facebook google plus

Indywidualne zajęcia językowe i lekcje indywidualne i prywatne języka angielskiego dla przedszkolaków, dzieci, nastolatków, dorosłych oraz dla firm z dojazdem do kursanta z Cambridge School of English.

Indywidualne zajęcia językowe i lekcje indywidualne i prywatne języka angielskiego dla dzieci, przedszkolaków, nastolatków, dorosłych oraz dla firm z Cambridge School of English z dojazdem do kursanta.

Indywidualne lekcję z języka angielskiego oraz innych języków obcych dla nastolatków, dzieci, przedszkolaków i dorosłych to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby czas zajęć wykorzystać w 100%. Wybierając zajęcia indywidualne z Cambridge School of English otrzymujesz gwarancję elastyczności i efektywności kursu. Zapewniamy dostosowanie przebiegu kursu do specyficznych potrzeb językowych i dyspozycyjności każdego kursanta. Cambridge School of English

Indywidualne zajęcia i prywatne lekcje języka angielskiego oraz innych języków obcych z dojazdem do kursanta. Lekcje prywatne w domu z dojazdem do kursanta.

Praca, rodzina, obowiązki, zainteresowania, rozwój osobisty - osoby dorosłe muszą pogodzić wiele aspektów w codziennym życiu, przez co uczęszczanie na kursy grupowe, gdzie dni i godziny zajęć są stałe, może okazać się niemożliwe.

Dla osób, których napięty grafik nie pozwala na uczestniczenie w kursach grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne w dogodnym czasie, miejscu oraz częstotliwości dopasowanej do aktualnych możliwości i potrzeb.

Lekcje prywatne dla przedszkolaków, dzieci, nastolatków i dorosłych – indywidualny tok rozwoju

Jeśli rozważasz odświeżenie dawno nieużywanego języka, bądź rozpoczęcie nauki w sposób, który w 100% będzie skoncentrowany na Tobie i Twoich potrzebach językowych prywatne lekcje to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wspólnie z lektorem prowadzącym zajęcia omówiony zostanie indywidualny program kursu, nakreślona zostanie ścieżka rozwoju językowego, a postępy będą monitorowane regularnie przez metodyków Cambridge School.

Lekcje indywidualne języka angielskiego i innych języków obcych dla dorosłych, dzieci, nastolatków i przedszkolaków

Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają świat z wielkim zaangażowaniem i energią. Warto w tym okresie wykorzystać ich naturalną potrzebę poznawania świata, dziecięcą ciekawość i rozpocząć naukę języków obcych. Umożliwi to poznanie języka angielskiego oraz innych języków obcych za pomocą gier, zabaw, w przyjemnej atmosferze.

Wykwalikowana kadra lektorska prowadzi zajęcia w sposób dostosowany do wieku najmłodszych kursantów, tj. wykorzystując piosenki, rymowanki, zadając zadania ruchowe, oraz czytając bajki w języku obcym. Podczas zajęć indywidualnych cała uwaga prowadzącego skoncentrowana jest na dziecku, lektor czuwa nad poprawną wymową, intonacją, akcentem, przygotowuje materiał w sposób, który utrwala znane słownictwo i wyrażenia oraz w odpowiednim dla danego dziecka tempie wprowadza nowy materiał. Nasze kursy pozwalają nie tylko zwiększyć zasób słownictwa najmłodszych słuchaczy, ale przede wszystkim uczyć odpowiedniej struktury pełnych zdań.

Rodzice dzieci są na bieżąco informowani o postępach ich pociech, ich mocnych oraz słabych stronach, osiągnięciach i sukcesach.

Lekcje indywidualne dla firm z dojazdem do kursanta. Angielski i inne języki obce dla firm.

Coraz częściej firmy kierują swoje oferty na rynek międzynarodowy. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w środowisku pracy swobodnie i poprawnie staje się coraz częściej koniecznością. Pracownicy chcą uczyć się intensywnie, efektywnie i skupić się na indywidualnych potrzebach językowych. Zajęcia indywidualne w Cambridge School of English zapewnią dostosowanie programu kursu języka obcego do indywidualnych potrzeb danego pracownika, branży, w której wykorzystuje język angielski bądź inny język obcy. Indywidualne podejście, dogodna lokalizacja, analiza potrzeb i określenie celu zapewnią sukces na polu zawodowym.

Lekcje indywidualne w Warszawie oraz innych miastach Polski.

Cambridge School of English oferuje zajęcia indywidualne nie tylko w Warszawie. Z przyjemnością organizujemy kursy, korepetycje, prywatne zajęcia i lekcje indywidualne z języka angielskiego dla nastolatków, dzieci, przedszkolaków, dorosłych oraz firm na terenie całej Polski, 7 dni w tygodniu w wygodnej dla Państwa lokalizacji.

Kontakt

Informacji na temat kursów, zajęć, lekcji indywidualnych i korepetycji oraz odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania udzielamy pod numerem telefonu.

Telefon: 22-622-30-19 lub kom. 601-920-293

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem