fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Kursy specjalistyczne English for Doctors and Nurses, English for Accountancy, English for Engineers, English for Military, English for HR, Academic Writing, Business English (angielski biznesowe, Angielski dla pracowników), English for Negotiations and Presentations, Legal English, Office English,  English for Teachers and Translators, English in tourism, English for travel

Kursy specjalistyczne dla dorosłych

Cambridge School of English i Akademia Cambridge od wielu lat przygotowuje i przeprowadza kursy specjalistyczne - English for Doctors and Nurses, English for Accountancy, English for Engineers, English for Military, English for HR, Academic Writing, Business English (angielski biznesowe, Angielski dla pracowników), English for Negotiations and Presentations, Legal English, Office English, English for Teachers and Translators, English in tourism, English for travel - kursy językowe dla firm i szkolenia językowe dla firm i instytucji.

Przed rozpoczęciem współpracy nasza szkoła językowa przeprowadza audyt językowy, którego celem  jest ewaluacja znajomości języka angielskiego wśród przyszłych uczestników kursu. Audyt językowy przebiega dwuetapowo. Pierwszy krok to wypełnienie testu on-line, następnie metodyk Cambridge School of English przeprowadza rozmowę w języku obcym z przyszłym kursantem. Nasze działanie ma na celu uzyskanie wszechstronnej oceny znajomości języka obcego i jak najlepsze dopasowanie kursu językowego.

Nasz metodyk przeprowadza dodatkowo analizę indywidualnych potrzeb kursantów, która pozwala nam dokładnie zaplanować przebieg kursu pod kątem potrzeb językowych.

Dni i godziny zajęć ustalane są w sposób taki, aby odpowiadały obu stronom.

Każdy kurs zakończony jest testem końcowym. Wydajemy raporty o poczynionych postępach. Uczestnicy kursu wypełniają ankiety dotyczące opinii na temat prowadzonych przez nas zajęć. Liczba kursantów w grupie szkoleniowej nie przekracza 9 osób.

Prowadzimy także szkolenia specjalistyczne (kursy angielskiego) w siedzibie Szkoły.

Specjalistyczne kursy weekendowe, to nie tylko kursy z języka angielskiego, proponujemy zajęcia z wielu języków obcych (kursy z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, etc.)

English for Negotiations, English for Presentations, Academic Writing, Telephoning in EnglishEnglish for bankers, courses for translators, teaching methodology

We are seriously crazy about English

Business English, legal English, English for military, English for accounting, English for HREnglish for doctors, english for nurses, english for engineers

Kursy Business English (angielski biznesowy)

Kursy Business English (angielski dla managerów, angielski dla pracowników) ułatwiają porozumiewanie się środowisku biznesowym.
Wybrane komponenty kursu Business English obejmują:

 • korespondencję handlową;
 • prowadzenie prezentacji;
 • prowadzenie negocjacji;
 • prowadzenie spotkań.

English in tourism

Kurs dla pracowników hoteli oraz restauracji. Kładziemy duży nacisk na komunikację i skuteczne porozumiewanie się w codziennych sytuacjach.
Wybrane elementy kursu obejmują:

 • obsługę klienta;
 • prezentację miejsca;
 • udzielanie rad;
 • przyjmowanie gości w hotelu i restauracji;
 • wyrażanie próśb;
 • radzenie sobie w sytuacjach stresowych.

Office English

Kurs angielskiego dedykowany pracownikom biur, którzy potrzebują języka obcego w swojej codziennej pracy, jak również osobom wyjeżdżającym do pracy za granicę. Uczymy przydatnych zwrotów i umiejętności niezbędnych w pracy w biurze.
Wybrane zagadnienia kursu Office English (angielski dla pracowników) obejmują:

 • przeprowadzanie rozmów telefonicznych;
 • korespondencję biurową;
 • umawianie spotkań;
 • powitanie gościa w recepcji;
 • rezerwowanie hotelu lub samolotu;
 • organizowanie spotkań i konferencji;
 • prowadzenie korespondencji biurowej.

English for travel

Kurs skierowany do osób dorosłych, które nie znają języka angielskiego, a potrzebują go w podróży.  Kurs kładzie duży nacisk na komunikację i radzenie sobie z problemami mogącymi pojawić się w podróży.

Wybrane elementy kursu obejmują:

 • rezerwację lotu;
 • rezerwację hotelu;
 • składanie zamówienia w restauracji;
 • załatwianie sprawy w banku i na poczcie;
 • skuteczne uzyskiwanie potrzebnych informacji w mieście, na lotnisku oraz na dworcu.

Academic Writing

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby rozwinąć umiejętności pisania prac w języku angielskim. Kurs obejmuje 36 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for presentations

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby popracować nad swoimi umiejętnościami prezentacyjnymi. Kurs obejmuje 16 godzin (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for negotiations

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby popracować nad swoimi umiejętnościami negocjacyjnymi, które mogliby wykorzystać w kontaktach np. w biznesie. Kurs obejmuje 16 godzin (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

Telephoning in English

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które posługują się językiem obcych w rozmowach telefonicznych i chciałyby rozwijać swoje umiejętności. Kurs obejmuje 16 godzin (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for lawyers / legal English

Intensywny kurs przygotowany z myślą o prawnikach, tłumaczach języka prawniczego, osób zainteresowanych poszerzeniem słownictwa z zakresu języka prawniczego.

Wybrane zagadnienia obejmują:

 • sporządzanie umów;
 • umiejętność prezentacji;
 • umiejętność argumentacji;
 • elementy z zakresu prawa.

Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for HR

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach związanych z rekrutacją i szkoleniami pracowników. Kurs obejmuje 36 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for accountancy

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które zajmują się księgowością i finansami i chciałyby poszerzyć zakres słownictwa związanego z tymi tematami. Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for engineers

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby poszerzyć swoją znajomość języka technicznego. Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for military

Intensywny kurs przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby poszerzyć swoją znajomość języka technicznego, z naciskiem na słownictwo i struktury dotyczące wojskowości. W ramach kursu proponujemy również ćwiczenia przygotowujące do egzaminu STANAG. Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for doctors

Intensywny kurs przygotowany z myślą o lekarzach, którzy chcieliby poszerzyć zasób słownictwa z zakresu języka medycznego. W ramach kursu ćwiczymy również umiejętności wygłaszania przemówień/referatów, umiejętności pisania artykułów oraz umiejętności komunikacyjne. Kurs obejmuje 36 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for nurses

Intensywny kurs przygotowany z myślą o pielęgniarkach, które chciałyby poszerzyć zasób słownictwa z zakresu języka medycznego lub myślą o wyjeździe i pracy za granicą. W ramach kursu pracujemy nad rozwijaniem umiejętności komunikacyjnych. Kurs obejmuje 36 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

English for bankers

Intensywny kurs przygotowany z myślą o pracownikach banków, które chciałyby poszerzyć zasób słownictwa z zakresu bankowości, finansów, księgowości, ekonomii. Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

Courses for translators

Intensywny kurs przygotowany dla tłumaczy, którzy myślą o tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. W ramach kursu można wybrać różne specjalizacje (prawo, finanse, medycyna, informatyka, język techniczny). Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

Teaching Methodology

Intensywny kurs przygotowany z myślą o nauczycielach, którzy dopiero rozpoczynają pracę lub o nauczycielach, którzy chcieliby rozwijać swój warsztat. W ramach kursu proponujemy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, łącznie z przeprowadzaniem zajęć. Kurs obejmuje 64 godziny (8 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę) lub 48 godzin (6 lekcji x 45 minut w sobotę i niedzielę).

Powyższe kursy odbywają się cyklicznie, nowe zajęcia mogą rozpoczynać się od momentu, gdy dwie osoby wyrażą taką chęć.

Cennik weekendowe kursy intensywne

Lub

Kup Online - Zajęcia tematyczne

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji