facebook google plus

Korepetycje angielski i korepetycje językowe (języka angielskiego i inne języki) z Akademią Cambridge i Cambridge School of English Warszawa

elastyczne i efektywne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia

Korepetycje językowe (języka angielskiego i inne języki) w Warszawie

Czy Twoje dziecko jest zestresowane ocenami w szkole? Czy Twoi rodzice są zestresowani Twoimi wynikami? Czy Twoje dziecko lubi szkołę? Czy martwisz się o edukację Twojego dziecka? Czy rezultaty Twojej pracy z dzieckiem nad zadaniem domowym są dla obu stron zadowalające czy raczej są przyczyną nerwowej atmosfery dla całej rodziny? Czy z przyjemnością, po ciężkim dniu pracy, tłumaczysz swojemu dziecku zawiłe zagadnienia gramatyki angielskiej i powtarzasz z nim słownictwo czy wolałbyś, aby robili to za Ciebie profesjonaliści, podczas gdy Ty ten czas mógłbyś wykorzystać na zabawę z dzieckiem? Czy marzysz o szkole lub studiach za granicą dla swojego dziecka?

Korepetycje angielski Warszawa, szkoła językowa, kursy językowe, szkolenia językowe

Jeśli Twoja odpowiedź na większość z powyższych pytań jest twierdząca, zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty korepetycji w Akademii Cambridge i Cambridge School of English.

Korepetycje języka angielskiego Warszawa

Akademia Cambridge i Cambridge School of English proponuję na terenie całej Polski indywidualne korepetycje angielskiego i inne języki z dojazdem nauczyciela przez 7 dni w tygodniu i wyjazdy językowe. W Warszawie możecie Państwo również skorzystać z sal lekcyjnych w naszych lokalizacjach.
 
Korepetycje angielski (Warszawa) są zazwyczaj lekcjami indywidualnymi, zawsze dostosowanymi do potrzeb naszych uczniów, dzięki czemu gwarantujemy naukę w atmosferze odprężenia i pełnej koncentracji na potrzebach i możliwościach przyswajania wiedzy naszych uczniów. Sprzyja to o wiele szybszym postępom w nauce niż podczas zazwyczaj statycznej lekcji grupowej w szkole. Uwaga nauczyciela koncentruje się tylko na jednym uczniu, nie ma konieczności dzielenia jej na grupę słuchaczy. W centrum zainteresowania jest uczeń i jego problemy. Tempo nauczania jest dostosowane do indywidualnego tempa przyswajania wiedzy przez ucznia. W efekcie korepetycje są zdecydowanie najbardziej skuteczną formą nauki i na dłuższą metę najbardziej ekonomiczną.
 
Korepetycje (angielskiego i inne języki) w Akademii Cambridge i Cambridge School of English oparte są  na elastyczności organizacji w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszej kadry nauczycielskiej.
 
Bardzo ważny wpływ na poziom naszych usług ma system obiegu informacji zwrotnej, który zarówno naszym Klientom, rodzicom, jak też nauczycielom daje przez cały czas możliwość monitorowania prawidłowego procesu edukacyjnego. Zarówno nauczyciele naszej szkoły, jak też uczniowie zgłaszają informację zwrotną  w sekretariacie Akademii Cambridge i Cambridge School of English. Uczniowie oraz ich rodzice mogą w każdym momencie zajrzeć do dokumentacji i opisu KAŻDEJ lekcji, która się odbyła w ramach Akademii Cambridge i Cambridge School of English. Oprócz tego nasi uczniowie oraz ich rodzice mogą skorzystać z wielu rad i wskazówek związanych z  typami uczenia się, dalszą edukacją i rozwojem poszczególnych umiejętności.
 
Akademia Cambridge i Cambridge School of English nie nakładają na Państwa niewygodnych zobowiązań. Płacicie Państwo za lekcje, które faktycznie się odbyły. Nie płacą Państwo za lekcje, które zostały odwołane zgodnie z naszym regulaminem. Państwo decydują jak długo korepetycje będą trwały. Nie ma u nas kontraktów rocznych obwarowanych trudnymi do spełnienia warunkami. 
 
Im więcej korepetycji Państwo u nas zarezerwują, tym cena jednostkowa będzie niższa. To Państwo decydują gdzie i kiedy lekcje mają się odbywać.
 
Znalezienie dobrego nauczyciela wcale nie jest prostą sprawą. Zajmiemy się tym dla Państwa  z przyjemnością i zaoferujemy współpracę ze sprawdzonymi fachowcami.
Nasi nauczyciele są starannie dobierani i wielokrotnie już dowiedli swoich najwyższych kompetencji (więcej informacji: nasze kadry).
 
Jeśli, pomimo najwyższych starań z naszej strony, nauczyciel z jakiegokolwiek powodu nie będzie odpowiadał Słuchaczowi, bez zbędnych formalności, zaraz po zgłoszeniu tego faktu w recepcji naszej szkoły, proponujemy osobę innego wykwalifikowanego lektora bez konieczności ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Korepetycje angielski (Warszawa) - Oferujemy indywidualnie dostosowane korepetycje na każdym poziomie i dla Słuchaczy w każdym wieku.

Informacji na temat korepetycji i odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania udzielamy pod numerem telefonu:

Korepetycje angielskiego Warszawa: 22-622-30-19 lub kom. 601-920-293

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem