fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Language Studies International (LSI) - renomowana szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego

Od 1965 r. przez bramy szkoły przeszły już tysiące uczniów z każdego zakątka świata. LSI posiada placówki zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych miejscach naszego globu. Szkoła oferuje profesjonalne kursy angielskiego, ale i niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz kilkunastu innych języków. Zajęcia z angielskiego dostępne są w Anglii (Brighton, Cambridge, Londyn Centralny/Ealing/Hampstead), Kanadzie (Toronto, Vancouver), USA (Boston, Nowy York, San Diego, San Francisco/Berkeley), Nowej Zelandii (Auckland) i Australii (Brisbane). Oddziały LSI znajdują się też we Francji i Szwajcarii, z kolei szkoły partnerskie na Malcie, w Hiszpanii, Meksyku, Panamie, we Włoszech i na Kostaryce.

Language Studies International (LSI) - renomowana szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń - (22) 622 30 19!

Warunki nauki i zamieszkania

Uczniowie przydzielani są do odpowiednich grup w zależności od ich umiejętności. Poziomy zaawansowania zostały opracowane na podstawie klasyfikacji egzaminacyjnych (wykorzystywane m.in. przy egzaminach Cambridge English czy IELTS), toteż uczestnicy kursów bez kłopotu będą mogli określić swoją znajomość języka.

Szkoła zapewnia dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych, żeby nauka była skuteczna, ale i atrakcyjna. Ważnym elementem jest też międzynarodowa atmosfera – z jednej strony placówki znajdują się w „naturalnym środowisku” dla nauczanego języka, z drugiej kursanci pochodzą ze wszystkich stron świata. Dla uczniów dostępne są też narzędzia on-line, by łatwiej przyswoić przerabiane treści, ale i dzielić się swoimi komentarzami i przemyśleniami. Dzięki temu kursy są maksymalnie efektywne.

Sale zajęciowe są nowoczesne, uczniowie mają dostęp do komputerów i Wi-Fi, otrzymują bezpłatne materiały i dostęp do e-learningu. Nauka odbywa się w kameralnych grupach, co sprzyja szybkim postępom. Po intensywnych zajęciach można odpocząć w strefach relaksu. Budynki posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Placówki LSI zlokalizowane są w atrakcyjnych miejscach. W pobliżu każdej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co znacznie ułatwia zwiedzanie miasta i dojazd z miejsca zamieszkania. W trakcie kursu uczniowie mogą być zakwaterowani u rodzin goszczących, w akademikach lub hostelach.

Akredytacje i jakość usług

LSI zdobyła wiele wyróżnień i międzynarodowych akredytacji. Oto kilka najbardziej prestiżowych:

 • Wielka Brytania: PFE (Private Further Education), British Council, English UK, ETS Authorized TOEFL iBT Center, Bildungsurlaub
 • USA: ACCETO, English USA, BPPE, Bildungsurlaub, NYSED (New York State Educational Department)
 • Kanada: Languages Canada, British Columbia EQA, Bildungsurlaub
 • Australia: NEAS Australia, ETS Authorized TOEFL iBT Center, Bildungsurlaub
 • Nowa Zelandia: New Zealand Qualifications Authority, TOEIC, English New Zealand, Cambridge English Language Assessment, Bildungsurlaub
 • Francja: TEF, CCI Paris Ile de France, UNOSEL, FLE Qualité, Excellence Award 2014 Customer Satisfaction
 • Szwajcaria: Eaquals, Bildungsurlaub

Opinie studentów o kursach angielskiego

„Cała kadra jest bardzo dobra – w szczególności nauczyciele. LSI jest bardzo dobrą szkołą. Są bardzo elastyczni. Pomogli mi z wieloma, wieloma rzeczami”.

Bandar Alsliham, Arabia Saudyjska

Brisbane

„Po 24 tygodniach w LSI London Central, mogę ją zdecydowanie polecić. Spotkałam tam wspaniałych ludzi, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. LSI jest szkołą, której potrzebujesz. Dziękuję moim nauczycielom, kadrze za tę piękną przygodę…”

Camille Guillec

Londyn Centralny

„Jestem w pełni usatysfakcjonowana tą szkołą. Przyjazna, skuteczna i przygotowana kadra. Bardzo przyjazne otoczenie. Fantastyczne doświadczenie, by poprawić znajomość angielskiego”.

Benedetta Strippoli

Nowy Jork

partnerem Cambridge School of English

Renomowana szkoła języka angielskiego i hiszpańskiego Language Studies International (LSI) partnerem Cambridge School of English

Cambridge School of English we współpracy z Language Studies International (LSI) oferuje szeroką gamę zajęć dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania. Kursanci mogą wybierać spośród zajęć ogólnych np.

 • kurs 20 lekcji/tydzień
 • kurs intensywny (24, 25, 30 lekcji/tydzień)
 • kurs popołudniowy 10 lekcji/tydzień
 • zajęcia indywidualne
 • plus – lekcje w grupie i indywidualne oraz specjalistycznych np.:
  • angielski biznesowy
  • dla profesjonalistów (nauczyciele, służba zdrowia, piloci)
  • kurs intensywny + wstęp do programowania
  • kurs intensywny + wstęp do cyfrowego marketingu

Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge, m.in IELTS, TOEIC, TOEFL, CELTA, również w formule online. Studenci i kandydaci na zagraniczne studia wyższe mogą skorzystać z kursów akademickich, w tym multicentre, czyli kursach on-line odbywających się w kilku miastach. Atrakcyjna jest dla niech również opcja “ucz się i pracuj” - kurs połączony ze stażem, klasyczny au-pair lub praca sezonowa na wakacje.

W ofercie mamy również też coś dla najmłodszych. Dla juniorów uczniów od 7 do 17 lat proponujemy regularne zajęcia za granicą (Francja, Szwajcaria, Nowa Zelandia, Australia) lub letnie obozy językowe (Anglia, Kanada, USA). Jest też możliwość pojechania wyjazdu całą rodziną. Posiadamy również specjalną ofertę dedykowaną osobom 40+.

Należy wspomnieć, że kurs angielskiego to nie tylko sama nauka. Zajęcia językowe warto połączyć z wycieczkami lub zajęciami dodatkowymi np. kulinarnymi, sportowymi czy artystycznymi.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my pomożemy dopasować kurs do Twoich potrzeb.

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji