fbpx
facebook google plus

Przygotowanie do egzaminu online - kursy języka angielskiego i językowe online (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński online) w Cambridge School of English – informacje ogólne

Cambridge School of English posiada bogatą ofertę kursów języków obcych zarówno w formie stacjonarnej, jaki i za pośrednictwem platformy e-learningowej oraz CambridgeSchool.online, Zoom, Microsoft Team, Google Meet, ClickMeeting lub Skype.

Co wyróżnia naszą ofertę:

 • uczymy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania (A1- C2);
 • nasza oferta kursów online skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i uczelni oraz instytucji;
 • materiały tworzone są przez zespół specjalistów z zakresu metodologii nauczania języków obcych;
 • baza dostępnych zadań jest stale uzupełniana o nowe treści, dzięki czemu oferujemy kompleksowe przygotowanie do wybranego testu;
 • przygotowujemy do kilkunastu różnych egzaminów honowanych przez prestiżowe instytucje oraz uczelnie wyższe;
 • nasi kursanci chętnie uczą się nie tylko języka angielskiego, uczęszczają na szkolenia języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego, koreańskiego i wielu innych;
 • lista egzaminów jest bardzo rozległa i obejmuje następujące testy językowe: FCE, CAE, TOEFL IBT, BRIGHT English, IELTS, TOEFL ITP, TOEIC, BULATS, TOEIC Bridge, TCF, DELF, DELE, BRIGHT Espanol, HSK, WiDaF, BRIGHT Deutsch;
 • zapewniamy elastyczną naukę, zadania i arkusze egzaminacyjne oraz możliwość kilkukrotnego utrwalenia materiału;
 • kurs online można z powodzeniem połączyć z lekcjami z nauczycielem (blended learning), dzięki czemu otrzymujemy dodatkowe wsparcie w dążeniu do celu.

Cambridge School of English - partner Cambridge-Exam.courses w Polsce

Dzięki współpracy z międzynarodową platformą e-learningową i globalna marką Cambridge-Exam.courses umożliwiamy przygotowanie do egzaminów językowych przez Internet - w zaciszu własnego domu.

Wystarczy komputer lub telefon, aby rozpocząć doskonalenie wszystkich 4 umiejętności językowych i skupić się realizacji swojego celu językowego. Na platformie e-learningowej mamy dostęp do bogatej i stale rozbudowywanej bazy materiałów dydaktycznych: ćwiczeń, testów, nagrań, a także wskazówek na temat egzaminu oraz strategii pracy z arkuszem.

Platforma Cambridge-Exam.courses powstała jako innowacyjne narzędzie dydaktyczne i stanowi pomoc w przygotowywaniu do egzaminów, oferując ćwiczenia oraz testy przez Internet.

Materiały szkoleniowe przygotowywane są przez specjalistów z dziedziny nauczania języków, a nauka odbywa się w warunkach bardzo zbliżonych do egzaminacyjnych.

Cambridge-Exam.courses to wykwalifikowani nauczyciele i metodycy, którzy tworzą wysokiej jakości materiały dydaktyczne rozwijające znajomość języków obcych. Cambridge-Exam.courses to również zdobywca wielu nagród za innowacyjność i jakość nauczania i materiałów dydaktycznych.

Od 2019 roku kursy dostępne za pośrednictwem tej e-learningowej platformy są oferowane w Polsce przez Cambridge School of English.

Kursy językowe online to idealne rozwiązanie dla osób, które z uwagi na brak czasu, odległość czy inne czynniki nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Dzięki kursom na platformie e-learningowej, nauka języków obcych online przez internet jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie.

Kursy online można połączyć z kursem w formule stacjonarnej. Dzięki temu, kurs językowy przez Internet może stać się idealnym dopełnieniem tradycyjnego kursu i umożliwić szybsze pogłębienie wiedzy oraz utrwalenie nabytych umiejętności. 

W trakcie nauki przez Internet otrzymasz dostęp do bogatego zbioru materiałów szkoleniowych - ćwiczeń oraz testów podzielonych na różne sekcje, tematy i poziomy w zakresie każdego kursu. 

Ogromna baza testów oraz pytań egzaminacyjnych to wiele godzin nauki i praca nad rozwojem wszystkich umiejętności językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia.

Podczas  kursów językowych online zapewniamy:

 • wysokiej jakości materiały przygotowywane przez specjalistów
 • trening językowy i naukę w warunkach zbliżonych do egzaminacyjnych
 • przygotowanie solidnej podstawy językowej

Kurs językowy online jest skierowany do osób:

 • chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe
 • przygotowują się do egzaminu językowego
 • z różnych powodów nie mogą uczęszczać na kurs stacjonarny
 • uczą się języka obcego w tradycyjny sposób, ale pragną dodatkowo utrwalać i poszerzać swoją wiedzę oraz przyspieszyć proces nauki

Bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym, studentem, czy reprezentujesz przedsiębiorstwo lub organizacją szkoleniową, zapewnimy Ci dostęp do najwyższej jakości materiałów dydaktycznych, spełniających Twoje oczekiwania oraz maksymalizujących tempo nauki.

Kursy przez Internet są bardzo przydatnym narzędziem umożliwiającym zweryfikowanie oraz utrwalenie i usystematyzowanie zdobytej wiedzy.

Oferta naszych kursów językowych oraz ich opisy są dostępne na stronie Cambridge School of English, https://cambridge.pl/ (Nasz Sklep Online - można je także od razu zamówić) lub przez mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefon 22-622 30 19.

Kurs przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online

Oferta kursów online (przygotowanie do egzaminu językowego w formie online)

Język angielski online / kursy języka angielskiego online – aż 9 różnych kursów w ofercie!

IELTS to uznawany na całym świecie test sprawdzający umiejętności językowe u osób chcących rozpocząć pracę lub studia w kraju, w którym język angielski jest głównym językiem komunikacji

Cambridge FCE to jeden z najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Uzyskany certyfikat potwierdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim, używanym na co dzień, niezbędnym w pracy i nauce, na poziomie B2. Honorowany jest przez wiele uniwersytetów oraz instytucji edukacyjnych, a także pracodawców w Polsce i na całym świecie.

Certificate in Advanced English (CAE) to jeden z najczęściej wybieranych certyfikatów językowych, potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1). Jest uznawany przez ponad 6 000 instytucji na całym świecie z uwzględnieniem uczelni wyższych, firm oraz instytucji rządowych. Jest wykorzystany w trakcie rekrutacji na uczelnie wyższe oraz podczas ubiegania się o wizę studencką i jest uznawany przez takie kraje, jak Wielka Brytania, Australia czy Stany Zjednoczone.

TOEIC (i TOEIC BRIDGE) to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom kompetencji językowych w środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Uznawany jest przez kilkanaście tysięcy firm, organizacji oraz instytucji na całym świecie.

(TOEIC BRIDGE) to egzamin z języka angielskiego, który sprawdza poziom znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku pracy na poziomach od A1 do C1 w skali Rady Europy. Honorowany jest przez kilkanaście tysięcy firm, organizacji oraz instytucji na całym świecie.

Linguaskill (former BULATS) jest testem z języka angielskiego, który sprawdza poziom znajomości tego języka od A1 do C2 w skali Rady Europy. Wykorzystywany jest jako narzędzie do weryfikacji postępów w nauce na uczelniach wyższych i w biznesie, szczególnie w trakcie procesu rekrutacji oraz ocenie skuteczności kursów i szkoleń biznesowych.

TOEFL, czyli egzamin, którego celem jest sprawdzenie umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 10 000 uczelni wyższych i agencji rządowych. Jego posiadania wymagają instytucje akademickie, których językiem wykładowym jest angielski.

TOEFL to test językowy, którego celem jest weryfikacja umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim. Honorowany przez ponad 10 000 uczelni wyższych i instytucji publicznych. Jego posiadania wymagają instytucje akademickie, których językiem wykładowym jest angielski.

BRIGHT English to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka angielskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

Język chiński online

HSK to państwowy egzamin znajomości języka chińskiego, którego podstawowym celem jest ocena znajomości tego języka u obcokrajowców. Certyfikat uznają różnego rodzaju uniwersytety i firmy na całym świecie.

Język hiszpański online

BRIGHT Español to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

DELE to egzamin o charakterze międzynarodowym, który potwierdza poziom znajomości języka hiszpańskiego. Uznawany jest przez szereg firm oraz instytucji. Egzamin przeprowadza Instytut Cervantesa w ośrodkach egzaminacyjnych DELE na całym świecie, a na jego podstawie uzyskuje się odpowiedni certyfikat.

Język francuski online

DELF i DALF to egzaminy określające poziom znajomość języka francuskiego od A1 do C2 w skali Rady Europy. Są uznawane na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

TCF, czyli test sprawdzający poziom znajomości ogólnego języka francuskiego. Przeznaczony jest dla osób, które uczą się tego języka i chciałyby uzyskać ocenę swoich kompetencji. Egzamin, w wyniku którego uzyskuje się zaświadczenie ważne 2 lata, jest uznawany na całym świecie.

Język niemiecki online

BRIGHT Deutsch to uznawany w wielu krajach na całym świecie egzamin, który sprawdza poziom znajomości języka niemieckiego. Uzyskany certyfikat jest niezwykle przydatny dla osób chcących objąć wyższe stanowisko lub starających się o pracę za granicą. Wykorzystywany jest również przez uczelnie wyższe do oceny kompetencji językowych.

WiDaf, rodzina testów określających poziom znajomości języka niemieckiego zarówno w kontekście biznesowym, jak i w ogólnym środowisku pracy, a także sytuacjach życia codziennego. Egzaminy WiDaf są wykorzystywane, m. in. przez firmy jako narzędzie do pomiaru skuteczności szkoleń, certyfikacji oraz rekrutacji pracowników.

Bezpłatny dostęp do konta testowego

Przed zakupem kursu mają Państwo możliwość przetestowania kilku naszych wybranych kursów językowych przez Internet w wersji próbnej (IELTS, FCE lub BRIGHT English). Pozwoli to na zapoznanie się z zawartością kursu.

To rozwiązanie z pewnością umożliwi wybór optymalnego kursu.

Jak uzyskać dostęp do bezpłatnego konta testowego?

Wystarczy, zalogować się do naszej platformy edukacyjnej poprzez poniższy link:

https://auth.cambridge-exam.courses/login

Username : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Password : global1

Nasza baza szkoleń stale się wzbogaca, zarówno o kursy w formie tradycyjnej jak i kursy online. Dzięki temu, nasi kursanci mają możliwość wyboru optymalnej metody nauki języka obcego. Umożliwiamy dostęp do odpowiednich kursów językowych oraz należyte przygotowanie do wybranego egzaminu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kursantów. Naszym celem jest zapewnianie profesjonalnej, bezstresowej i, co najważniejsze, skutecznej metody nauki języka obcego.

We care – to dewiza Cambridge School of English. Pragniemy nauczać i robimy to już od 30 lat, ponieważ języki obce są fascynujące, ciekawe, a w dzisiejszych czasach bardzo przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasz zespół służy pomocą w wyborze kursu językowego, który uwzględnia cele i potrzeby Kursanta, a nauczyciele chętnie tworzą autorskie materiały dydaktyczne i dbają o rozwój kompetencji językowych każdego uczestnika szkolenia.

Przygotowanie do egzaminu online - kursy językowe online

Zanim dokonają Państwo zakupu kursu języka angielskiego online prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu poziomującego online. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem:

https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html

Wyniki testu zostaną przesłane na Państwa adres e-mail.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się dodatkowe informacje na temat naszych kursów oraz metodologii nauczania języków obcych:

https://cambridge.com.pl/kursy-stacjonarne/kursy-i-szkolenia-jezykowe-informacje-ogolne.html

lub

https://cambridge.com.pl/zapisy/przykladowe-kursy-jezykowe-w-warszawie.html

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (22-622 30 19) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z biurem szkoły również w przypadku, gdy w naszym sklepie nie ma w danym momencie kursu, który Państwa interesuje. Prawdopodobnie jest on na etapie planowania, gdyż kursy w Cambridge School of English uruchamiamy wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Cambridge School of English to szkoła językowa z niemal 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu online!

nauka języków obcych jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie

 

Lub

Kup Online - Kursy przygotowanie do egzaminu online

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji