fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Referencje Klientów - opinie naszych Klientów
Kursy języka angielskiego w Cambridge School of English

Opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle ważne, ponieważ staramy się każdorazowo dostosować naszą ofertę do potrzeb Słuchaczy. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami od naszych Klientów i jednocześnie zachęcamy wszystkich z Państwa do podzielenia się opinią na temat organizowanych przez nas kursów językowych.
 

Referencje Klientów - opinie naszych Klientów - kursy języka angielskiego:

Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Szkołę Językową Cambridge School of English.
Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie lektorów, różnorodność metodologiczna to domena Cambridge School of English.
Dzięki kreatywności lektorów, wprowadzających różnorodne ćwiczenia językowe, udało mi się pokonać bariery językowe, z którymi nie mogłem sobie poradzić.
Ogromnym plusem jest również elastyczność szkoły w dostosowaniu się do czasowych możliwości kursanta.
Wszystko to sprawia, iż Cambridge School of English jest godną Firmą do polecenia innym.
 
Paweł
 
"Witam serdecznie,
jestem mamą tegorocznego maturzysty, który zdecydował się na zdawanie rozszerzonej matury z języka angielskiego. Chcąc mu pomóc w przygotowaniu się do tego egzaminu,  szukałam jakiegoś dobrego miejsca na potrenowanie. Od znajomej dowiedziałam się o Cambridge School. Od pierwszej rozmowy  telefonicznej wiedziałam, że trafiłam pod właściwy adres.
Na początek zaproponowano synowi próbną, bezpłatną lekcję w grupie, która  pracowała od kilku   tygodni.  Spodobało mu się,  ale  nie było wielu chętnych do utworzenia nowej grupy, bo był to już koniec stycznia. Chcąc nam pomóc Szkoła zdecydowała się utworzyć malutką trzyosobową grupę.
Według mnie  najlepszą   rekomendacją  kursów  w Cambridge School była wypowiedź syna,  gdy wrócił po całym dniu  egzaminu maturalnego z angielskiego: „ ....takie egzaminy to przyjemność zdawać....”
Ja też z przyjemnością  rekomenduję tę Szkołę wszystkim szukającym pomocy dla swoich dzieci rodzicom."
Z wyrazami wdzięczności

Małgorzata

„Przez 4 lata uczęszczałem na kurs języka angielskiego, prowadzony przez Panią Katarzynę. W mojej opinii rewelacja. Perfekcyjnie przygotowane i poprowadzone każde, bez wyjątku, zajęcia. Szczere gratulacje."

Wojciech W.

„Bardzo fajna szkoła. Zajęcia z języka angielskiego miałem z lektorem Panią Karoliną - perfekcjonistka. Umie przekazać wiedzę i wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Ucząc innych spełnia się w tym co robi. Serdeczne pozdrowienia."

Artur R.

„Dzięki kursowi w Cambridge School of English przypomniałam sobie całą gramatykę, której nauczyłam się w przeszłości, poznałam także dużo nowego słownictwa. Nigdy w życiu nie mówiłam tak płynnie po angielsku, jak teraz J Lektor był bardzo dobrze przygotowany do zajęć, otwarty na nasze propozycje i potrzeby, zaangażowany, kreatywny. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjazna, luźna. Bardzo podobały mi się także materiały przygotowane przez lektora – zawsze były zgodne z naszymi zapotrzebowaniami”
 
Hanna, 25 lat
 
„Polecam każdemu kursy językowe w Cambridge School of English! Przez miesiąc kursu wakacyjnego nauczyłam się więcej niż przez cztery lata studiów, nareszcie zrozumiałam czasy angielskie i sytuacje, kiedy należy ich używać. Zajęcia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Lektor zawsze miał dla nas czas, był pomocny, świetnie tłumaczył zasady gramatyczne J Na zajęciach nigdy nie było nudno, ponieważ lektor stosował różnorodne sposoby przekazywania wiedzy. Zajęcia były bardzo interesujące, dlatego z chęcią wrócę na kurs językowy od września”
 
Magdalena, 24 lata
 
„Uczestniczyłam w wakacyjnym kursie języka angielskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. Najbardziej cieszy mnie poprawienie płynności w wymowie i wzbogacenie słownictwa. Podobało mi się to, że podczas zajęć panowała miła atmosfera – lektor przygotowywał dla nas dużo gier i zabaw, dzięki czemu zajęcia zawsze były interesujące. Materiały były zawsze dostosowane do poziomu grupy, lektor zachęcał nas do mówienia, aktywnie organizował czas na ćwiczeniach gramatycznych”
 
Urszula, 25 lat
 
Kurs języka angielskiego w Cambridge School of English pomógł mi przełamać barierę w używaniu języka angielskiego. Jestem studentką szkoły od roku i w tym czasie udało mi się poprawić płynność mówienia, a to wszystko dzięki profesjonalnemu podejściu naszego lektora. Zajęcia zawsze były prowadzone na wysokim poziomie, lektor przygotowywał dla nas ciekawe materiały, na przykład z prasy zagranicznej.”
 
Joanna, 29 lat
 
„Bardzo wysoko cenię sobie kurs językowy w Cambridge School of English, ponieważ udało mi się poprawić wymowę i swobodę mówienia w języku angielskim. Bardzo cenię sobie także profesjonalizm lektora – widać, że nauczanie jest jego pasją. Materiały zawsze były ciekawe, lektor był zaangażowany i zawsze miał czas, żeby odpowiedzieć na nasze pytania. Z pewnością zapiszę się na zajęcia językowe w przyszłym semestrze”
 
Michał, 19 lat
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu pólkolonii. Dziecko codziennie wracało zadowolone, chętnie chodziło na kolejne zajęcia.
Intensywnośc kontaktu z językiem angielskim daje sie odczuć w domu, dziecko stale pyta "a jak jest po angielsku..." czy też wypowiadając połowiczne zdania w języku angielskim, po prostu chce stale mówić.
Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż nie po raz pierwszy korzystamy z półkolonii językowych i dotychczas nie zauważałam podobnych zachowań.
Uważam, że dziecko bardzo skorzystało z tych zajęć, zwłaszcza językowo, a był to bardzo krótki okres czasu, bo tylko tydzień,

Dziękujemy bardzo, na pewno jeszcze skorzystamy z podobnej oferty!
Pozdrawiam, mama Oli.

Córka pierwszy raz uczestniczyła przez 3 tygodnie w półkoloniach organizowanych przez szkołę w lato 2016 roku i był to świetny wybór. Mimo iż była najmłodsza w grupie (4,8 roku) opieka Lektorów i metodyka nauczania u tak małych dzieci sprawiły iż polubiła naukę języka, która przebiegała głównie przez zabawę. Kameralne grupy dzieci stwarzały możliwość lepszego kontaktu lektor – dziecko. Bardzo wygodne dla rodziców są ruchome godzony półkolonii – albo rano albo popołudniu. Dużo radości sprawiały córce wszelkie wyjścia poza szkołę, takie jak spacer po Starówce, wycieczka do zoo, Muzeum Narodowego czy do Centrum Nauki Kopernik. Świetne doświadczenia z półkolonii letnich sprawiły iż córka dwa razy w tygodniu zaczęła uczęszczać na indywidualne zajęcia językowe z polskim lektorem (ulubioną Panią Magdą) a w okresie ferii zimowych również uczęszczała na półkolonie organizowane przez szkołę.
Mama Hani.

Referencje AJ Innogy

referencje AJ Innogy

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

"Nowy oddział Żoliborz Warszawa"

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje kursów =>

Zapisy na kursy językowe w Cambridge trwają przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania miejsca.

(22) 622 30 19

Kursy językowe 2022 =>

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online =>

Wirtualna klasa =>

Dołącz do zespołu Cambridge School of English =>

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji