facebook google plus

Nauka angielskiego - Formularz Zapisów dla klienta indywidualnego / biznesowego: Cambridge School of English i Akademia Cambridge

Szkoła językowa Warszawa - najlepsze kursy języka angielskiego

 

Zapisy na kursy językowe w Cambridge School of English


Zapraszamy do naszego biura w ścisłym centrum Warszawy (ul. Widok 10/1).
Biuro Cambridge mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Sekretariat Cambridge otwarty jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00 w okresie wakacyjnym (od 1 lipca do 20 sierpnia).

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Istnieje możliwość zapisania się na kurs językowy drogą on-line wystarczy wypełnić poniższy formularz. Zapisanie się na nasz kurs jest szybkie i łatwe, cenimy czas naszych kursantów.

 

Rejestracja On-Line

Pola oznaczone * są wymagane

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Cambridge School of English sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Widok 10/LU1, 00-023 Warszawa, tel.: 22-622-30-19, e-mail: office@cambridge.com.pl. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu wzięcia udziału w kursie językowym oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem