facebook google plus

OFERTA ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Child: “I love you!”
Teacher: “I love you too!”
Child: “I love you three!”
 
Cambridge School of English zaprasza na kursy językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych Native Speakerów oraz nauczycieli polskich.
 
W Cambridge School of English kładziemy nacisk na aktywny udział dzieci w zajęciach, przede wszystkim rozwijamy umiejętności komunikacyjne. Prowadzenie zajęć przez Native Speakera motywuje dzieci do posługiwania się poznanymi strukturami i uczy poprawnego akcentu oraz wymowy.
 
Zajęcia w Cambridge School of English są prowadzone zgodnie z zasadą „uczyć bawiąc, bawiąc uczyć”. Na zajęciach wykorzystywane są metody pedagogiki zabawy, elementy dramy, elementy plastyczne i artystyczne, dzieci uczą się wielu piosenek oraz wierszyków. Wszystko to tworzy przyjazną atmosferę, dzięki której dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.
 
Kursy językowe dla dzieci mogą odbywać się w siedzibie przedszkola w Warszawie oraz w naszych placówkach. Oferujemy zajęcia przedpołudniowe, popołudniowe oraz zajęcia indywidualne.
 
Oferujemy:
 • zajęcia językowe
 • zajęcia plastyczne po angielsku
 • zajęcia teatralne po angielsku
 • klub naukowy

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OFERTA ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

Cambridge School of English zaprasza do współpracy szkoły podstawowe oraz gimnazja.
 
Oferujemy kompleksowe kursy językowe z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz wielu innych! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Native Speakerów oraz lektorów polskich.
 
W Cambridge School of English kładziemy nacisk na aktywny udział dzieci w zajęciach, przede wszystkim rozwijamy umiejętności komunikacyjne. Prowadzenie zajęć przez Native Speakera motywuje dzieci do posługiwania się poznanymi strukturami, uczy poprawnego akcentu i wymowy.
 
Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Tematyka i ćwiczenia dostosowane są nie tylko do poziomu znajomości języka, ale również do ich wieku i zainteresowań. Dzięki temu dzieci na zajęciach nie nudzą się i chętnie biorą w nich udział.
 
W ramach współpracy oferujemy zajęcia językowe w ramach zajęć szkolnych oraz zajęcia dodatkowe:
 • zajęcia plastyczne po angielsku
 • zajęcia teatralne po angielsku
 • klub filmowy
 • klub naukowy
 
W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OFERTA ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH

Cambridge School of English zaprasza do współpracy państwowe i prywatne szkoły wyższe.
 
Oferujemy kompleksowe kursy językowe między innymi z następujących języków:
 • język angielski
 • język niemiecki
 • język francuski
 • język włoski
 • język hiszpański
 
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Native Speakerów oraz lektorów polskich. Wśród naszych nauczycieli są specjaliści przygotowujący do egzaminów Cambridge, takich jak: FCE, CAE, CPE.
 
 
W Cambridge School of English kładziemy nacisk na aktywny udział studentów w zajęciach, przede wszystkim rozwijamy umiejętności komunikacyjne. Prowadzenie zajęć przez Native Speakera motywuje studentów do posługiwania się poznanymi strukturami, uczy poprawnego akcentu i wymowy.
 
Nasze zajęcia w równomiernym stopniu rozwijają wszystkie umiejętności językowe. Każdy kurs obejmuje swoim zakresem rozwój umiejętności czytania i rozumienia tekstu czytanego, pisania, słuchania oraz mówienia.
 
W ramach współpracy oferujemy przygotowanie testu poziomującego, opracowanie programu nauczania, dobór podręczników oraz nadzór metodyczny nad prowadzonymi zajęciami.
 
W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem