fbpx
facebook google plus

Sklep online - Sklep internetowy

Zakupy online czyli wygoda i oszczędność czasu.
Już od teraz mogą Państwo wybrać kontynuację swoich kursów językowych lub zapisać się na całkowicie nowe za pośrednictwem Internetu.

Brakuje Państwu czasu, aby podjechać do naszej szkoły językowej w celu rejestracji?

Zastanawiają się Państwo jak jeszcze szybciej zapisać się i mieć wgląd w oferty kursów językowych w Cambridge School of English?

Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepiku internetowego, który powstał dla Państwa wygody i ma umożliwić Państwu jeszcze szybsze i dokładniejsze zapoznanie się z ofertą kursów i szkoleń językowych w naszej szkole językowej Cambridge School of English.

Sklep online naszej szkoły językowe Cambridge School of English – co to jest?

Jest to sklep, który umożliwia robienie zakupów bezpośrednio przez Internet.

Znajduje się on pod adresem: https://cambridge.pl/

Sklep Online, sklep internetowe Cambridge School of English

Mogą Państwo przejrzeć naszą aktualną ofertę kursów języków obcych oraz wszystkich innych rodzajów szkoleń, w tym e-learning, a także intensywne warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży (edycja letnia i zimowa).

Oferujemy kursy wielu języków obcych na różnych poziomach zaawansowania. Mamy w ofercie nie tylko język angielski, ale również hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, norweski, szwedzki, koreański i inne. Każdy kurs języka obcego prowadzony jest przez jednego z naszych profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas zajęć wykorzystywane są materiały dydaktyczne, które stymulują rozwój wszystkich zdolności językowych (mówienia, pisania, słuchania i czytania ze zrozumieniem). Największy nacisk kładziemy na zdolności komunikacyjne w językiem obcym.

Szkoła Cambridge School of English powstała niemal 30 lat temu po to, by uczyć jak piękne potrafią być języki, ile dają możliwości, a także jak ciekawa potrafi być kultura innych krajów.

Chcemy zachęcić do nauki języków i doskonalenia swoich umiejętności nie tylko dzięki realizacji programów nauczania i podręczników, a przede wszystkim dzięki prawdziwym pasjonatom nauczania, którzy poświęcili czas na zgłębienie znajomości języków obcych.

Nasi lektorzy oraz native starają się, aby zajęcia były zawsze jak najbardziej skuteczne i odbywały się w przyjaznej atmosferze.

Sklep internetowy – gdzie się znajduje?

Nasz sklep online znajduje się pod adresem: https://cambridge.pl/kursy/ (kliknij, aby przejść bezpośrednio na naszą stronę)

W naszym sklepie online znajduje się szeroka gama kursów językowych wraz z ich charakterystyką i informacjami, gdzie i kiedy się odbywają oraz w jakiej są cenie. Mogą Państwo także natrafić na atrakcyjne promocje na poszczególne kursy językowe.

Przy pomocy podziału na kategorie mogą Państwo łatwo i szybko znaleźć odpowiadające Państwu kursy i szkolenia językowe.

Jeśli jakiegoś kursu nie ma jeszcze w naszym sklepie online to nie znaczy, że nie ma go w naszej ofercie. Warto udać się osobiście do najbliższej placówki naszej szkoły językowej lub skontaktować się telefonicznie z biurem szkoły.  

Przed rozpoczęciem kursu językowego przeprowadzamy audyt językowy w celu sprawdzenia wiedzy z zakresu języka obcego.

Test poziomujący można wykonać online w dogodnym momencie. Test znajduje się naszej stronie pod adresem: https://cambridge.com.pl/zapisy/test-poziomujacy.html (wejdź i sprawdź swoje umiejętności)

Drugim elementem jest weryfikacja ustna – rozmowa z metodykiem Cambridge School of English.

Każda osoba zainteresowana nauką języka obcego może przystąpić do testu poziomującego. Cambridge School of English ocenia go całkowicie za darmo.
Istnieje także możliwość, by na test poziomujący umówić się bezpośrednio w jednej z siedzib naszej szkoły. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni kontakt: https://cambridge.com.pl/kontakt/kontakt.html.

Poza aktualną i ciągle rozszerzającą się bazą kursów językowych i usług znaleźć na naszej stronie interesujące słówka i przydatne zwroty, a także przeczytać artykuły na temat różnych aspektów związanych z nauką .

Pragniemy, aby nauka angielskiego i wielu innych języków była dla Państwa jak najbardziej przystępna i bezstresowa.

Informujemy, że nie wszystkie kursy mogą być dostępne od razu, lecz pracujemy nad tym cały czas, by jak ich największa liczba była dla Państwa dostępna. Cały czas rozwijamy naszą stronę oraz listę naszych usług.

Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne – wystarczy zapisać się w biurze szkoły.

UWAGA! Nasza strona używa cookies i innych technologii zbierania danych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ten proces.

Zrozumiałem

addvantage member

kurs, egzamin i certyfikat TOEIC, authorized test centre

kurs, egzamin i certyfikat TOEFL

Nareszcie! Zostań właścicielem Cambridge School of English.

Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców.

Więcej informacji