fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Kursy maturalne z języka angielskiego, egzamin maturalny, Matura 2020, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony (Warszawa)

Kurs maturalny z języka angielskiego w Cambridge School of English

Kurs maturalny w Cambridge School of English adresowany jest do różnych typów słuchaczy. Na nasz kurs zapraszamy zarówno osoby, które przygotowują się do egzaminu maturalnego w roku 2020, jak i maturzystów z lat ubiegłych, którzy pragną utrwalić i poszerzyć wiedzę z zakresu języka angielskiego.

Na zajęcia uczęszczają również uczniowie wszystkich klas szkół średnich, którzy na pragną rozwijać umiejętności językowe niezbędne do otrzymania satysfakcjonującego wyniku z egzaminu maturalnego.

Kurs maturalny w Cambridge School of English organizowany na dwóch poziomach zaawansowania - przygotowujemy zarówno do matury podstawowej, jak i rozszerzonej. Zajęcia prowadzone są przez lektorów polskich (non- native speakers), którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu przyszłych maturzystów do egzaminu i znają jego strukturę i kryteria oceniania.

Kursy maturalne z języka angielskiego, egzamin maturalny, Matura 2020, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony (Warszawa)

Cel kursu

 • gruntowne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego z uwzględnieniem kluczowych kompetencji językowych,
 • usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy językowej zdobytej w trakcie dotychczasowej nauki,
 • doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w praktycznych sytuacjach,
 • przekazanie kursantom kompleksowej i wszechstronnej informacji o strukturze egzaminu maturalnego z języka angielskiego oraz strategiach pracy z arkuszem,
 • opanowanie wiedzy i umiejętności zawartych w wymaganiach egzaminacyjnych CKE.

Program kursu maturalnego z języka angielskiego, gruntowne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Program kursu maturalnego z języka angielskiego

 • Program kursu maturalnego z zakresu języka angielskiego dostosowany jest do zasad obowiązujących na maturze w roku 2020. Program może podlegać bieżącym modyfikacjom zgodnym z potrzebami językowymi naszych kurantów. Podczas zajęć stosujemy zróżnicowane metody pracy, które pozwalają na utrwalenie wiedzy.
 • Podczas zajęć uczestnicy kursu poznają określony blok tematyczny. Wiedza językowa jest utrwalana za pomocą systematycznego wykonywania zadań maturalnych sprawdzających znajomość struktur gramatyczno-leksykalnych, rozumienie ze słuchu oraz tekstu pisanego. Kursanci tworzą wypowiedzi pisemne związane z określonym blokiem tematycznym.
 • Uczniowie na bieżąco konsultują z nauczycielem prowadzącym problemy językowe lub wątpliwości.
 • Po omówieniu każdego z bloków tematycznych uczniowie analizują ustne zestawy maturalne dotyczące wcześniej omówionych zagadnień tematycznych. Uczestnicy kursu ćwiczą ustną część egzaminu maturalnego lub omawiają wybrane zagadnienia gramatyczno-leksykalne.
 • Uczestnicy omawiają wszystkie formy wypowiedzi pisemnej zarówno z poziomu podstawowego, jak i z poziomu rozszerzonego. Dana forma wypowiedzi pisemnej jest zadawana jako praca domowa.
 • Po omówieniu każdego z modułów uczniowie piszą test, który sprawdza ich wiedzę z zakresu wprowadzonego wcześniej materiału. Testy sprawdzają umiejętności rozumienia ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, stosowanie struktur gramatyczno-leksykalnych oraz umiejętność właściwego zastosowania wypowiedzi pisemnej.
 • Po omówieniu danego działu tematycznego uczniowie piszą kartkówki sprawdzające stopień przyswojenia nowego słownictwa.
 • Prace domowe mają formę standardowych zadań maturalnych, arkuszy egzaminacyjnych, zadań gramatycznych, wypowiedzi pisemnych.
 • Prace domowe są na bieżąco sprawdzane i analizowane podczas zajęć.
 • Próbny egzamin maturalny w formie pisemnej – uczniowie dwukrotnie przystępują do egzaminu maturalnego. Pierwszy egzamin maturalny jest przeprowadzany w połowie kursu, a drugi egzamin próbny organizujemy pod koniec całego kursu. Rozwiązania zadań ze wszystkich egzaminów próbnych są omawiane przez nauczyciela prowadzącego na prośbę uczestnika kursu.
 • Próbny egzamin maturalny w formie ustnej – pod koniec kursu uczestnicy szkolenia przystępują do próbnego egzaminu ustnego, który pozwala im oswoić się ze strukturą właściwego egzaminu ustnego.

Kurs maturalny z języka angielskiego Warszawa, Próbny egzamin maturalny w formie pisemnej i ustnej

Kursy maturalne z języka angielskiego (Warszawa) – kursy angielski podstawowy i rozszerzony do matury

Zajęcia mogą być prowadzone w systemie standardowym, dwa razy w tygodniu po 90 minut lub jako kurs intensywny – 2 lub 3 razy w tygodniu w dłuższym bloku zajęć. Oferujemy dużą ilość godzin na obydwu poziomach (angielski podstawowy i angielski rozszerzony). Przyszli maturzyści mają do wyboru 80, 90 lub 100 godzin lekcyjnych. Nasze zajęcia to nie tylko wypełnianie testów egzaminacyjnych, to także powtórzenie i rozwijanie słownictwa, praca nad poprawnością gramatyczną. Nasi kursanci mają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, przygotowują indywidualne i grupowe projekty i prezentacje. Wykorzystujemy różnorodne materiały – artykuły z gazet, opowiadania, recenzje, autentyczne nagrania, materiały wizualne.

examin maturalny, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony do matury (Warszawa)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z centralą

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 22 622 30 19 lub 601 920 293

Lub

Kup Online - Kursy maturalne

Kursy maturalne z języka angielskiego, Kursy maturalne z języka angielskiego, Egzamin maturalny, Matura 2017, kurs maturalny angielski podstawowy i rozszerzony do matury (Warszawa)

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji