facebook google plus

Angielski z dojazdem, zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta (Warszawa i całej Polsce)!

Nie masz czasu ani siły na dojazdy na lekcje języków obcych? Nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, Cambridge School of English zaprasza wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z możliwości uczestniczenia w zajęciach językowych u siebie w domu lub w wyznaczonym miejscu, do zapisywania się na lekcje z dojazdem do klienta (np. angielski z dojazdem)! Proponujemy zajęcia indywidualne bądź w małych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta

Nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce na zajęcia rano, w ciągu dnia oraz wieczorami. Nie ma znaczenia czy lekcje odbywają się w Warszawie, czy okolicach. Oferujemy również kursy z dojazdem do klienta w innych miastach Polski.
 
Zajęcia odbywają się na takiej samej zasadzie jak zajęcia w placówkach lub w firmach. Na zajęciach korzystamy z podręczników oraz materiałów dodatkowych, które lektor przynosi ze sobą. Wśród nich znajdą Państwo materiały rozwijające umiejętności porozumiewania się, rozumienia tekstu pisanego i słuchanego oraz umiejętność pisania. Lektorzy na zajęciach często korzystają z materiałów autentycznych – gazet, nagrań audio lub video. 

Angielski z dojazdem i inne lekcje językowe (Warszawa i całej Polsce)

W ramach zajęć angielski z dojazdem (i inne języki) proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz Cambridge (IELTS, BEC, KET, PET, FCE, CAE, CPE, itd.).
 
Oferujemy możliwość skorzystania zarówno z lekcji języka angielskiego (angielski z dojazdem), jak i innych języków (lekcje językowe z dojazdem). Cambridge School of English zaprasza na zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły, w domu u Kursanta lub w wyznaczonym miejscu.

Korzyści płynące z uczestnictwa w zajęciach indywidualnych organizowanych Cambridge School of English to przede wszystkim:

  • Wykwalifikowani nauczyciele - zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów polskich oraz native speakerów, którzy nauczanie traktują jako swoją pasję.
  • Indywidualne podejście do Kursanta - lektor skupia całą swą uwagę na Kursancie stale monitorując postępy.
  • Materiały dydaktyczne zawarte w cenie zajęć – lektor przygotowuje materiały dydaktyczne w oparciu o podręczniki i materiały audiowizualne. Cambridge School of English dysponuje bogato wyposażoną biblioteką stale uzupełnianą o najnowsze materiały dydaktyczne. Kursant nie jest zobligowany do zakupu podręcznika.
  • Elastyczny grafik – nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce na zajęcia poranne, w ciągu dnia oraz wieczorami. Istnieje możliwość, aby zajęcia odbywały się zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Kursant określa preferowaną długość zajęć (lekcje trwające 45, 60, 90, 120 minut) oraz ich częstotliwość.
  • Program nauczania – plan nauki przygotowany z uwzględnieniem potrzeb Kursanta. Przed rozpoczęciem zajęć metodycy Cambridge przeprowadzają analizę potrzeb i celów nauki danego Kursanta. Informacje te przekazywane są lektorowi prowadzącemu.
  • Optymalne tempo nauki -  realizacja nowego materiału zawsze odbywa się przy uwzględnieniu tempa dostosowanego do preferencji Kursanta.
  • Wszystkie rodzaje kursów – posiadamy w ofercie zarówno kursy języka ogólnego, jak również zajęcia rozwijające znajomość języka specjalistycznego. Nasi lektorzy skutecznie przygotowują do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS.
  • Lekcje różnych języków – oferujemy zajęcia doskonalące znajomość wszystkich języków obcych.
  • Długość trwania zajęć jest ustalana indywidualnie z każdym Kursantem, na podstawie rozmowy z metodykiem.
  • Dogodne lokalizacje - Nie ma znaczenia czy lekcje odbywają się w Warszawie, czy okolicach. Oferujemy również kursy z dojazdem do klienta w innych miastach Polski. 

Zespół Cambridge School of English chętnie udzieli szczegółowych informacji na temat lekcji indywidualnych z dojazdem.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

Tel. (22) 622 30 19
Tel. 601 920 293
Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Angielski z dojazdem, zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta (Warszawa i całej Polsce)


 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem