fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Angielski z dojazdem, zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta (Warszawa i cała Polska)!

Cambridge School of English już od niemal 30 lat oferuje zajęcia z dojazdem do klienta. Organizujemy zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania (A0-C2). Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z możliwości uczestnictwa w zajęciach językowych u siebie w domu lub w wyznaczonym miejscu (w biurze, kawiarni itp.) do zapisywania się na lekcje z dojazdem do klienta (np. angielski z dojazdem)!

Zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta

Nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce w preferowanej przez klienta porze – oferujemy zajęcia rano, w ciągu dnia oraz wieczorami. Rozpiętość dostępnych terminów jest duża – istnieje możliwość zapisania się na zajęcia od poniedziałku do niedzieli w przedziale czasowym 6.30- 21.00. Zajęcia mogą odbywać się nie tylko w Warszawie, ale również w okolicach. Oferujemy również kursy z dojazdem do klienta w innych miastach Polski.

Zajęcia odbywają się na takiej podobnej zasadzie jak zajęcia w placówkach lub w firmach. Podczas zajęć korzystamy z podręczników oraz materiałów dodatkowych, które przygotowuje przed lekcją i przynosi ze sobą. Wśród nich znajdą Państwo materiały rozwijające 4 kluczowe kompetencje językowe, a zatem umiejętność porozumiewania się, rozumienia tekstu pisanego i słuchanego oraz umiejętność pisania. Lektorzy często również wzbogacają zajęcia o materiały autentyczne – wybór ciekawych i aktualnych treści z magazynów branżowych, artykuły z popularnych portali anglojęzycznych, nagrania audio lub video. 

Angielski z dojazdem i lekcje innych języków obcych (Warszawa i cała Polska)

W ramach zajęć angielski z dojazdem (i inne języki) proponujemy kursy języka ogólnego, specjalistycznego oraz przygotowujące do egzaminów. Oferujemy przygotowanie do egzaminów maturalnych, resortowych oraz innych popularnych testów weryfikujących znajomość języka (IELTS, BEC, KET, PET, FCE, CAE, CPE, itd.).

Oferujemy możliwość skorzystania zarówno z lekcji języka angielskiego (angielski z dojazdem), jak i innych języków – niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, mandaryńskiego, koreańskiego i innych  (lekcje językowe z dojazdem). Cambridge School of English zaprasza na zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły, w domu u Kursanta lub w wyznaczonym miejscu.

Korzyści płynące z uczestnictwa w zajęciach indywidualnych organizowanych Cambridge School of English to przede wszystkim:

  • Wykwalifikowani nauczyciele - zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów polskich, non-native speakerów oraz native speakerów, którzy nauczanie traktują jako swoją pasję.
  • Indywidualne podejście do kursanta - lektor skupia całą swą uwagę na Kursancie stale monitorując postępy.
  • Materiały dydaktyczne zawarte w cenie zajęć – lektor przygotowuje materiały dydaktyczne w oparciu o podręczniki i materiały audiowizualne. Cambridge School of English dysponuje bogato wyposażoną biblioteką stale uzupełnianą o najnowsze podręczniki i testy. Kursant uczestniczący w zajęciach indywidualnych nie jest zobligowany do zakupu podręcznika.
  • Elastyczny grafik – nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce na zajęcia poranne, w ciągu dnia oraz wieczorami. Istnieje możliwość, aby zajęcia odbywały się zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Kursant określa preferowaną długość zajęć (lekcje trwające 45, 60, 90, 120 minut) oraz ichczęstotliwość (od 1 spotkania w tygodniu do nawet 7 spotkań tygodniowo).
  • Spersonalizowany program nauczania – plan nauki przygotowany z uwzględnieniem potrzeb i celów językowych kursanta. Przed rozpoczęciem zajęć metodycy Cambridge przeprowadzają analizę potrzeb i celów nauki danego kursanta. Informacje te przekazywane są lektorowi prowadzącemu.
  • Optymalne tempo nauki -  realizacja nowego materiału zawsze odbywa się przy uwzględnieniu tempa dostosowanego do preferencji kursanta.
  • Wszystkie rodzaje kursów – posiadamy w ofercie zarówno kursy języka ogólnego, jak również zajęcia rozwijające znajomość języka specjalistycznego (z zakresu biznesu, prawa, finansów, bankowości, księgowości, informatyki, rekrutacji i innych). Nasi lektorzy skutecznie przygotowują do egzaminów ósmoklasistów, maturalnych oraz KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS.
  • Lekcje różnych języków – oferujemy zajęcia doskonalące znajomość wszystkich języków obcych.
  • Długość trwania zajęć jest ustalana indywidualnie z każdym kursantem na podstawie rozmowy z metodykiem.
  • Dogodne lokalizacje - Nie ma znaczenia czy lekcje odbywają się w Warszawie czy w okolicznych miejscowościach. Oferujemy również kursy z dojazdem do klienta w innych miastach Polski. 

Zespół Cambridge School of English chętnie udzieli szczegółowych informacji na temat lekcji indywidualnych z dojazdem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

Tel. (22) 622 30 19
Tel. 601 920 293
Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Angielski z dojazdem, zajęcia lub lekcje językowe z dojazdem do klienta (Warszawa i całej Polsce)


UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji