fbpx
facebook google plus

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Bloomsbury International – londyńska szkoła języka angielskiego

Szkoła języka angielskiego Bloomsbury International istnieje od 2004 roku. Cambridge School of English współpracuje z nią od wielu lat. Siedziba Bloomsbury International mieści się w centrum Londynu, niedaleko West Endu i British Museum. Ogromną zaletą tej szkoły jest multikulturowość - można w niej spotkać kursantów z 42 krajów z całego świata. Dołącz do nich dzisiaj!

Warunki nauki i zamieszkania

Kursy językowe odbywają się w pięknym gregoriańskim budynku rodem z XVIII-wiecznej Anglii. Mimo architektonicznych nawiązań do historii, wnętrza i sale lekcyjne odpowiadają zaś współczesnym standardom. Każda klasa jest komfortowo wyposażona, znajdują się w niej tablice multimedialne, pomoce naukowe i bezprzewodowy dostęp do Internetu . Między zajęciami można skorzystać z jednego z pomieszczeń rekreacyjnych: świetlicy z bilardem, biblioteki i czytelni multimedialnej, kawiarenki, sali teatralnej.

Każdy uczeń jest przydzielany do grupy na podstawie wstępnego testu, którego celem jest precyzyjne określenie wyjściowego poziomu zaawansowania znajomości języka obcego. Dalsze etapy nauki są monitorowane i omawiane. W ramach kursu językowego organizowane jest zwiedzanie miasta i spotkania integracyjne w swobodnej atmosferze.

Uczniowie nie muszą się martwić o zakwaterowanie. Szkoła zapewnia pokoje w jednym z trzech własnych domów studenckich o wysokim standardzie. Kursanci mają do dyspozycji osobne łazienki, wspólne kuchnie, dostęp do wi-fi, telewizję.
Inną opcją jest pobyt u londyńskiej rodziny, która jest starannie wyselekcjonowana przez Bloomsbury International.

Angielski biznesowy, angielski prawniczy, angielski finansowy,  angielski w lotnictwie, angielski w medycynie, kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL.

Akredytacje i jakość usług

Jak każda instytucja, z którą współpracujemy, Bloomsbury International posiada wszelkie niezbędne akredytacje. Gwarantują one wysoki poziom nauczania.
Szkoła Bloomsbury International ma wiele certyfikatów, w tym najważniejsze to; EAQUALS, British Council i Independent School Inspectorate.

Akredytacje pochodzą od:

  • EAQUALS (Evaluation and Accreditation of Quality in Language Services) - ocena "doskonały" w grudniu 2017
  • English UK (stowarzyszenie oceniające brytyjskie szkoły językowe) - członkostwo
  • British Council
  • Youth Learners English UK (ocenia kursy dla dzieci i młodzieży)
  • Independent Schools Inspectorate (ISI) - w czerwcu 2018
  • Trinity GESE (Graded Examinations in Spoken English) i Trinity SELTs (Secure English Language Tests)

Opinie studentów o kursach angielskiego

Naprawdę cieszyłam się uczęszczając na kurs angielskiego. Mój nauczyciel (Fay) był bardzo sympatyczny, wymagający i nauczył mnie bardzo wiele. Czas spędzony w Bloomsbury naprawdę pomógł mi w rozwoju moich umiejętności językowych, na przykład czasów gramatycznych, z którymi miałam problemy od zawsze!
Jeśli będę miała szansę wrócić do szkoły Bloomsbury International, zrobię to bez wahania. Wezmę również udział we wszystkich wydarzeniach pozalekcyjnych organizowanych przez szkołę.
Dziękuję za intensywny, ale świetny czas w Bloomsbury i mam nadzieję, że pewnego dnia do was wrócę. Pozdrowienia z Niemiec.

Carlotta (Niemcy) 28 czerwca 2018

Chciałbym podziękować szkole Bloomsbury International! Bardzo poprawiłem mój angielski, ale również poznałem fantastycznych ludzi - było to możliwe dzięki nauczycielom i innym kursantom.
Spotkałem wiele osób z różnych krajów świata. Dziękuję za wszystko. Zawsze będę pamiętał ten czas.

Yanik (Szwajcaria) 27 lutego 2018

Jest to najlepsza szkoła języka angielskiego, w jakiej kiedykolwiek byłem. Nauka tutaj była wielką przyjemnością. Miałem poczucie, że szybko rozwijam swoją znajomość angielskiego, szczególnie mówienie. Będę tęsknił za szkołą i moją grupą. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miał możliwość, żeby wrócić do Bloomsbury. Dzięki za wszystko!

Lorenzo (Włochy) listopad 2017

Bloomsbury International partnerem Cambridge School of English

Aby pojechać na kurs do szkoły Bloomsbury nie potrzebujesz wypełniać żadnych skomplikowanych dokumentów. Wystarczy zgłosić nam chęć przystąpienia do kursu – mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (22-622 30 19)!

We współpracy z londyńską placówką organizujemy kursy językowe dla:

•    młodzieży od 16 roku życia;
•    rodzin z dziećmi (program Parent&Child);
•    dla dorosłych z zakresu języka angielskiego ogólnego (całoroczne, o różnej intensywności w zależności od preferencji i potrzeb kursantów);
•    dla młodzieży od 16 roku życia oraz dorosłych z zakresu doskonalenia umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim (całoroczne);
•    dla młodzieży od 16 roku życia oraz dorosłych przygotowujące do egzaminów: Cambridge (FCE, CAE, CPE), IELTS, TOEFL.

Dodatkowo można zdecydować się na kurs specjalistyczny (wymagana znajomość języka min. B1):

•    angielski biznesowy
•    angielski prawniczy
•    angielski finansowy
•    angielski w lotnictwie
•    angielski w medycynie

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek i trwają tydzień lub jego wielokrotność.

Nie czekaj i zapisz się już dziś, aby uczyć się angielskiego w naturalnym środowisku.

Cambridge School of English

ul. Widok 10/LU1
00-023 Warszawa

tel: (22) 622 30 19
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Szkoła języka angielskiego Bloomsbury International oferuje kursy językowe w centrum Londynu. British Council, English UK

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji