facebook google plus

Korepetycje językowe - prywatne korepetycje w domu z języka angielskiego i języków obcych z dojazdem (język angielski i inne języki) z Cambridge School of English w Warszawie i na terenie całej Polski

Elastyczne i efektywne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia

korepetycje Cambridge School of English

Wybierając korepetycje z języka angielskiego dla siebie bądź swojego dziecka za pośrednictwem Cambridge School of English otrzymujesz gwarancję elastyczności i efektywności zajęć. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego kursanta oraz dojazd lektora do domu. Ucz się w dogodnym dla Ciebie czasie w sprzyjających warunkach.

Korepetycje z języka angielskiego oraz innych języków obcych z dojazdem do kursanta w Warszawie i na terenie całej Polski - Korzyści płynące z korepetycji w domu.

Uczenie się języka obcego wymaga wytrwałości, systematyczności, efektywnych powtórek materiału. Przy natłoku innych przedmiotów, których na co dzień uczą się dzieci w szkołach, przyswajanie języka obcego samemu może okazać się trudne i nie przynosić pożądanych efektów. W takiej sytuacji łatwo o spadek motywacji i niechęć do dalszej nauki.

Nie każdy rodzic ma możliwość, kompetencje oraz czas aby osobiście pomagać pociechom w nauce języka obcego. W takich przypadkach lepiej pozostawić tę przestrzeń profesjonalistom. Jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku i zapewnić mu najwyższej jakości korepetycje, pomoc w nadrabianiu materiału, przygotowaniu do sprawdzianów, a także poszerzenie materiału i umiejętności językowych, wybierz ofertę Cambridge School of English. W ten sposób zapewnisz dziecku wszechstronny rozwój, świetne wyniki w nauce oraz otworzysz możliwości związane np. ze studiami za granicą w przyszłości.

Zajęcia odbywać się będą u dziecka w domu, w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, które sprzyja przyswajaniu wiedzy.

Cambridge School of English oferuje korepetycje z dojazdem do klienta nie tylko w Warszawie. Z przyjemnością organizujemy korepetycje z języka angielskiego w Warszawie i na terenie całej Polski, 7 dni w tygodniu, aby dostosować się do planu zajęć każdego kursanta.

Korepetycje angielski Warszawa, prywatne korepetycje w domu z języka angielskiego i języków obcych z dojazdem (język angielski i inne języki) z Cambridge School of English w Warszawie i na terenie całej Polski

Korepetycje z języków obcych - Dostosowanie do potrzeb kursanta

Osoby skłaniające się do wyboru oferty korepetycji z języka angielskiego mogą mieć pewność, że zawartość zajęć będzie dostosowana w 100% do ich potrzeb, możliwości oraz czasu jakim dysponują na naukę. Bardzo ważnym etapem jest ustalenie obecnego stanu wiedzy, celu językowego jaki stawia sobie kursant oraz sposobu w jaki zostanie on osiągnięty. U osób chcących przygotować się do wyjazdu za granicę zajęcia skupiać się będą w przeważającej mierze na rozwijaniu umiejętności komunikowania się w języku obcym, dla kursanta chcącego przygotować się do egzaminu międzynarodowego ważne będzie zapoznanie się ze strukturami egzaminacyjnymi, wymogami oraz zasadami punktacji. Uczniom w wieku szkolnym pomożemy w zrozumieniu materiału, odrabianiu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów końcowych oraz osiągnięciu jak najlepszych wyników w nauce.

Korepetycje są zatem zajęciami zawsze dostosowanymi do potrzeb naszych uczniów, gwarantującymi naukę w atmosferze odprężenia. Sprzyja to o wiele szybszym postępom w nauce, uwaga nauczyciela koncentruje się tylko na jednym uczniu, jego mocnych i słabych stronach. W efekcie korepetycje są zdecydowanie najbardziej skuteczną formą nauki i w dłuższej perspektywie najbardziej ekonomiczną.

Korepetycje językowe Warszawa

Korepetycje z angielskiego i innych języków obcych – Monitorowanie postępów.

Bardzo ważny wpływ na poziom naszych usług ma system obiegu informacji zwrotnej, który umożliwia zarówno naszym kursantom, rodzicom, jak też metodykom Cambridge School of English możliwość monitorowania prawidłowego procesu edukacyjnego. Zarówno nauczyciele naszej szkoły, jak też uczniowie zgłaszają informację zwrotną Cambridge School of English. Uczniowie oraz ich rodzice mogą w każdym momencie poprosić o wgląd do dokumentacji lekcji, które odbyły się w ramach Cambridge School of English. Oprócz tego nasi uczniowie oraz ich rodzice mogą skorzystać z wielu rad i wskazówek związanych z  typami uczenia się, dalszą edukacją i rozwojem poszczególnych umiejętności, poprosić o pomoc w doradzeniu odpowiedniego egzaminu bądź ścieżki dalszego rozwoju.

Korepetycje językowe w domu bez niewygodnych zobowiązań

Cambridge School of English  nie nakłada na Państwa żadnych niewygodnych zobowiązań. Płacicie Państwo za lekcje, które faktycznie się odbyły. Zajęcia mogą być przez kursanta bezpłatnie odwołane zgodnie z naszym regulaminem w przypadku choroby, zmiany planów, braku czasu itp. To kursant decyduje jak długo korepetycje będą trwały. Nie ma u nas kontraktów rocznych obwarowanych trudnymi do spełnienia warunkami oraz uniemożliwiających ich rozwiązanie.

Warto podkreślić, iż Im więcej godzin korepetycji wykupi kursant, tym cena jednostkowa będzie niższa. Zajęcia indywidualne i korepetycje to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób pracujących zdalnie bądź często podróżujących.

Korepetycje angielski - Nauczyciele i Native Speakerzy Cambridge School of English (Warszawa)

Znalezienie dobrego nauczyciela to podstawa efektywnej i przyjemnej nauki. Zajmiemy się tym dla Państwa  z przyjemnością i zaoferujemy współpracę ze sprawdzonymi fachowcami.
Nasi nauczyciele są starannie dobierani do preferencji kursantów, bierzemy pod uwagę ich profile zawodowe, specjalizacje, zainteresowania i doświadczenie.

Jeśli, pomimo najwyższych starań z naszej strony, nauczyciel z jakiegokolwiek powodu nie odpowiada kursantowi bez zbędnych formalności, proponujemy osobę innego wykwalifikowanego lektora bez konieczności ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Kontakt

Informacji na temat korepetycji i odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania udzielamy pod numerem telefonu

Telefon: 22-622-30-19 lub kom. 601-920-293

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korepetycje angielski nauczyciele i Native Speakerów

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem