facebook google plus

Kursy maturalne z języka angielskiego, Egzamin maturalny, Matura 2019, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony do matury (Warszawa)

Matura z angielskiego z Cambridge School of English

Cambridge School of English jest szkołą zarejestrowaną w Biurze Edukacji m. st. Warszawy, posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty. Cambridge School of English organizuje kursy maturalne na dwóch poziomach: kurs maturalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym i angielskiego na poziomie rozszerzonym. Zajęcia są prowadzone przez lektorów polskich, którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu przyszłych maturzystów do egzaminu i znają jego charakterystykę. Wielu z nich to egzaminatorzy maturalni z wieloletnim doświadczeniem.

kurs maturalny Warszawa

Kursy maturalne z języka angielskiego (Warszawa) – kursy angielski podstawowy i rozszerzony do matury

Zajęcia mogą być prowadzone w systemie standardowym, dwa razy w tygodniu po 90 minut lub jako kurs intensywny – 2 lub 3 razy w tygodniu w dłuższym bloku zajęć. Oferujemy dużą ilość godzin na obydwu poziomach (angielski podstawowy i angielski rozszerzony). Przyszli maturzyści mają do wyboru 80, 90 lub 100 godzin lekcyjnych. Nasze zajęcia to nie tylko wypełnianie testów egzaminacyjnych, to także powtórzenie i rozwijanie słownictwa, praca nad poprawnością gramatyczną. Nasi kursanci mają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, przygotowują indywidualne i grupowe projekty i prezentacje. Wykorzystujemy różnorodne materiały – artykuły z gazet, opowiadania, recenzje, autentyczne nagrania, materiały wizualne.

examin maturalny

Egzamin maturalny: Język angielski podstawowy – dla kogo?


Kurs z języka angielskiego podstawowego jest przewidziany dla osób, które chcą uzyskać bardzo dobry wynik lub pragną powtórzyć materiał przewidziany na maturze. Kurs maturalny obejmuje powtórzenie i rozbudowanie słownictwa z zakresu 15 tematów, które pojawiają się na egzaminie maturalnym. Egzamin maturalny składa się z kilku części: słuchanie ze zrozumieniem, rozumienie tekstu czytanego, wypowiedź pisemna oraz wypowiedź ustna, dlatego też kurs maturalny przygotowany przez metodyków Cambridge School of English został skonstruowany tak, by kursanci mogli ćwiczyć wszystkie te umiejętności na zajęciach. Na każdych zajęciach kursanci mają możliwość słuchania nagrań i rozwiązywania ćwiczeń ze słuchu, analizowania krótkich tekstów pisemnych. Wykładowcy omówią techniki pracy z tekstem, formułowania wypowiedzi pisemnych. Techniki te kursanci będą mogli wypróbować podczas wykonywania zadań domowych, które będą omawiane na początku każdych zajęć. Kurs maturalny w Cambridge School of English to również wiele możliwości do tworzenia wypowiedzi ustnych na różne tematy. Dzięki pracy w grupach, parach i pracy indywidualnej nasi kursanci będą w stanie doskonalić umiejętności z zakresu uzyskiwania i udzielania informacji, relacjonowania i streszczania wydarzeń, negocjowania, argumentowania i prowadzenia dyskusji na poziomie podstawowym.

kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony do matury (Warszawa)

Kurs i egzamin maturalny: Język angielski rozszerzony – dla kogo?


Kurs z języka angielskiego rozszerzonego przewidziany jest dla osób, które chcą ugruntować swoją wiedzę lub powtórzyć materiał przewidziany na egzamin maturalny (poziom rozszerzony). Kurs maturalny obejmuje pracę nad wszystkimi obszarami egzaminu: rozumieniem tekstu czytanego i słuchanego, tworzeniem wypowiedzi pisemnych oraz ustnych. Wykładowcy zwracają szczególną uwagę na powtarzanie i poszerzanie słownictwa, doskonalenie umiejętności tworzenia dłuższych i bardziej złożonych wypowiedzi pisemnych i ustnych, utrwalanie struktur leksykalno-gramatycznych oraz rozwijanie strategii przydatnych na egzaminie. Kurs maturalny – poziom rozszerzony to zapoznanie z obszarem tematycznym, ćwiczenie słownictwa w praktyce, rozumienie tekstu słuchanego i umiejętność wykorzystania nowego słownictwa w wypowiedzi pisemnej. Wykładowcy omawiają na zajęciach zasady budowania danej wypowiedzi, przygotowują plan i schemat danej wypowiedzi, analizują z kursantami wybrane, wzorcowe wypowiedzi pisemne. Na zajęciach kursanci przygotowują krótkie wypowiedzi pisemne, które rozwijają w domu, w oparciu o omówione zasady. Kurs maturalny (Warszawa) - język angielski rozszerzony to również wiele możliwości wypowiedzi ustnych. Uczniowie mają możliwość przygotowywania prezentacji, krótkich wystąpień, recenzji, biorą udział w dyskusjach na różnorodne tematy, uczą się sztuki argumentacji i negocjacji.
 
W Cambridge School of English staramy się również nauczyć naszych kursantów umiejętności samodoskonalenia się. Nasze kursy maturalne to omawianie konkretnych przykładów, zadań, uczenie strategii egzaminacyjnych. Uczniowie wykonują zadania w określonym czasie, co pomaga również zaplanować czas na egzaminie, zwraca uwagę nad czym powinni popracować. Wykładowcy przygotowują na zajęcia również skrócone wersje egzaminów maturalnych. Zajęcia prowadzone są we wszystkich naszych lokalizacjach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z centralą
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 22 622 30 19 lub 601 920 293

Kursy maturalne z języka angielskiego, Kursy maturalne z języka angielskiego, Egzamin maturalny, Matura 2017, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony do matury (Warszawa)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem