facebook google plus

Cambridge School of English oraz Akademia Cambridge to dwie profesjonalne marki składające się na renomowaną szkołę języków obcych.
Cambridge School of English to szkoła języka angielskiego w Warszawie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń stacjonarnych działająca od 1991 roku.

SKLEP ONLINE

Sklep online, sklep internetowe, online shop, webshop

Cambridge School of English - Zapraszamy do naszego sklepu internetowego =>

Szkolenia językowe - dlaczegowarto wybrać Cambridge School of English?

 • szkoła języków obcych z wieloletnią tradycją - prawie 30 lat doświadczenia w nauczaniu wielu języków obcych
 • wysoka jakość szkoleń językowych opracowanych w oparciu o autorskie programy nauczania oraz różnorodne materiały dydaktyczne
 • wykwalifikowani Native Speakers oraz Non-Native Speakers - absolwenci filologii obcych oraz studiów lingwistycznych
 • wygodne lokalizacje w centrum i wielu innych dzielnicach Warszawy
 • bogata oferta stacjonarnych kursów języka ogólnego (General English) oraz biznesowego (Business English)
 • duża rozpiętość terminów – organizujemy zajęcia od poniedziałku do niedzieli w systemie porannym, popołudniowym i wieczornym, z uwzględnieniem wymagań i potrzeb naszych Kursantów
 • atrakcyjna oferta nauki języków obcych m.in. włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, szwedzkiego, norweskiego, niemieckiego, koreańskiego, japońskiego
 • wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów językowych
 • egzaminy próbne FCE, CAE, CPE i IELTS w cenie kursu
 • monitoring postępów w nauce oraz dyplom z oceną wszystkich kompetencji językowych
 • opieka metodyczna
 • małe grupy (maksymalnie 8 osób / w ofercie "Happy Hour" do 9 osób)
 • kursy indywidualne z programem nauczania dostosowanym do potrzeb Kursanta
 • przyjazna i motywująca atmosfera
 • ciekawe zajęcia dodatkowe: Grammar SOS, Conversation Club, Film Nights
 • biblioteka szkolna z zestawem interesujących lektur
 • akredytacja Kuratorium Oświaty
 • stale rosnąca liczba zadowolonych Kursantów

Posiadamy największą w Warszawie bazę sprawdzonych Native Speakers.

szkoły językowe Warszawa, kursy językowe Warszawa, kurs angielski Warszawa, angielski w Warszawie, kurs język angielski 

 

szkolenia językowe, kurs angielskiego Warszawa

Nasza szkoła językowa (Cambridge School of English Warszawa) oferuje kursy językowe i nauka języka angielskiego (Warszawa) oraz innych języków i szkolenia językowe (angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych, stacjonarne i z dojazdem do domu, kursy językowe dla firm, kursy maturalne, Native Speaker, itd.) na terenie całego kraju - szkoły językowe w Warszawie

kursy angielskiego Warszawa, angielski szkoła językowa w Warszawiekursy francuskiego, szkoła językowy Warszawakursy hiszpańskiego, szkoły językowe w Warszawiekursy niemieckiego, szkoły językowe Warszawakursy rosyjskiego, szkoła języków obcychkursy włoskiego, szkoły języków obcychkursy polskiego, szkoła językowa w Warszawie


Szkoły językowe Warszawa, kursy językowe, kursy maturalne (Warszawa), szkolenia językowe dla firm, kursy języka angielskiego Warszawa, angielski z Native Speakers, szkoła językowa Warszawa

Informujemy, że na kursy można zapisywać się przez cały rok szkolny!

Na bieżąco uruchamiamy nowe grupy. Istnieje możliwość dopisania się do grup, które już ruszyły!
Przypominamy o możliwości skorzystania z bezpłatnej lekcji pokazowej!

Obecnie prowadzimy zapisy na kursy w semestrze zimowym 2019/2020!

Zapraszamy na kursy języka ogólnego, biznesowego, kursy egzaminacyjne oraz specjalistyczne, które mogą być prowadzone w formie:

 • standardowej (zazwyczaj spotkania 2 razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut)
 • weekendowej (zazwyczaj jedno spotkanie trwające 180 minut)
 • intensywnej (od 3 do 5 spotkań w tygodniu od 90 do 180 minut)

 Zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Przykłady obecnie trwających kursów językowych (Native Speaker lub lektor polski)

Język angielski dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych

Organizujemy kursy języka angielskiego oraz innych języków obcych  dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w tym m.in. 

INTENSYWNE KURSY JĘZYKOWE w semestrze zimowym 2019/2020 =>

Nasza kadra

Dobry nauczyciel potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, motywuje kursantów do nauki oraz gwarantuje skuteczne nauczanie. Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną Cambridge School of English – podejmujemy współpracę z lektorami posiadającymi wysokie kwalifikacje zawodowe, odpowiednie doświadczenie, interesującą osobowość oraz traktujących pracę nauczyciela jako pasję.

Jedną z istotnych cech, które wyróżniają naszych nauczycieli jest umiejętność przygotowywania oraz przeprowadzenia zajęć w taki sposób, aby uczniowie polubili naukę języka, traktowali go jako przydatne narzędzie komunikacji i samodzielnie poszerzali swą wiedzę językową poprzez kontakt z językiem poza szkołą.

Nauczyciele bardzo często współpracują z naszą szkoła przez wiele lat – szkoła dba o ich rozwój zawodowy, zapewniając wsparcie metodyczne oraz organizując szkolenia i warsztaty metodyczne.

Praca całego zespołu jest na bieżąco monitorowana przez metodyka szkoły i każdy lektor poddawany jest okresowej ewaluacji. Ponadto słuchacze oceniają swych nauczycieli w anonimowych ankietach.

Kadra dydaktyczna Cambridge School of English i Akademii Cambridge to wyłącznie wykwalifikowani Native Speakers oraz Non-Native Speakers / lektorzy polscy, absolwenci filologii obcych i studiów lingwistycznych,  co umożliwia słuchaczom osłuchanie się i przyswojenie odpowiedniej wymowy, nabycie pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym a także poznanie kultury brytyjskiej, amerykańskiej i australijskiej.  Prowadzimy kursy języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1 - C2) w oparciu o autorskie programy nauczania.

Naszą szkołę tworzy liczny zespół sprawdzonych i doświadczonych nauczycieli. Sylwetki wybranych nauczycieli prezentujemy w zakładce Kadra: https://cambridge.com.pl/o-nas/kadra.html

Kursy i nauka języka angielskiego (Warszawa)

Nasze kursy i nauka języka angielskiego to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Charakteryzuje nas sumienność w realizacji powierzonych zadań, kompetentna obsługa i troska o klienta. Kadra nauczycielska to w większości Native Speakers, posiadający niezbędne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Wszyscy nasi lektorzy to pasjonaci języka angielskiego, którzy nauczanie traktują nie tylko jako pracę, ale także jako hobby. Naszym lektorom zapewniamy opiekę metodyczną, a słuchaczom monitoring postępów w nauce. Słuchacze uczestniczący w kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge mają możliwość przystąpienia do bezpłatnych egzaminów próbnych.


Cambridge School of English i Akademia Cambridge to gwarancja niewielkich grup i przyjaznej atmosfery.

Organizujemy zajęcia językowe z wykwalifikowanymi nauczycielami. Mamy w ofercie ciekawe zajęcia dodatkowe, takie jak nauka gry na gitarze z Native Speakerem, sztuka składania papieru (origami) w języku angielskim, Grammar SOS, Conversation Club, film nights. Zapewniamy dostęp do biblioteki szkolnej, dogodne systemy płatności i atrakcyjne rabaty dla naszych Kursantów.

szkoła angielskiego Warszawa, szkoła języków obcych Warszawa, Akademia Cambridge, angielski Native Speaker

 

angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych, nauka języka angielskiego Warszawa, Native Speakers

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem