facebook google plus

Cambridge School of English zaprasza na kursy języka angielskiego i szkolenia językowe.

Cambridge School of English oferuje kursy języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania (A0- C2 w skali CEFR). Posiadamy niemal 30 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego.

Zatrudniamy wykwalifikowanych Native Speakers oraz Non-Native Speakers / lektorów polskich. Nasi nauczyciele są świetnie przygotowani do zajęć, mają doświadczenie oraz wsparcie naszych metodyków.

Nasze zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, co pozwala na szybszą i spersonalizowaną naukę. Prowadzimy także zajęcia indywidualne z zakresu zarówno języka ogólnego, jak i specjalistycznego (prawo, logistyka, marketing, HR, wojskowość, bankowość, finanse, branża paliwowa, ekologia, przemysł odzieżowy).

Naszą najlepszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci. Przed każdym kursem badamy potrzeby  językowe naszych kursantów oraz sprawdzamy poziom znajomości języka. W trakcie kursu na bieżąco kontrolujemy postępy, organizujemy egzaminy próbne, służymy radą i pomocą podczas dodatkowych warsztatów.

Zajęcia w Cambridge School of English rozwijają przede wszystkim umiejętności komunikacyjne. Metody i materiały wykorzystywane na zajęciach zachęcają uczniów do aktywnego udziału, zabierania głosu, dyskutowania, wymiany poglądów. Kładziemy nacisk również na poszerzanie zakresu słownictwa, nauce gramatyki czy rozwijanie umiejętności pisania i czytania.

Bez względu na to, czy nauka języków obcych ma służyć rozwojowi Państwa kariery zawodowej, rozpoczęciu studiów na zagranicznych uczelniach, pogłębianiu wiedzy ogólnej czy też poznawaniu kultury danego kraju, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wszystkich uczących się osób.

Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwainstytucje. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych.

Zajęcia, które prowadzimy mogą odbywać się w standardowej formie (z reguły 2 spotkania w tygodniu po 90 minut), weekendowej lub intensywnej (3 - 7 spotkań w tygodniu po 90 - 180 minut dziennie).

Organizujemy także kursy przygotowujące do egzaminów m.in. IELTS, FCE, CAE, CPE oraz kursy specjalistyczne – język angielski dla prawników, lekarzy, inżynierów itd.

Dopasowujemy się do preferencji i oczekiwań naszych kursantów. Nowe kursy językowe w Cambridge School of English rozpoczynają się kilka/ kilkanaście razy w roku.

W naszej szkole nie ma wakacji ani ferii, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć edukację językową.

Gwarantujemy ponadprzeciętną zdawalność egzaminów maturalnych, bardzo wysoką zdawalność egzaminów uznawanych na całym świecie (najbardziej popularne u nas jest przygotowanie do egzaminów: IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, ZD, ZMP), profesjonalne podejście naszej kadry lektorskiej oraz dobór metod i technik nauczania, które uwzględnią Państwa dotychczasowe doświadczenia językowe i pozwolą na bardzo szybki rozwój najbardziej pożądanych przez Państwa umiejętności.


Wieloletnia tradycja i doświadczenie naszej szkoły to gwarancja usług na najwyższym poziomie!

Cambridge School of English to nie tylko kursy języka angielskiego.

Proponujemy również kursy z innych języków.
 
W naszej ofercie znajdują się:

 • Kursy hiszpańskiego – poziomy A0-C1
 • Kursy francuskiego – poziomy A0-C1
 • Kursy włoskiego – poziomy A0-C1
 • Kursy chińskiego – poziomy A0-B1
 • Kursy japońskiego – poziomy A0-B2

Kursy i szkolenia językowe w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów polskich oraz Native Speakerów z doświadczeniem.

Zajęcia są prowadzone w ciągu tygodnia, w weekendy, w godzinach porannych, w ciągu dnia lub po południu. Do grup można dołączyć w każdym momencie.
 
Zajęcia prowadzimy w trybie standardowym (1-2 razy w tygodniu), bądź w trybie intensywnym (3-5 razy w tygodniu).

„Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu”.
Antoni Czechow

W swojej ofercie posiadamy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców (Polish for foreigners), do których można dołączyć na każdym poziomie zaawansowania zgodnie
z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages) lub skorzystać z lekcji indywidualnych, całkowicie dostosowanych do Państwa potrzeb, celów, możliwości lingwistycznych i czasowych.


 „Jaki wpływ ma na społeczeństwo fakt nieuczenia się żadnego obcego języka? Przypuszczalnie podobny do tego, jak całkowite odizolowanie od społeczeństwa pojedynczego człowieka.” Georg Christoph Lichtenberg

 
Parlez vous français?

¿si habla español?

Sprechen Sie Deutsch?

 

Kursy hiszpańskiego, kursy włoskiego, kursy francuskiego, kursy chińskiego, kursy japońskiego, rosyjskiego, niemieckiego, norweskiego i wielu innych języków.


Na naszych zajęciach lektorzy zwracają największą uwagę na zaktywizowanie ucznia
i zachęcenie go do komunikacji w języku obcym.
Zajęcia prowadzone są w języku obcym, język polski używany jest w wyjątkowych sytuacjach.
 


W Cambridge School of English znajdują się następujące kursy językowe:

 • kursy z lektorem polskim
 • kursy z Native Speakerem
 • zajęcia indywidualne – w szkole lub z dojazdem do klienta
 • kursy dla dzieci
 • kursy przygotowujące do zdania egzaminów (np. egzaminu DELF)

Naszą ofertę dostosujemy do oczekiwań naszych klientów.


Zajęcia odbywają się w wielu lokalizacjach i terminach:

 • kursy w trybie tryb standardowym
 • zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu po 90 minut
 • kursy w trybie intensywnym
 • zajęcia trzy lub pięć razy w tygodniu
 • kursy weekendowe

W ofercie posiadamy także kursy polskiego dla obcokrajowców  - Polish for foreigners
 
We offer the following courses for foreigners who would like to learn Polish and are interested in Polish culture:

 • Polish for foreigners – standard courses (once-twice per week)
 • Polish for foreigners – intensive courses (3-5 times per week)
 • Individual lessons

Our teachers are qualified and experienced. Among our students you may find people for Saudi Arabia, Turkey, India, Bangladesh, Ukraine, Great Britain or USA.
Please contact us for more details: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Dla obcokrajowców, chcących poznać język i kulturę polską proponujemy kursy języka polskiego:

 • Kursy polskiego dla obcokrajowców – tryb standardowy (1-2 razy w tygodniu)
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców – tryb intensywny (3-5 razy w tygodniu)
 • Zajęcia indywidualne

W celu zapisania się na kursy prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601 920 293

 Kursy języka angielskiego i szkolenia językowe, Native Speakers

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem