fbpx
facebook google plus

Przygotowanie do egzaminu online - kursy języka angielskiego i językowe online (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński online) w Cambridge School of English – informacje ogólne

Cambridge School of English posiada bogatą ofertę kursów języków obcych zarówno w formie stacjonarnej, jaki i za pośrednictwem ClickMeeting lub Skype. Uczymy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do egzaminów honowanych przez prestiżowe instytucje, uczelnie wyższe.
Nasi kursanci chętnie uczą się nie tylko angielskiego, uczęszczają na szkolenia języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego, koreańskiego i wielu innych.

W naszej ofercie można znaleźć również kursy języka angielskiego i językowe online, czyli kursy internetowe.

To znakomita propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, grupowych, a także instytucji i uczelni wyższych.

Cambridge School of English - partner Global Exam w Polsce

Dzięki współpracy z międzynarodową platformą e-learningową i globalna marka "Global Exam" (adres strony: https://global-exam.com/en - zachęcamy do zapoznania się z jej treścią) umożliwiamy przygotowanie do egzaminów językowych przez Internet - w zaciszu własnego domu. Wystarczy komputer lub telefon, aby rozpocząć doskonalenie wszystkich 4 umiejętności językowych i skupić się realizacji swojego celu językowego. Na platformie e-elearningowej mamy dostęp do ogromnej bazy materiałów dydaktycznych: ćwiczeń, testów, nagrań, a także wskazówek na temat samego egzaminu.

GlobalExam powstała w styczniu 2014 roku jako innowacyjne narzędzie dydaktyczne i stanowi pomoc w przygotowywaniu do egzaminów, oferując ćwiczenia oraz testy przez Internet. Materiały szkoleniowe przygotowywane przez specjalistów, a nauka odbywa się w warunkach bardzo zbliżonych do egzaminacyjnych.
GlobalExam to wykwalifikowani nauczyciele i metodycy, którzy tworzą wysokiej jakości materiały dydaktyczne rozwijające znajomość języków obcych. GlobalExam to również zdobywca wielu nagród za innowacyjność i jakość.
Od 2019 kursy dostępne za pośrednictwem tej e-learningowej platformy będą oferowane w Polsce przez Cambridge School of English.

Kursy językowe online to idealne rozwiązanie dla tych, którzy z uwagi na brak czasu, odległość czy inne czynniki nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Dzięki nim, nauka języków obcych online przez internet jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie. Nie oznacza to jednak, że nie można ich połączyć z kursem stacjonarnym. Taka opcja również jest dostępna, przez co kurs językowy przez Internet może stać się idealnym dopełnieniem tradycyjnego kursu, dzięki czemu jeszcze szybciej i skuteczniej pogłębisz swoją wiedzę oraz utrwalisz nabyte umiejętności. Może to być zarówno powtórka jak i nauka od podstaw. Kursy online to dodatkowe narzędzie usprawniające zdobywanie wiedzy.
W trakcie nauki przez Internet otrzymasz dostęp do ogromnej liczby materiałów szkoleniowych - ćwiczeń oraz testów podzielonych na różne sekcje, tematy i poziomy w zakresie każdego kursu. Będziesz mógł wyzbyć się słabości językowych lub nauczyć się języka całkowicie od podstaw. Ogromna baza testów oraz pytań to wiele godzin nauki i praktyki wszystkich umiejętności językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia.

Podczas  kursów językowych online zapewniamy:

  • wysokiej jakości materiały przygotowywane przez specjalistów
  • trening i naukę w warunkach zbliżonych do egzaminacyjnych
  • przygotowanie solidnej podstawy językowej

Kurs językowy online jest skierowany do osób:

  • chcących sprawdzić swoje umiejętności językowe
  • chcących nauczyć się języka całkowicie od podstaw
  • przygotowujących się do egzaminu językowego
  • które z różnych powodów nie mogą uczęszczać na kurs stacjonarny
  • uczących się języka obcego w tradycyjny sposób, które chcą dodatkowo utrwalać i poszerzać swoją wiedzę oraz przyspieszyć proces nauki

Bez względu na to czy jesteś osobą indywidualną, studentem, czy też przedsiębiorstwem lub organizacją szkoleniową, zapewnimy Ci dostęp do najwyższej jakości materiałów dydaktycznych, spełniających Twoje oczekiwania oraz maksymalizujących tempo nauki.

Kursy przez Internet są bardzo przydatnym narzędziem umożliwiającym naukę całkowicie od podstaw lub zweryfikowanie oraz utrwalenie i usystematyzowanie zdobytej wiedzy.

Oferta naszych kursów językowych oraz ich opisy są dostępne na stronie Cambridge School of English, na stronie internetowej https://cambridge.pl/ (Nasz Sklep Online - można je także od razu zamówić) lub przez mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefon 22-622 30 19.

Kurs przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online

Oferta kursów online (przygotowanie do egzaminu językowego w formie online)

Język angielski online / kursy języka angielskiego online – aż 9 różnych kursów w ofercie!

IELTS to uznawany na całym świecie test sprawdzający umiejętności językowe u osób chcących rozpocząć pracę lub studia w kraju, w którym język angielski jest głównym językiem komunikacji

Cambridge FCE to jeden z najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Uzyskany certyfikat potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim, używanym na co dzień, niezbędnym w pracy i nauce, na poziomie B2. Honorowany jest przez wiele uniwersytetów oraz instytucji edukacyjnych, a także pracodawców w Polsce i na całym świecie.

Certificate in Advanced English (CAE) to jeden z najbardziej popularnych certyfikatów językowych, potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Jest honorowany przez ponad 6 000 instytucji na całym świecie, uwzględniając uczelnie, firmy oraz instytucje rządowe. Może być wykorzystany w trakcie rekrutacji na uczelnie wyższe oraz podczas ubiegania się o wizę studencką i jest uznawany przez takie kraje, jak Wielka Brytania, Australia czy Stany Zjednoczone.

TOEIC (i TOEIC BRIDGE) to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych w środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Uznawany jest przez kilkanaście tysięcy firm, organizacji oraz instytucji na całym świecie.

Jak TOEIC

BULATS jest testem z języka angielskiego, który sprawdza poziom znajomości tego języka od A1 do C2 w skali Rady Europy. Wykorzystywany jest jako narzędzie do weryfikacji postępów w nauce na uczelniach wyższych i w biznesie, szczególnie w trakcie procesu rekrutacji oraz ocenie skuteczności kursów i szkoleń biznesowych.

TOEFL, czyli egzamin, którego celem jest sprawdzenie umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 10 000 uczelni wyższych i agencji rządowych. Jego posiadania wymagają instytucje akademickie, których językiem wykładowym jest angielski.

Jak TOEFL iBT

BRIGHT English to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka angielskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

Język chiński online

HSK to państwowy egzamin znajomości języka chińskiego, którego podstawowym celem jest ocena znajomości tego języka u obcokrajowców. Certyfikat uznają różnego rodzaju uniwersytety i firmy na całym świecie.

Język hiszpański online

BRIGHT Español to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

DELE to egzamin o charakterze międzynarodowym, który potwierdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uznawany jest przez szereg firm oraz instytucji. Egzamin przeprowadza Instytut Cervantesa w ośrodkach egzaminacyjnych DELE na całym świecie, a na jego podstawie uzyskuje się odpowiedni certyfikat.

Język francuski online

DELF i DALF to egzaminy określające poziom znajomość języka francuskiego od A1 do C2 w skali Rady Europy. Są uznawane na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

TCF, czyli test sprawdzający poziom znajomości ogólnego języka francuskiego. Przeznaczony jest dla osób, które uczą się tego języka i chciałyby uzyskać ocenę swoich kompetencji. Egzamin, w wyniku którego uzyskuje się zaświadczenie ważne 2 lata, jest uznawany na całym świecie.

Język niemiecki online

BRIGHT Deutsch to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka niemieckiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

WiDaf, rodzina testów określających poziom znajomości języka niemieckiego zarówno w kontekście biznesowym, jak i w ogólnym środowisku pracy, a także sytuacjach życia codziennego. Są one wykorzystywane, m. in. przez firmy jako narzędzie do pomiaru efektywności szkoleń, certyfikacji oraz selekcji pracowników.

Darmowy login próbny, aby przetestować kursy - Free Trial version

Pragniemy poinformować Państwa, że przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z konstrukcją oraz zawartością takiego kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Wystarczy, że zalogują się państwo do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://cambridge-school-of-english.globalexam.training/en/login

Używając poniższych danych logowania:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password: global1

Nasza baza szkoleń stale się wzbogaca, zarówno o kursy w formie tradycyjnej jak i kursy online. Dzięki temu, nasi kursanci mają możliwość wyboru optymalnej metody przyswajania języka obcego. Umożliwiamy dostęp do odpowiednich kursów językowych oraz należyte przygotowanie do wybranego egzaminu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kursantów. Naszym celem jest zapewnianie profesjonalnej, bezstresowej i, co najważniejsze, skutecznej metody nauki języka obcego. „We care” – to nasza misja. Pragniemy nauczać, ponieważ języki obce są fascynujące, ciekawe, a w dzisiejszych czasach bardzo przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego online prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do Naszego Sklepu Online!

nauka języków obcych jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie

 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji