dla Ciebie czasie w sprzyjających warunkach.

Korepetycje (korki) z języka angielskiego oraz innych języków obcych online i z dojazdem do kursanta w Warszawie i na terenie całej Polski lub e-korepetycje (e-korki) z angielskiego online dla dzieci i młodzieży - Korzyści płynące z korepetycji w domu.

Uczenie się języka obcego to proces, który wymaga wytrwałości, systematyczności, refularnych powtórek materiału. W natłoku innych przedmiotów, których na co dzień uczą się dzieci w szkołach, przyswajanie języka obcego samodzielnie i bez nadzoru i wsparcia nauczyciela może okazać się trudne i nie przynosić pożądanych efektów. W takiej sytuacji łatwo o spadek motywacji i niechęć do dalszej nauki.

Nie każdy rodzic dysponuje czasem oraz kompetencjami językowymi, aby osobiście pomagać pociechom w nauce języka obcego. W takich przypadkach lepiej pozostawić tę przestrzeń profesjonalistom.

Wybierz ofertę Cambridge School of English, jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku i zapewnić mu najwyższej jakości korepetycje językowe z uwzględnieniem:

  • bieżącej pomocy w nadrabianiu ewentualnych zaległości językowych;
  • przygotowania do sprawdzianów, testów, kartkówek, ale również konkursów i olimpiad językowych;
  • poszerzenia wiedzy i kluczowych umiejętności językowych;
  • zapewnienia dziecku wszechstronnego rozwoju, znakomitych wyników w nauce i przygotowania dziecka do dalszej edukacji w przyszłości (wielu naszych kursantów decyduje się na studia za granicą)

Zajęcia odbywać się będą u dziecka w domu, w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, które sprzyja przyswajaniu wiedzy. Możliwe jest zorganizowanie zajęć językowych w siedzibach Cambridge School of English.

Szkoła Cambridge School of English od niemal 3 dekad organizuje korepetycje z dojazdem do klienta nie tylko na terenie Warszawy - i teraz też e-korki lub e-korepetycje z języka angielskiego online na naszej platformie online. Z przyjemnością organizujemy korepetycje z języka angielskiego online na terenie całej Polski, 7 dni w tygodniu od 06:30 do 21:00, aby dostosować się do planu zajęć każdego kursanta.

E-Korki lub Korepetycje angielski Warszawa, prywatne korepetycje w domu z języka angielskiego i języków obcych z dojazdem (język angielski i inne języki) z Cambridge School of English w Warszawie i na terenie całej Polski lub online

Korepetycje z angielskiego i innych języków obcych - dostosowanie programu kursu i grafiku do potrzeb kursanta

Osoby rozważające wybór oferty korepetycji z języka angielskiego lub innuch języków obcych, mogą mieć pewność, że tematyka zajęć będzie dostosowana w 100% do potrzeb językowych, możliwości oraz czasu, który mogą poświęcić na naukę. Bardzo ważnym etapem jest ustalenie obecnego poziomu zaawansowania języka obcego, celu językowego, który sawia sobie kursant oraz sposobu w jaki zostanie on osiągnięty.

W przypadku kursanta, który stawia sobie za cel przygotowanie do międzynarodowego egzaminu językowego, istotne będzie zapoznanie się ze strukturami egzaminacyjnymi, technikami pracy z arkuszem egzaminacyjnym, wymogami formalnymi oraz zasadami oceniania. Ważne jest również regularne przeprowadzanie powtórek i testów próbnych.

Uczniom w wieku nastoletnim pomożemy w zrozumieniu materiału leksykalnego i gramatycznego na wszystkich poziomach zaawansowania, odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów końcowych (w tym do Matury a poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz osiągnięciu jak najlepszych wyników w nauce.

Korepetycje są zatem zajęciami zawsze dostosowanymi do indywidualnych potrzeb naszych uczniów, gwarantującymi naukę w atmosferze odprężenia. Nauka w trybie 1:1 zapewnia szybsze postępy w nauce, bowiem uwaga nauczyciela koncentruje się tylko na jednym uczniu, jego mocnych i słabych stronach. W rezultacie korepetycje są zdecydowanie najbardziej skuteczną formą nauki i w dłuższej perspektywie najbardziej ekonomiczną.

E-Korki lub Korepetycje językowe Warszawa lub online

Korepetycje z angielskiego i innych języków obcych – monitorowanie postępów w nauce.

Kluczowy wpływ na wysoki poziom naszych usług ma system obiegu informacji zwrotnej, który pozwala zarówno naszym kursantom, rodzicom, jak też metodykom Cambridge School of English na monitorowania prawidłowego i skutecznego procesu edukacyjnego.

Zarówno nauczyciele Cambridge School of English, jak też uczestnicy kursów i/ lub opiekunowie dzielą się informacją zwrotną w Cambridge School of English.

Uczniowie oraz ich rodzice mogą poprosić o wgląd do dokumentacji lekcji, które odbyły się w ramach współpracy z Cambridge School of English. Dodatkowo nasi uczniowie oraz ich rodzice mogą skorzystać z wielu rad i wskazówek związanych ze stylami uczenia się oraz tym jak w domowych warunkach stymulować różne rodzaje inteligencji. Metodycy Cambridge School of English są do dyspozycji, aby zaplanować dalszą ścieżkę edukacji i rozwoju poszczególnych umiejętności językowych. Służą również pomocą w przypadku wyboru odpowiedniego egzaminu językowego bądź ścieżki dalszego rozwoju.

Korepetycje językowe online i w domu bez długofalowych zobowiązań

Korzystanie z korepetycji językowych online, z dojazdem lub w siedzibie Cambridge School of English nie wiąże się z długotrwałymi zobowiązaniami. Procedury redukujemy do minimum – kursant wybiera liczbę jednostek dydaktycznych (minimum 10 lekcji), a w przypadku odwołania zajęć, należy kierować się zasadą 24 godzin (na przykład, gdy musimy odwołać lekcję przypadającą na środę o 16.00, należy skontaktować się z biurem szkoły do wtorku do 16.00).

Warto podkreślić fakt, że im więcej godzin dydaktycznych wykupi kursant, tym cena jednostkowa będzie niższa. Zajęcia indywidualne i korepetycje (korki dla dzieci i młodziezy) online to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób pracujących zdalnie bądź często podróżujących.

Korepetycje angielski z dojazdem lub e-korki online - non-native speakerzy i native speakerzy  pracujący dla Cambridge School of English (Warszawa)

Dobranie właściwego nauczyciela stanowi podstawę skutecznej i przyjemnej nauki. Nasza szkoła współpracuje ze sprawdzonymi i kompetentnymi fachowcami. Nasza kadra dydaktyczna obejmuje nauczycieli wielu języków obcych, zarówno z zakresu języka ogólnego, jak i biznesowego oraz specjalistycznych odmian języka (prawo, logistyka, HR i inne).

Nasi nauczyciele są starannie dobierani do preferencji kursantów, bierzemy pod uwagę ich profile zawodowe, specjalizacje, zainteresowania i doświadczenie.

Jeśli, pomimo najwyższych starań z naszej strony, nauczyciel nie odpowiada kursantowi bez zbędnych formalności, proponujemy osobę innego wykwalifikowanego lektora bez konieczności ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Kontakt

Informacji na temat korepetycji udzielamy pod numerem telefonu

Telefon: 22-622-30-19 lub kom. 601-920-293

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-Korepetycje angielski nauczyciele i Native Speakerów

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji